• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALTORÚčesy - před a po, co mi víc sluší?
    Jednoduché. Fotka účesu před a fotka po. Šance na "objektivní" hlas většiny co se víc líbí.
    rozbalit záhlaví
    SIKY
    SIKY --- ---
    VERONIKA22: Tak to by mě i těšilo, přijde mi krásná (a hlavně jí ty vlasy dorostly do pěkný dýlky) :) Většině lidí ale připomínám spíš Gondíkovou...
    MADIETTA: Děkuju :) A přitom mám furt pocit, že právě ÚČES je to, čeho bych jednou chtěla dosáhnout :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SIKY: vlastní barvu, delší a nerovnat - máš ohromné štěstí, že tvoje vlasy vypadají jako ÚČES už jen tím, jaké jsou, tak se toho drž.

    A máš nádherný úsměv :-)
    SIKY
    SIKY --- ---
    Všem děkuju za názory. Rozhodně nejsem přítel žehlení, naopak pláču, že už se mi vlasy přirozeně tolik nekudrnatí. To vždycky jen jednou za čas proběhne pokus :) Tak já si ten střih ještě promyslím :)
    OPI
    OPI --- ---
    SIKY: za mě blond, druhá zleva uplně dole
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    SIKY: Mě se taky líbí trochu kratší, ale jinak bych neměnila. Vyžehlit se dají vždycky. Ty vlasy k tobě prostě patří.
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    SIKY: cim delsi a cim kudrnatejsi tim lip a vlastni medova je nejlepci, urcite takhle krasny vlasy nezehlit proboha!!!!=)
    KEEE
    KEEE --- ---
    SIKY: mě se líbí pravá horní, i barvou i trochu vyvěšenýma kudrnama :o)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    SIKY: za mne bud rovné nebo ty lehce kratší (fotka uprostřed
    SIKY
    SIKY --- ---
    Tápu ve střihu a barvě, protože černošské kudrny se časem nějak vyvěsily... Od levého horního rohu (rok 2002) k pravému hornímu rohu a foto pod ní (letos), tedy od vlastní medové přes blond melír k zrzavé (byla i tmavší, červenější nebo víc do hněda). Vlasy mi rostou hrozně pomalu, vždycky jsem chtěla dlouhé, ale teď mám tendenci to ušmiknout. Co myslíte?

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    SKATEMURAI: Určitě bych hlasovala pro delší vlasy...třeba 3-5 cm...Ryan je dobrá inspirace:)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SKATEMURAI: SIKY: nářez ta podoba :-)
    SIKY
    SIKY --- ---
    SKATEMURAI: Ty jo, nějak mi připomínáš Ryana Goslinga z téhle fotky, takže v podstatě to, co nosí on: https://www.google.cz/...ms&tbm=isch&sa=X&ei=1meYUs7DKOa6ygOvioHADg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1920&bih=954
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    NACITALKA: To i jako jo, ale aspoň by to chtělo nějakej tón, páč moje barva je taková ta klasická nijaká.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    WRNQ: To se ti casem zmeni samo ne? ")
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Děkuju za názory, děvčata:)) Už si začínám zvykat, ale jestli to budu měnit, tak do trochu světlejší, která je blíž mojí přirozený barvě.
    MOORA
    MOORA --- ---
    WRNQ: Podle mě v tý aktuální vypadáš skvěle :)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    WRNQ: rozklikla jsem si tu aktualni a fakt ti to slusi. vypadas uplne jinak, ale prirozene a me se to libi :)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    WRNQ: za mne úplně vlevo dole a vpravo dole
    OPI
    OPI --- ---
    WRNQ: uplně vpravo nahoře :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    WRNQ: Mne sa najviac pacis na fotke v hore v strede. Take to kratke mikado. A barva svetla blond, ale nie sediva, ta ta imho robi starsou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam