• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALTORÚčesy - před a po, co mi víc sluší?
    Jednoduché. Fotka účesu před a fotka po. Šance na "objektivní" hlas většiny co se víc líbí.
    rozbalit záhlaví
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    FIDA: No lidi se mění:)
    FIDA
    FIDA --- ---
    WRNQ: mě se to moc líbí, jsi v tom jemnější, skoro bych tě nepoznala:-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VON_GILOTINE: nemyslela bych, že to řeknu, ale souhlasím, bradka by prospěla.
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    SKATEMURAI: za mě ta prostřední :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KEEE: jojo ještě 2x tak delší a bude to ok :o)
    KEEE
    KEEE --- ---
    a otevřený oči :o) za mě delší
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    potrebujes naky vousy
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SKATEMURAI: neřeš to tak ;-)
    když se v tom nebudeš cítit, tak si prostě zajdi za kvalitním kadeřníkem, ten ti v reálu poradí nejlíp, co s tím
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KAIAFOX: jojo ofinu nechat. první i druhá fotka je úúúúžasná :o)
    OPI
    OPI --- ---
    KAIAFOX: s tou ofinou jsi úžasná :) každopádně střihnout
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ILLUZE: dik :) no chtela jsem to zkusit ...taky se mi libi zapleteny ucesy a s tou ofinou to vypadalo divne (i kdyz je fakt, ze na to stejne po ranu moc casu nemam...)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KAIAFOX: Smím se zeptat, proč si tu ofinu necháváš dorůst?
    Jako jedné z mála ti ofina strašně sluší... Na té první fotce jsi tak krásná...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Zdravim, taky si jdu pro radu :) Vetsinu svyho zivota jsem ofinova (foto jen za posledni dobu), ale nejak jsem prestala strihat a vsechno je to dlouhy (krome podholu vzadu, ktery si udruzuju 10 let)... tak nevim, jestli mam vydrzet do uplneho odrostu ofiny (kdyz to mam rozpusteny, je to udesny, strasne mi to prekazi...ale nosim dost casto zapleteny ucesy), nebo ji zas fiknout (btw tvarim se jak dement, pls neresit, cvakla jsem se v praci...) predem diky :)

    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SIKY: uf tak pokud těší tak to ráda i zdůrazním. Jsi Hrubešová jen s trochu jiným obličejem ale jinak velmi podobná kopie :o). Gondíkovce ignoruj :o)
    SIKY
    SIKY --- ---
    VERONIKA22: Tak to by mě i těšilo, přijde mi krásná (a hlavně jí ty vlasy dorostly do pěkný dýlky) :) Většině lidí ale připomínám spíš Gondíkovou...
    MADIETTA: Děkuju :) A přitom mám furt pocit, že právě ÚČES je to, čeho bych jednou chtěla dosáhnout :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SIKY: vlastní barvu, delší a nerovnat - máš ohromné štěstí, že tvoje vlasy vypadají jako ÚČES už jen tím, jaké jsou, tak se toho drž.

    A máš nádherný úsměv :-)
    SIKY
    SIKY --- ---
    Všem děkuju za názory. Rozhodně nejsem přítel žehlení, naopak pláču, že už se mi vlasy přirozeně tolik nekudrnatí. To vždycky jen jednou za čas proběhne pokus :) Tak já si ten střih ještě promyslím :)
    OPI
    OPI --- ---
    SIKY: za mě blond, druhá zleva uplně dole
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    SIKY: Mě se taky líbí trochu kratší, ale jinak bych neměnila. Vyžehlit se dají vždycky. Ty vlasy k tobě prostě patří.
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    SIKY: cim delsi a cim kudrnatejsi tim lip a vlastni medova je nejlepci, urcite takhle krasny vlasy nezehlit proboha!!!!=)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam