• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUTHLESSJídlo, pochutiny a kde je koupit?
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    ZANNA: Pokud potkám tohle, tak to zkusím
    Dezerty « Kategorie produktů « Krajanka
    http://www.jednodusepoctiva.cz/kategorie-produkty/dezerty/
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    MVEK: Na to si vzpomínám! To už je dávno.
    První jogurt, který mi chutnal.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Pletu se, nebo stále neexistuje ekvivalent devadesátkového pěnového krému od firmy Juráš v papírovém/tetrapackovém kelímku? Tehdy byl dostupný čokoládový, jahodový a broskvový (skutečně s kousky ovoce).
    Postupně to vymizelo a ještě se dal na přelomu století koupit "Jurášek", už jen čokoládový a jahodový v malém balení, laděný pro děti.

    A pak už dlouho nic. Ojediněle jsem třeba sehnal něco blízkého tomu čokoládovému, a to třeba nějaký moussé dezert v kelímku z Německa, ale v českém Kauflandu. A v Polsku jsem letos sehnal serek (a přívlastek byl něco jako našplunchaný, nebo tak:-), zkrátka nadýchaný) a to i v příchuti krówky nebo piškotů. Ale nic moc.


    Nezná někdo další alternativu z ČR/SR/Německa/Polska/Rakouska?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    MOIRAIN: Dekuju. Mne to právě v ty televizi přišlo silene snadný. Proste to vyklopil a mel to. Což výrazně snižuje náročnost takovýho jídla :-) a člověk se muže soustredit na kvalitu naplní víc než na testo - to bude porad stejný.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    RUTHLESS: něco se koupit dá v Shinfood, mražené, nevím, na jaké druhy přesně, ale kupovala jsem tam nějaké kulaté, ještě jsem neotestovala, už bych měla
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Koukám zrovna na Jamieho Olivera a dela wonton knedlicky. Nicméně má to těsto už hotovy a na čtverce nakrájený. Da se to u nás někde koupit? Nebo on-line?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Zdravím. Kam v Praze pro opravdu dobrý bagely (tzn. žádný rozmražený hrůzy)?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    JPLABS: sušené ořechy chutnají jako ořechy, jen nezplesniví
    KURE
    KURE --- ---
    JPLABS: rek bych taky tak 20kg, cca 50/50. imho vydrzi hoooodne. asi by se to i dalo prodavat.
    hle moudro internetu: https://www.vitalia.cz/clanky/jak-uchovat-vlasske-orechy-zavarte-je/

    ale ber to s rezervou, praktických zkuseností nemám.
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    JPLABS: jestli jsou nasuseny, tak prodat treba pres nejakou fb skupinu
    KURE
    KURE --- ---
    JPLABS: do medu.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    RUTHLESS: Albert má teď bio citrony.
    LALAA
    LALAA --- ---
    RUTHLESS: Já používám bio citrony z Lidlu, jsou dobrý a za fakt rozumnou cenu.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Ahoj, kam byste sli v praze pro fakt dobry citrony? chci je nalozit. ale nejak nemam odvahu to udelat z citronu z tesca (a podobne). Klidne jeste pozkam, kdyz reknete, ze za dva emsice prece prijdou ty dobry odtud a odtud... :)
    GOGGA
    GOGGA --- ---
    TRAVIX: koupit robota s indukci (kenwood cooking chef), nasypat ingredience, nastavit teplotu, za 5 min je luxusni hollandaise hotova
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    díky za info, maldonka nakoupena v globusu, jenom tu uzenou neměli.. (14 dní zpět) fyi..
    SARRI
    SARRI --- ---
    NECRO_BUTCHER: real meet society u tanciciho domu ma tusim i krom dvou zminenych chilli verzi
    POHODA_JAHODA
    POHODA_JAHODA --- ---
    NECRO_BUTCHER: Viděla jsem i v malých Tesco. Ve větších měli i uzenou verzi.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Nemohl by to mít U Salvatora? Ale nevím, jen tipuju... v centru to je :-)
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    TRUPEEK: dík za info..

    kdyby mel někdo další tipy, menší krámky někde v centru, tak sem s nima pls..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam