• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_ANAVIČeská strana sociálně demokratická (ČSSD)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    DOCKINEZ: Jak kdo.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Petra Němcová: TTIP posílí eurospektismus i protiamerické nálady - Deník Referendum
    http://denikreferendum.cz/clanek/20406-ttip-posili-eurospektismus-i-protiamericke-nalady

    Dobrej clanek. Nechapu, jak muze CSSD neco takovyho podporovat.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: To, že se k tomu nevyjádří veřejně, neznamená, že si to s Chládkem nevyřídí jinak.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JD je ministrem pro lidská práva a menšiny, ne? neměl by se proti tomu - jak jde za něj tato oblast celkově doprčic - ozvat? (hm, asi mu pošlu dotaz a budu čekat, jestli mi odpoví)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Jasný :) Nevím, je to pro mě čerstvá informace a nejsem si jistá, jestli vůbec pomoc JD budu potřebovat. Asi si s tím poradím sama, to bude nejjednodušší.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JD, Déčko mi uteklo .o) ..
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Ne, nevyzvala, dozvěděla jsem se o tom až před půl hodinou. O jaké(m) J hovoříš?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    taky na Foldynu bych neměl zapomenout

    IVANA_ANAVI: vyzvala jsi Chládka k odstoupení? svolala jednání místní buňky? obrátila se na J? co dělá vlastně on a proč tak urputně teď drží pusu?
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Já se s tím nesmiřuju, já proti tomu bojuju.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jak se vy - členové ČSSD - smiřujete s hnědnutím strany? Křeček, Škromach, Němeček, Chládek...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    a už vůbec nečekám, že by kdokoliv z ČSSD vyzýval Chládka k odstoupení
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    toto je opravdu hodně moc smutný, i když od člena ČSSD ne moc překvapivý
    Za xenofobní výrok o dětech se omluvte, vyzývají Chládka romští rodiče | Domov | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...i-romsti-rodice-chladka-1bc-/zpravy-domov.aspx?c=A150512_163420_ln_domov_sk
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Pokud vadí viry, tak bychom měli zakázat v nemocnicích i elektronická zařízení. /ironie
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    pak asi pochopíš, proč mi na to neodpovědělo ani ministerstvo
    třeba důkaz o virech v hidžábech vs sterilitě ostatních šátků
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    no, si počti
    Do nemocnic vyznání nepatří, odmítl Němeček hidžáby. I kvůli virům - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...ecek-nemocnice-muslimske-satky-d5e-/domaci.aspx?c=A141004_122849_domaci_hv
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Něco takovýho jsem zaznamenala u Němečka. Vtipné je, že medičky v šátku normálně na praxe choděj, stejně tak tam občas pracujou i klášterní sestry. Na druhou stranu pochybuju, že by se nějak snažil odstranit náboženství z nemocnic, spíš má k islámu postoj průměrného Čecha.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    co se týče toho ministerstva, tak jsem si bohužel před nedávnem promazal poštu, tak už nemám ani důkaz. jednalo se o jednoduchou otázku: jak a kdy pan ministr chce dosáhnout jím slibované nereligiozity nemocnic. určitě si každý pamatuje na jeho památný rozhovor pro idnes, že náboženství pracovníka zdravotnictví má končit u brány nemocnice. přičemž to omezil samozřejmě pouze a jenom na islám.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Pokud píšeš ministerstvu jako instituci, musí ti do 30 dnů odpovědět. Ministr ale takovou povinnost nemá.

    Jinak chápu tvoji frustraci, ale s tolika dopisy denně je to prostě obtížné, kor když ti lidi leckdy píšou kraviny (neříkám, že to je tvůj případ).
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    IVANA_ANAVI: no, tak já to ještě párkrát zkusím, třeba mi někdo odpoví.
    jinak je vtipné, že na dotazy neodpovídají ani sociálně demokratická ministerstva...
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Asi bych tam zkusila zavolat. Bohužel je potřeba se někdy obrnit trpělivostí, mně se povedlo kontaktovat někoho až na třetí pokus (v době, kdy jsem byla mimo ČSSD).

    Jinak ono u toho Mandíka je možné, že přijel k rozvodněné řece, řekl: "Není to dobré", zalezl do auta a zmizel. To pak nemůžeš říct, že tam ten člověk nebyl :D To je holt strategie některých lidí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam