• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_ANAVIČeská strana sociálně demokratická (ČSSD)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Já to spíš nechápu z druhý strany, proč tihle komouši jsou v ČSSD, co se jim nezdá na KSČM, se kterou se mnohem víc shodnou
    OMO
    OMO --- ---
    POZITRON: Jediná relevantní demokratická levicová strana se má distancovat od "levicovejch živlů"? Soc. dem. strany bývají tradičně široce rozkročené a sdružují levicové proudy od radikálnách po hranici se středem (a někdy i dál, viz Blair). Nechť je taková i ČSSD. Při fungujících vnitrostranických demokratických mechanismech se stejně na rozhodující místa dostane jen málokdo z okraje.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    jako ja jsem se doted nevzpamatovala z soku, kterej jsem utrpela na sjezdu, kde jsme vedle nich bohuzel meli stanek. oni se na jednu stranu vymezujou vuci vetsinovy populaci, protoze prumerny iq je prece 100 a beznej obcan tyhle zeme je tedy totalne tupej a bez schopnosti vytvorit si vlastni rozumnej nazor na cokoli, ale na druhou stranu hlasaj alternativu zdola -> poradaj vsemozny protesty a demonstrace, na kterejch se prave o tuhle dle nich luzu opiraj a burcujou ji, aby byla co mozna nejvic hlasita. co je to za logiku sakra? se snazej o vzpouru deprivantu (zdravim koukolika) nebo co? :D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    muze mi nekdo prosim vysvetlit nejak polopaticky, proc se CSSD nedistancuje od tech ultralevicovejch zivlu z socsol/proalt a podobne?
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Jakub Patočka: Svým postojem k uprchlíkům ČSSD zrazuje sebe sama - Deník Referendum
    http://denikreferendum.cz/clanek/20680-svym-postojem-k-uprchlikum-cssd-zrazuje-sebe-sama
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    IVANA_ANAVI: no, v tuto chvili jde asi hlavne o ty, kteri rozhoduji. Verim, ze Idealiste se na celou vec divaji s vetsim odstupem.

    Ale ze se vazne neresi dopady na zivoty milionu "obycejnych lidi", to by mne neprekvapilo u ODS nebo zmrdu z ANO, ale u zavedeny znacky socialni demokracie je to tristni. Ale nikoliv prekvapive, sluselo by se dodat.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    DOCKINEZ: Jak kdo.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Petra Němcová: TTIP posílí eurospektismus i protiamerické nálady - Deník Referendum
    http://denikreferendum.cz/clanek/20406-ttip-posili-eurospektismus-i-protiamericke-nalady

    Dobrej clanek. Nechapu, jak muze CSSD neco takovyho podporovat.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: To, že se k tomu nevyjádří veřejně, neznamená, že si to s Chládkem nevyřídí jinak.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JD je ministrem pro lidská práva a menšiny, ne? neměl by se proti tomu - jak jde za něj tato oblast celkově doprčic - ozvat? (hm, asi mu pošlu dotaz a budu čekat, jestli mi odpoví)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Jasný :) Nevím, je to pro mě čerstvá informace a nejsem si jistá, jestli vůbec pomoc JD budu potřebovat. Asi si s tím poradím sama, to bude nejjednodušší.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JD, Déčko mi uteklo .o) ..
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Ne, nevyzvala, dozvěděla jsem se o tom až před půl hodinou. O jaké(m) J hovoříš?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    taky na Foldynu bych neměl zapomenout

    IVANA_ANAVI: vyzvala jsi Chládka k odstoupení? svolala jednání místní buňky? obrátila se na J? co dělá vlastně on a proč tak urputně teď drží pusu?
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Já se s tím nesmiřuju, já proti tomu bojuju.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jak se vy - členové ČSSD - smiřujete s hnědnutím strany? Křeček, Škromach, Němeček, Chládek...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    a už vůbec nečekám, že by kdokoliv z ČSSD vyzýval Chládka k odstoupení
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    toto je opravdu hodně moc smutný, i když od člena ČSSD ne moc překvapivý
    Za xenofobní výrok o dětech se omluvte, vyzývají Chládka romští rodiče | Domov | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...i-romsti-rodice-chladka-1bc-/zpravy-domov.aspx?c=A150512_163420_ln_domov_sk
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Pokud vadí viry, tak bychom měli zakázat v nemocnicích i elektronická zařízení. /ironie
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    pak asi pochopíš, proč mi na to neodpovědělo ani ministerstvo
    třeba důkaz o virech v hidžábech vs sterilitě ostatních šátků
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam