• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_ANAVIČeská strana sociálně demokratická (ČSSD)
    Vše o ČSSD, případně spřízněných sdruženích (Mladí sociální demokraté, Oranžový klub apod.): historie, program, aktuální dění, pozvánky na akce. Vítáme pouze slušnou diskuzi.

    www.cssd.cz
    www.mladi.cz
    www.oranzovy-klub.cz
    rozbalit záhlaví
    OMO
    OMO --- ---
    BESH: Co k tomu říct jinéh než že JD má pravdu, tohle je fakt hodně přes čáru. Od skauta Tejce bych to nečekal.
    BESH
    BESH --- ---
    Jedeme dal...
    Tejc navrhne zrychlit vyhošťování, možná i změnu listiny práv | ČeskéNoviny.cz
    http://www.ceskenoviny.cz/...vy/tejc-navrhne-zrychlit-vyhostovani-mozna-i-zmenu-listiny-prav/1415693
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    btw je k tomu nekde clanek na netu? Diky
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tak to asi slapli nekomu poradne na kuri oko a zaroven nemeli podporu napric organizaci. Blby, ale to je politika. S tim do toho sli.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    POZITRON: Včera jsem se to dozvěděla od expředsedy vašeho OVV. Smutné :(
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    POZITRON: Asi jsem nějaký pomalejší. Co je špatně na použití těchto standardních nástrojů?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    BESH: Podle názoru některých socdem to udělal proto, aby vyhověl členské základně, čímž by si zajistil znovuzvolení na sjezdu. Dává to smysl, ale nelíbí se mi to.
    BESH
    BESH --- ---
    IVANA_ANAVI: Sobotka se pomatl. Je to naprosto nesrozumitelny krok, kterym vic ztrati, nez ziska. Pominme ted, ze menit ministryne a ministry bez nejakych opravdu zavaznych duvodu, je hodne spatny politicky folklor.
    OMO
    OMO --- ---
    Pokud skutečně Sobotka odvolá JD a Marksovou, ČSSD se pro mě stává zcela nevolitelnou SPOZ č. 2. Je mi to líto, můj praděda byl oddaný sociální demokrat a rád bych měl k soc. dem. blíž. Ale copak to jde???
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Tak co rikate na planovane ministerske rosady?
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    BESH: Jsi už asi třetí zelenáč, který se mě snaží autsórsovat :D
    BESH
    BESH --- ---
    IVANA_ANAVI: Tak treba by te ted mohla zajimat: http://www.zelenarevize.cz/ :)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Nechám tenhle klubiki běžet, budu ho nadále spravovat, ačkoliv jsem už z partaje vystoupila. Kdyby vás to zajímalo, tak Nytrová byla akorát třešnička na dortu, těch problémů se tam vyskytovalo víc. Teď už nemusím hrát ďáblova advokáta a mám čas na rozumnější věci. (PS: Mé světonázory se nemění.)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Bez urazky v devadesatejch letech spis Zeman spolehal na to, ze justice nejakyho Altnera zaslapne, soudci sli politikum naprosto na ruku.
    Zemanova chyba (a jeho nastupcu) je, ze kdyz uz byl takovej hajzl a spolehal na to ze nikdo si nedovoli CSSD odsoudit tak meli tu zalobu rychle sprovodit ze sveta. Bohuzel pro CSSD se justice po letech prece jenom emancipovala a rozhodla tak jak mela. Altnerovi to znicilo zivot a jak tu uz nekdo zminil, CSSD mela dost casu se s nim domluvit.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Třeba doufali, že ten spor vyhrajou.

    Kdo měl před Starcem na starosti hospodaření?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SARF: je fakt, ze rok a 3 mesice uz za nej bezely penale. navic musely pravidelne chodit nejaky upominky, takze neni mozny, ze by se na to zapomnelo.
    SARF
    SARF --- ---
    ZAPPO: aha, Zeman podepsal s vírou, že zaplatí, tak ho sankce nezajímaly. Ale proč teda nezaplatil?
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    SARF: Tak ta šance na vítězství nebyla vysoká a pokud podepisuješ s vírou, že zaplatíš, tak tě sankční úrok tolik netrápí. Plus jak neznám tu smlouvu, tak je otázka, jestli tam nebyla nějaká výrazná sankce (za cokoliv) i pro druhou stranu. My třeba měli sepsanou smlouvu na rekonstrukci domu, kde se právník v následném sporu taky podivoval výše penále z prodlení - bylo vysoký, ale bylo plně symetrický.
    A fakt je i ten, že každý další Zemanův nástupce mohl růst těch úroků zastavit tím, že zaplatí (nebo půjde na dohodu). Takže dělat že je to jen Zemanova vina a zbytek ČSSD je v tom nevinně je hodně laciný.
    Každopádně nevím jestli je to už doručený, ale jeslti jsem četl správně tak po doručení má ČSSD tři dny na zaplacení - takže myslím, že to bude docela srandovní sledovat.
    SARF
    SARF --- ---
    IVANA_ANAVI: odvolání nelze, jen dovolání, a to nemá odkladný účinek.

    Těšil jsem se, co na to Zeman, ale on žádnou svojí vinu nezmiňuje, jen nečinnost svých nástupců ve funkci předsedy ČSSD. Přitom podepsat smlouvu se sankčním úrokem 100% ročně může jenom idiot.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam