• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_ANAVIČeská strana sociálně demokratická (ČSSD)
    OMO
    OMO --- ---
    BESH: Co k tomu říct jinéh než že JD má pravdu, tohle je fakt hodně přes čáru. Od skauta Tejce bych to nečekal.
    BESH
    BESH --- ---
    Jedeme dal...
    Tejc navrhne zrychlit vyhošťování, možná i změnu listiny práv | ČeskéNoviny.cz
    http://www.ceskenoviny.cz/...vy/tejc-navrhne-zrychlit-vyhostovani-mozna-i-zmenu-listiny-prav/1415693
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    btw je k tomu nekde clanek na netu? Diky
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tak to asi slapli nekomu poradne na kuri oko a zaroven nemeli podporu napric organizaci. Blby, ale to je politika. S tim do toho sli.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    POZITRON: Včera jsem se to dozvěděla od expředsedy vašeho OVV. Smutné :(
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    POZITRON: Asi jsem nějaký pomalejší. Co je špatně na použití těchto standardních nástrojů?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    BESH: Podle názoru některých socdem to udělal proto, aby vyhověl členské základně, čímž by si zajistil znovuzvolení na sjezdu. Dává to smysl, ale nelíbí se mi to.
    BESH
    BESH --- ---
    IVANA_ANAVI: Sobotka se pomatl. Je to naprosto nesrozumitelny krok, kterym vic ztrati, nez ziska. Pominme ted, ze menit ministryne a ministry bez nejakych opravdu zavaznych duvodu, je hodne spatny politicky folklor.
    OMO
    OMO --- ---
    Pokud skutečně Sobotka odvolá JD a Marksovou, ČSSD se pro mě stává zcela nevolitelnou SPOZ č. 2. Je mi to líto, můj praděda byl oddaný sociální demokrat a rád bych měl k soc. dem. blíž. Ale copak to jde???
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Tak co rikate na planovane ministerske rosady?
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    BESH: Jsi už asi třetí zelenáč, který se mě snaží autsórsovat :D
    BESH
    BESH --- ---
    IVANA_ANAVI: Tak treba by te ted mohla zajimat: http://www.zelenarevize.cz/ :)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Nechám tenhle klubiki běžet, budu ho nadále spravovat, ačkoliv jsem už z partaje vystoupila. Kdyby vás to zajímalo, tak Nytrová byla akorát třešnička na dortu, těch problémů se tam vyskytovalo víc. Teď už nemusím hrát ďáblova advokáta a mám čas na rozumnější věci. (PS: Mé světonázory se nemění.)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Bez urazky v devadesatejch letech spis Zeman spolehal na to, ze justice nejakyho Altnera zaslapne, soudci sli politikum naprosto na ruku.
    Zemanova chyba (a jeho nastupcu) je, ze kdyz uz byl takovej hajzl a spolehal na to ze nikdo si nedovoli CSSD odsoudit tak meli tu zalobu rychle sprovodit ze sveta. Bohuzel pro CSSD se justice po letech prece jenom emancipovala a rozhodla tak jak mela. Altnerovi to znicilo zivot a jak tu uz nekdo zminil, CSSD mela dost casu se s nim domluvit.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Třeba doufali, že ten spor vyhrajou.

    Kdo měl před Starcem na starosti hospodaření?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SARF: je fakt, ze rok a 3 mesice uz za nej bezely penale. navic musely pravidelne chodit nejaky upominky, takze neni mozny, ze by se na to zapomnelo.
    SARF
    SARF --- ---
    ZAPPO: aha, Zeman podepsal s vírou, že zaplatí, tak ho sankce nezajímaly. Ale proč teda nezaplatil?
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    SARF: Tak ta šance na vítězství nebyla vysoká a pokud podepisuješ s vírou, že zaplatíš, tak tě sankční úrok tolik netrápí. Plus jak neznám tu smlouvu, tak je otázka, jestli tam nebyla nějaká výrazná sankce (za cokoliv) i pro druhou stranu. My třeba měli sepsanou smlouvu na rekonstrukci domu, kde se právník v následném sporu taky podivoval výše penále z prodlení - bylo vysoký, ale bylo plně symetrický.
    A fakt je i ten, že každý další Zemanův nástupce mohl růst těch úroků zastavit tím, že zaplatí (nebo půjde na dohodu). Takže dělat že je to jen Zemanova vina a zbytek ČSSD je v tom nevinně je hodně laciný.
    Každopádně nevím jestli je to už doručený, ale jeslti jsem četl správně tak po doručení má ČSSD tři dny na zaplacení - takže myslím, že to bude docela srandovní sledovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam