• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_ANAVIČeská strana sociálně demokratická (ČSSD)
    Vše o ČSSD, případně spřízněných sdruženích (Mladí sociální demokraté, Oranžový klub apod.): historie, program, aktuální dění, pozvánky na akce. Vítáme pouze slušnou diskuzi.

    www.cssd.cz
    www.mladi.cz
    www.oranzovy-klub.cz
    rozbalit záhlaví
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    OTAVA: nikdy jsem toho cloveka nevidela, vubec ho neznam
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    POZITRON: to te asi nema opravdu moc rad. Poud si stihnul tipnout screenshot do deseti minut, bud u FB sedi celej den a sleduje co kdo kde posila nebo to ma na telefonu nastaveny upozorneni (jinak ti bezne vyskoci jenom nejaky bezobsazna hlaska ze nekdo neco pridal nebo okomentoval)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    OTAVA: to neni falesny profil, on to je skutecny byvaly clen.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    POZITRON: lol vlastni strasna spicluje za pomoci falesnych profilu cleny jestli si nahodou moc nevyskakujou, gratuluji!

    (sance ze v norsku zije fanousek CSSD ktery zna mistni pomery tak dobre ze sleduje na FB vyroky clenu MO mi prijde spis teoreticka nez realna)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Co se týče Idealistů, tak tam už nejsem, ale co vím, tak tam snad pořád platí pravidlo, že se nově příchozí člen musí s ostatními seznámit a až po nějaké době se hlasuje o jeho přijetí. Hodně lidí se teda rekrutuje z určitých kruhů (ČSSD, MSD, ministerstva, Úřad vlády atd.), ale velrybaření tam nefunguje. Nezaznamenala jsem ho tam. Když ještě byli Idealisti pouze buňkou MSD, tak se právě dost proti velrybaření vyhrazovali. V MSD to navíc už funguje tak, že pokud chce být člověk přijat, musí ho schválit krajský klub. V ČSSD to tak nefunguje, členové se přijímají na úrovni místní organizace.

    Nejde nějakým způsobem vyvolat přeregistraci členstva? To by tyhle kšefty prosejřilo. Já už si stranický stanovy moc nepamatuju, vím akorát, že přeregistrace se dělávala, když třeba MOčko nemělo dostatečný počet schůzí za rok...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    pokud je to mozny, tak bych chtela slyset, jak je to jinde, treba jsem jen naivni a vsude je to stejny. u nas kazda schuze vypada tak, ze se nejlepe hned na zacatku rekne, ze se nic nedeje a vlastne ani neni co resit, pak predseda na nekoho (z ovv/kvv/whatever) nakyda hnuj, cemuz nema vyznam venovat jakoukoli pozornost, protoze na nasledujici schuzi uz je vsechno jinak a kdo byl jeste pred ctvrt rokem nejvetsi bidak, hajzl nebo krava, tak uz je zase bezvadnej a takhle se to meni pomerne casto. a kdyz uz se nekdo prijima, tak je to viz nize bud nejaky naivni mlade, ktery to do pul roku zabali nebo neci kamarad z realit anebo polobezdak, kteryho uz stejne nikdy neuvidime. a kdykoli jsem se snazila ozvat, tak se mi smali do ksichtu a udelali ze me kravu. :) naposledy kdyz si ten rychlovykvasenej zastupitel viz nize privedl kamarada... chvilka napeti... z realit, tak jsem se zeptala, jestli alespon bude chodit na schuze, protoze tihle kamaradi se obycejne s nejakym chozenim na schuze ani neobtezujou, tak se mi samozrejme hromadne smali do ksichtu a udelali ze me kravu. :) tohle uz me nejak nebavi.
    BESH
    BESH --- ---
    :(
    Fatální selhání ministryně Tominové: zákon o sociálním bydlení nevznikne - Deník Referendum
    http://denikreferendum.cz/...fatalni-selhani-ministryne-tominove-zakon-o-socialnim-bydleni-nevznikne
    OMO
    OMO --- ---
    BESH: Co k tomu říct jinéh než že JD má pravdu, tohle je fakt hodně přes čáru. Od skauta Tejce bych to nečekal.
    BESH
    BESH --- ---
    Jedeme dal...
    Tejc navrhne zrychlit vyhošťování, možná i změnu listiny práv | ČeskéNoviny.cz
    http://www.ceskenoviny.cz/...vy/tejc-navrhne-zrychlit-vyhostovani-mozna-i-zmenu-listiny-prav/1415693
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    btw je k tomu nekde clanek na netu? Diky
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tak to asi slapli nekomu poradne na kuri oko a zaroven nemeli podporu napric organizaci. Blby, ale to je politika. S tim do toho sli.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    POZITRON: Včera jsem se to dozvěděla od expředsedy vašeho OVV. Smutné :(
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    POZITRON: Asi jsem nějaký pomalejší. Co je špatně na použití těchto standardních nástrojů?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    BESH: Podle názoru některých socdem to udělal proto, aby vyhověl členské základně, čímž by si zajistil znovuzvolení na sjezdu. Dává to smysl, ale nelíbí se mi to.
    BESH
    BESH --- ---
    IVANA_ANAVI: Sobotka se pomatl. Je to naprosto nesrozumitelny krok, kterym vic ztrati, nez ziska. Pominme ted, ze menit ministryne a ministry bez nejakych opravdu zavaznych duvodu, je hodne spatny politicky folklor.
    OMO
    OMO --- ---
    Pokud skutečně Sobotka odvolá JD a Marksovou, ČSSD se pro mě stává zcela nevolitelnou SPOZ č. 2. Je mi to líto, můj praděda byl oddaný sociální demokrat a rád bych měl k soc. dem. blíž. Ale copak to jde???
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Tak co rikate na planovane ministerske rosady?
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    BESH: Jsi už asi třetí zelenáč, který se mě snaží autsórsovat :D
    BESH
    BESH --- ---
    IVANA_ANAVI: Tak treba by te ted mohla zajimat: http://www.zelenarevize.cz/ :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam