• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AUDIAC: dobry jen dve veci bych vymenil a dve doplnil. Doplnit hotovej obvaz c 3 a desinfekci a vymenit akutol za Novikov a nuzticky za poradny nuzky - http://www.armed.cz/zdravotnicke-nuzky-mil-spec-monkey-emt-shears-mini/d-91539/
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Ale pokud se chcete slozit, tak ja jsem ochotnej dat wojtylovi stovku do te tisicovky. Mimochodem, nezapomente taky na to, ze to bude potreba vyzvednout v nejaky prdeli kde to maj zrovna uskladneny...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ERGOSUM: Myslim ze mas o ministerstvu obrany dost vysoky mineni...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    TABORACEK: Můj dojem je, že za tu tisícovku + cenu materiálu ti to ze skladu k bráně klidně přinesou. Je na tobě, kolik toho koupíš.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Resp. myslim si ze sance je pomerne vysoka a proto bych rekl ze utracet za to abych zjistil ze si nechci otevirat army shop nechci:)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ERGOSUM: To je muj dojem. Nemaji prostredky na to, aby si otevreli maloobchod, takze v podminkach bude napsano neco jako ze minimalni odber nemuzou bejt jedny nositka, dve cutory a jedna varnice...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    TABORACEK: To je tvůj dojem, nebo to máš něčím podložené?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Hele oni se nebudou chtit srat s prodejem jednotlivych polozek, ale budou to chtit prodat nekomu jako celek za "nejlepsi" cenu, takze to bohuzel nebude zase az tak zajimavy jak by se mohlo zdat, kdybys mel armyshop, tak by to mozna melo cenu, ale kdyz se na takovym trhu nepohybujes, tak nevim nic moc...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    ERGOSUM: ja ho cas od casu pouziju na odreniny, kdy je flastr malo. na diru v noze je to samozrejme na nic :) u me je prave spousta "bezvyznamnejch poraneni" typu silnicni lisej a podobny srandy. holt bajkerskej first aid kit. jak jsem rikal, prustrely u me nehrozi.

    jo a jeste tam chybi SAM Splint, ktera je na ceste...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    AUDIAC: Akutol nepoužívám a nemám. Pokud si probereš použití, zjistíš, že je výhodný pouze na bezvýznamná poranění, která chceš máčet ve svinstvu, ale moc se u toho neotřou. Víc používám nepřilnavé obvazy.
    Párkrát jsem pořešil odřeniny papírovým kapesníčkem.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    pro kamaráda jsem fotil obsah svý lékárničky, tak to hodím i sem. Zombie neočekávám, ustřelená pazoura mi taky nehrozí, je to uzpůsobený mým potřebám.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GOBERS: to já sem..
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ERGOSUM: No ale musíš být podnikatel... :-(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ERGOSUM: mno tak musíme losnout někoho kdo zaplatí ten litr poplatek abychom se dověděli co tam vlastně všechno je:-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    WOJTYLA: Pokud jsem tomu dobře rozuměl, nemusíš koupit celý sklad, ale vždy celou soupravu, brašnu, balení, ... , ve stavu v jakém přijde skladníkovi pod ruku.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: no na to se právě ptám kde by se to dalo koupit ve vetšim za náký super ceny...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: A kde se to da koupit? resp. jak se takovy veci jako normalni civil ziskaj? Predpokladam ze to preprodaj obchodnikum (jako zeleny sport, excalibur army - tem spis) a pak si to koupis v krame za hromadu penez...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    by se mohlo hodit... chci si postupně udělat takovej měnší skládek zdravotnickýho materiálu pro Z cases... škoda že se todle musí koupit jako celek, ale kdybyste někdo veděli o nákým částečnym výprodeji takovejdle vecí dejte vedet...

    5. Zdravotnický a veterinární materiál
    Místo uskladnění: Bystřice pod Hostýnem

    Různé typy zdravotnických souprav, brašny zdravotnické, malá koupací souprava, přístroje destilační a křísící, stoly polní převazovací, stolky na zdravotní nástroje, nosítka zdravotnická, termoboxy, matrace vak., přístroje SPIRETA, kardioskopy, sterilizátory, laryngoskopy, manometry, teploměry, další zdravotnické přístroje, nástroje a zařízení, různé náhradní díly, spotřební a další zdravotnický a veterinární materiál.


    Armáda se ve velkém zbavuje majetku! Koupit můžete výstroj nebo nádobí za pár korun - tn.cz
    http://tn.nova.cz/...mada-se-opet-ve-velkem-zbavuje-majetku-prectete-si-co-vse-si-muzete-koupit.html
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    TABORACEK: No ba právě, že jde o situaci krajní nouze... a u té platí:

    "Nejde o krajní nouzi, jestliže ... způsobený následek je zřejmě stejně závažný nebo ještě závažnější než ten, který hrozil."

    WOJTYLA: Jasně, tohle je bez debat. A je fakt, že to tady asi nemá cenu dál rozpitvávat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam