• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    ALDARION: co nemám to napankuju, ne?
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ANARCHY: Swiftova poznámka mi připomněla - chápu, že to bude převážně teoretické, ale nerad bych se ocitl v situaci "přece každý má s sebou XXX, tak si s tím teď zkusíme..." ;) (Protože tu samozřejmost si zatím každý, kdo mne něco učil, představoval úplně jinak.) Takže případný seznam věcí co si vzít by se v takovém případě hodil...
    SWIST
    SWIST --- ---
    ANARCHY: aha, tak to pardon. To mi opravdu uniklo..
    Ohledně nákupu.. Momentálně nevím, ale třeba to s čím se tam bude pracovat. Je to sice můj problém, ale když jsem na kurzu a dělám si seznam věcí co bych si měl pořídit tak to buď nekoupím vůbec nebo to trvá dlouho. Když je možnost to koupit přímo tak to koupím hned. Ale chápu že nebude sebou tahat bedny vybavení..
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SWIST: Resp. co by Te zajimalo, ze se to neda koupit treba na www.rescue4you.cz nebo na www.shoparamedik.cz ?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TABORACEK,SWIST: unikla... :-)

    [ ANARCHY @ Advanced lifesaving ]

    SWIST: No, rozhodne jedeme do skoliciho centra a ne do prodejny zdravotnickeho materialu, ale muzu se zeptat, nicmene mam za to, ze prodej materialu neni jejich domena.
    Co konkretne by Te zajimalo?
    SWIST
    SWIST --- ---
    TABORACEK: myslím že neunikla. Nebo pokud ano, tak i mě. :)

    Popřípadě jsem se chtěl zeptat jestli bude možnost koupit nějaké spotřební vybavení..
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ANARCHY: Nekde mi asi unikla cena.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    ANARCHY: Preferoval bych v budově.
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    ANARCHY: asi snad radši v lese
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    ANARCHY: ano, nemůžu hlasovat v mobilu
    DIMS
    DIMS --- ---
    ANARCHY: Ahoj taky bych se přidal s přespáním ve středisku ( případně les není problém ) a kdyby někdo našel v autě prostor taky bych se nezlobil... případné díky :)
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    ANARCHY: Zahlasovano (predchozi anketa mi uplne vypadla, kdyby nas bylo extra moc, tak se sveho mista vzdam pro svou hloupost)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Tak zas jestli chceme potrénovat pokousání divou zvěří, popáleniny a řezné rány, tak by se hodilo to přespání v lese - druhý den pak můžeme řešit, co jsme udělali blbě a proč je nás o dva míň :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SWIST: Už nejsem úplně z Prahy, ale když se nenajde nikdo vhodnější, tak tě můžu vzít ze Zličína.
    SWIST
    SWIST --- ---
    ANARCHY: Vzhledem k tomu že nejsem mobilní, tak bych také uvítal přespání v středisku. Ale ani s lesem nemám problém.

    A tedy když jsem to tu už nakousl - bylo by možné se k někomu přicpat při cestě z a do Prahy?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ANARCHY: Můžu vzít až 8 skládacích židlí :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    STENNY: Elektrina v objektu dostupna je, jde o nejakou materskou skolku ve ktere maji asi polovinu prizemi a nejake kancelarske prostory v prvnim patre.
    Co se zaznamu tyce, tak si myslim, ze to neni problem, mozna u nekterych temat bude pozadovano vypnuti zaznamovych zarizeni, protoze nam treba budou vysvetlovat veci, ktere po dobu existence civilizace jako laici delat nesmime, tak aby z toho nebyly nejake potize, ale psat si poznamky urcite problem nebude v zadnem pripade.
    Co se tyce tech materialu, tak se na to zkusim zeptat, ale trochu se obavam ze jejich tvorba by prisla na dost casu, ktery bychom asi museli zaplatit - ale to je jen moje obava, osobne mam ale plnou duveru v toho cloveka a v to, ze udela vse pro to, aby do nas dostal maximum uzitecnych informaci v case ktery budeme mit k dispozici.
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANARCHY: Rád bych přespal v objektu.

    BTW, nejsem v tomhle kovaný, ale zamyslel bych se i nad tím, jestli by se některá témata nedala řešit formou písemného nebo elektronického materiálu, ke kterému bude jen pár připomínek od lektora (nevím, jestli není problém vynést ven nějaký materiál, a chápu, že je to práce navíc - jen nápad). Myslím, že třeba ta substituce léčiv by takhle spláchnout šla a přitom by byla velký žrout času, kdyby se měla probrat normálně.

    Ještě jedna otázka - jak je to s elektronickými záznamovými zařízeními? Je OK psát poznámky do notebooku? Pokud ano, je tam pro účastníky dostupná zásuvka/zásuvky?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANARCHY: Upozorneni na tohle hlasovani jsem poslal temto lidem, pokud byste vedeli o nejakem dalsim zajemci ktereho jsem nejak omylem neuvedl, tak mu PLS dejte vedet.

    ALDARION
    BAAL
    DIMS
    GOBERS
    KADLIK
    LORD_WANG
    NAVARA
    OTAKAR
    RAHUF
    STENNY
    SWIST
    TABORACEK
    TRPASLICE
    TUILE
    VAMPYRCIK
    WOJTYLA
    ZAPPO
    ZYAN
    TUILE
    TUILE --- ---
    ANARCHY: Ano. Nemam pristip na webove rozhrani a nelze hlasovat z mobilu.
    Tuile a Baal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam