• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving

    Techniky vojenske prvni pomoci
    TCCC
    Care under fire
    Improvizovana medicina a prvni pomoc

    rozbalit záhlaví
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    TABORACEK: tak to můžeš jet s náma
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    TABORACEK: A dalo by se jet s Tebou? Mně se tam nahrnuly nějaké pracovní povinnosti a dumám, jak to skloubit.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ANARCHY: Ja potrebuju jet vecer do prahy, takze to ze jsem zapomnel odpovedet se tak nejak hodi.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Takze jsem tedy objednal 10 mist v tom penzionu pro tyto lidi:
    ALDARION
    BAAL
    NAVARA
    RAHUF
    STENNY
    SWIST
    TRPASLICE
    TUILE
    WOJTYLA
    ZAPPO
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    All: pokud nekdo mate nejaky kontakt na ZYAN, a ZAPPO, tak jim prosim dejte vedet at se sem mrknou kvuli tomu ubytovani - psal jsem jim do posty, ale jiny kontakt nemam
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANARCHY: Mam dokonce i nejake fotky toho ubytovani, ale nestiham to sem ted nahrnout, kazdopadne to pusobi jako seriozni ubytovna a zadna blecharna
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    čau lupínci... pojedu určitě z Prahy svym autem - tzn mám 3 místa v uate
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ANARCHY: Přidej, prosím, ještě jedno místo pro Alexandru (ID Trpaslice), asi se do zítřejšího odpoledne nedostane k internetu. Dík!
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    All: Je mozne zaridit na miste ubytovani v nejakem snad penzionu u mistniho pivovaru, cena je (pro nas - verejne ceny jsou jinde) 300,- Kc za noc vcetne snidane - snidane bude tedy jednoducha a ne zadny svedsky stul, ale postacujici by byt mela.

    Kdo ma zavazny zajem o toto ubytovani, at tento prispevek olajkuje, budu to brat jako zavaznou objednavku.
    Deadline pro toto objednani je streda 6.12. 18:00
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG: ale jeste musim uvest, ze realne hrozi, ze v nedeli bych musel odjizdet cca v 17:00... coz by mohla byt komplikace :(
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    jsem schopen z prahy pobrat 6 pasazeru (ackoliv pocitam,ze jeden z nich bude Anarchy). v sobotu urcite pojedu zpet, vecer mame dalsi program.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    teď jsem si všimnul, že je to jen 60km, ten Táboráček mne ale vyděsil! :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    Připojuju se k somrování jízdy z Prahy :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Plánujete jet někdo z Prahy s místem v autě?

    Starej si už také přijdu akorát tak na motel s teplou snídaní :) ale zvládnu i spacák
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: A jeste mala poznamka, ac mi nevadi ujet za vikend 300Km tam a zpatky do prahy, preci jenom jsou to 4 hodiny na ceste, mate nekdo vyhlidnuty nejaky hotel, nebo jste vsichni spacakovy?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Uz jsem to dohledal v historii:
    https://mapy.cz/zakladni?x=13.7047454&y=50.1940255&z=19&base=ophoto

    Predpokladam, ze to je ta materska skolka v centru mapy:) Kdyz bude nejaky problem, mam asi volat tobe ze ano?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ANARCHY: Prosimte jeste adresa by se nasla?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ZAPPO: Zacina se v sobotu v 8:30, takze je potreba byt na miste (kvuli prezenci etc) aspon v 08:00, v nedeli by se zacinalo snad v 08:00.
    Kazdy den se jede do cca 18:00 - podle toho jak rychle to pujde, kazdopadne latky je hodne a tedy je mozne, ze to bude i dele. Poledni pauza je jasna (jako ze nepojedeme nonstop), v obci je minimalne jedna hospoda, primo v objektu je snad akorat varna konvice.
    Platit se bude podle vseho na miste v hotovosti.
    Osnova kursu by mela byt hotova snad cca za tyden, pak ji samozrejme dostaneme.

    Jedina dalsi doplnujici informace (krome toho ze veskery material v ramci kursu je v cene) je, ze uz planuji i ten navazujici kurs nekdy na jaro/brzke leto, a ze po absolvovani toho navazujiciho kursu bude mozne si i udelat tu MIRA certifikaci, cenu samotne certifikace ale v tuto chvili neznam.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Tohle je nas hlavni instruktor :-)
    Magazín ViaProtect - Rozhovor s Radanem Doubravou, instruktorem i leteckým záchranářem
    http://magazin.viaprotect.cz/.../59-rozhovor-s-radanem-doubravou-instruktorem-i-leteckym-zachranarem
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    ANARCHY: planujes bejaky dalsi detaily? Od kdy kde presne, jak platit atd?
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    VAMPYRCIK: MacGyver by měl radost ;)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SWIST,ALDARION: Pozadovane vybaveni samozrejme zjistim, ale teda osobne predpokladam, ze co bude ke kursu potreba, to dostaneme na miste, a sami si budeme muset vzit spis tak psaci potreby a podobne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam