• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving
    STENNY
    STENNY --- ---
    Připojuju se k somrování jízdy z Prahy :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Plánujete jet někdo z Prahy s místem v autě?

    Starej si už také přijdu akorát tak na motel s teplou snídaní :) ale zvládnu i spacák
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: A jeste mala poznamka, ac mi nevadi ujet za vikend 300Km tam a zpatky do prahy, preci jenom jsou to 4 hodiny na ceste, mate nekdo vyhlidnuty nejaky hotel, nebo jste vsichni spacakovy?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Uz jsem to dohledal v historii:
    https://mapy.cz/zakladni?x=13.7047454&y=50.1940255&z=19&base=ophoto

    Predpokladam, ze to je ta materska skolka v centru mapy:) Kdyz bude nejaky problem, mam asi volat tobe ze ano?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ANARCHY: Prosimte jeste adresa by se nasla?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ZAPPO: Zacina se v sobotu v 8:30, takze je potreba byt na miste (kvuli prezenci etc) aspon v 08:00, v nedeli by se zacinalo snad v 08:00.
    Kazdy den se jede do cca 18:00 - podle toho jak rychle to pujde, kazdopadne latky je hodne a tedy je mozne, ze to bude i dele. Poledni pauza je jasna (jako ze nepojedeme nonstop), v obci je minimalne jedna hospoda, primo v objektu je snad akorat varna konvice.
    Platit se bude podle vseho na miste v hotovosti.
    Osnova kursu by mela byt hotova snad cca za tyden, pak ji samozrejme dostaneme.

    Jedina dalsi doplnujici informace (krome toho ze veskery material v ramci kursu je v cene) je, ze uz planuji i ten navazujici kurs nekdy na jaro/brzke leto, a ze po absolvovani toho navazujiciho kursu bude mozne si i udelat tu MIRA certifikaci, cenu samotne certifikace ale v tuto chvili neznam.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Tohle je nas hlavni instruktor :-)
    Magazín ViaProtect - Rozhovor s Radanem Doubravou, instruktorem i leteckým záchranářem
    http://magazin.viaprotect.cz/.../59-rozhovor-s-radanem-doubravou-instruktorem-i-leteckym-zachranarem
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    ANARCHY: planujes bejaky dalsi detaily? Od kdy kde presne, jak platit atd?
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    VAMPYRCIK: MacGyver by měl radost ;)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SWIST,ALDARION: Pozadovane vybaveni samozrejme zjistim, ale teda osobne predpokladam, ze co bude ke kursu potreba, to dostaneme na miste, a sami si budeme muset vzit spis tak psaci potreby a podobne...
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    ALDARION: co nemám to napankuju, ne?
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ANARCHY: Swiftova poznámka mi připomněla - chápu, že to bude převážně teoretické, ale nerad bych se ocitl v situaci "přece každý má s sebou XXX, tak si s tím teď zkusíme..." ;) (Protože tu samozřejmost si zatím každý, kdo mne něco učil, představoval úplně jinak.) Takže případný seznam věcí co si vzít by se v takovém případě hodil...
    SWIST
    SWIST --- ---
    ANARCHY: aha, tak to pardon. To mi opravdu uniklo..
    Ohledně nákupu.. Momentálně nevím, ale třeba to s čím se tam bude pracovat. Je to sice můj problém, ale když jsem na kurzu a dělám si seznam věcí co bych si měl pořídit tak to buď nekoupím vůbec nebo to trvá dlouho. Když je možnost to koupit přímo tak to koupím hned. Ale chápu že nebude sebou tahat bedny vybavení..
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SWIST: Resp. co by Te zajimalo, ze se to neda koupit treba na www.rescue4you.cz nebo na www.shoparamedik.cz ?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TABORACEK,SWIST: unikla... :-)

    [ ANARCHY @ Advanced lifesaving ]

    SWIST: No, rozhodne jedeme do skoliciho centra a ne do prodejny zdravotnickeho materialu, ale muzu se zeptat, nicmene mam za to, ze prodej materialu neni jejich domena.
    Co konkretne by Te zajimalo?
    SWIST
    SWIST --- ---
    TABORACEK: myslím že neunikla. Nebo pokud ano, tak i mě. :)

    Popřípadě jsem se chtěl zeptat jestli bude možnost koupit nějaké spotřební vybavení..
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ANARCHY: Nekde mi asi unikla cena.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    ANARCHY: Preferoval bych v budově.
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    ANARCHY: asi snad radši v lese
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    ANARCHY: ano, nemůžu hlasovat v mobilu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam