• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Osnovu stale jeste nemam, za to se omlouvam, urgoval jsem to uz nekolikrat, ale Radan bohuzel ma evidentne hodne narvany program a nestiha - kazdopadne jak jsem o tom s nim mluvil, tak zakladem by mela byt T3C bez cehoz se asi neda pohnout dal, s durazem na navazujici prodlouzenou peci a improvizovabne prostredky a postupy.

    Povazuju ho za cloveka velmi rozumneho, znam ho osobne uz skoro 15 let, a verim, ze pokud by v osnove nebylo nejake tema, ktere by velkou cast z nas zajimalo, a ktere bude mozne nacit s ohledem na navaznost na nejake jine znalosti ci skilly (asi nema smysl resit neurochirurgii dokud bychom neovladali ty nejzakladnejsi postupy pri rezani do ziveho), takze bude mozne program na miste upravit.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    Doprava:
    U nas stale plati, ze mame mista. Zbyvaji 3 z 8mi.
    Zatim obsazeno 5: LORD_WANG, VAMPYRCIK, ANARCHY, DIMS, STENNY

    LORD_WANG, VAMPYRCIK, ANARCHY jedou do prahy i v sobotu, v nedeli se zas budeme vracet.

    Jediny problem je, ze mozna budeme muset v nedeli odjet uz mozna v 17:00.
    SWIST
    SWIST --- ---
    TABORACEK: Zabehlice i opatov by šly.. Bydlim kousek od Edenu, takže nějky bus by tim směrem měl jet.. :D
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    ANARCHY: jak to vypadá s tím jídelním listkem? a osnovy?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    SWIST: az na to, ze nadrazi hostivar vubec neni v hostivari:) Upresnim to, najdi si neco rekneme opatov chodov smer odjezd, pripadne jestli 101, tak treba jeste zabehlice?
    SWIST
    SWIST --- ---
    TABORACEK: To by šlo.. Nevím jestli to tak ještě je, ale od bytu mi jezdila 101 na Nádraží Hostivař.. To by ti vyhovovalo?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    SWIST: ja pojedu z hostivare, takze po velkym okruru, kolem letiste a tak dale, zkus si vymyslet nejakej trefpunkt kvuli kterymu nebudu muset vstavat o pul hodiny driv a urcite se dohodneme.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Když už se řeší doprava.. Mohl by mne někdo vzít k sobě do auta? Jsem z Vršovic, takže ideálně pokud by někdo vyrážel nebo jel podobně.. Flora/Mírák/Florenc nebo někde podél Áčka.. Pokud ne, tak se samozřejmně dopravím někam dál. :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    GOBERS: no abych tam byl v soboru na 7:30 a v nedeli podle dohody, je to cca hodinka cesty
    381007
    381007 --- ---
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    TABORACEK: Jojo, Praha. :) Díky. A tam pojedeš kdy cca?

    381007: A nemáš nějakou navíc? O:-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    GOBERS: urcite v ramci moznosti odvezu kdo bude potrebovat, tedy odpoved zni ano. Jen doufam ze me nepozenes nekam do horoucich pekel, jsem z prahy:)

    VAMPYRCIK: Dekuji za nabidku, ale povoz mam vlastni, jsem na to zvykly:)
    381007
    381007 --- ---
    GOBERS: Jednou jsme se v minulosti bavili s jedním kamarádem/zákazníkem a on si nechal udělat ty "first respondery". A jen tak ze srandy jsme se začali bavit o tom, co by vlastně dělal za činnost takový last responder. A Ty jsi byl opravdu úplně první člověk, který se mi s tím spojil :D. Takže by se dalo říci, že jsi mi byl inspirací k této nášivce :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    381007: To druhy jsem ja...
    STENNY
    STENNY --- ---
    NAVARA: Pochybuju, že by se oxymoron "neinvazivní operace rektem" dostal do osnovy. Ale doutník do rekta jako oblbovák/svalový relaxant bych si tipnul, že možná zazní... a pak půjdou lektoři za tebou, ty zmetku! :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    STENNY: počkej, my s tebou počítáme jako s figurantem pro neinvazivní operaci slepého střeva rektem!
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    VAMPYRCIK: klidne se v ramci MHD dopravim kamkoliv bude potreba
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    STENNY: vymyslím trasu a dám vědět, jedem z Klánovic, budem vyzvedávat goma v Kobylisích
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    TABORACEK: tak to můžeš jet s náma
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    STENNY: mea culpa, vznesl jsem dotaz a pak jsem v zaplave prace nestihl zaurgovat vysledek - udelal jsem to ted, mam prislibeno ze by nejaka osnova mela byt behem vikendu, sorry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam