• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Situace se ma tak, ze v tuto chvili se mi jeden z vas ozval a nabidl ze to ted zaplati (protoze ja at hledam jak hledam, tak bych to ted sam dohromady nedal), ja se samozrejme na miste pokusim dohodnout s Radanem jestli trva na zaplaceni za vsechny ohlasene lidi a v plne vysi - nicmene ja jsem ho pozadal aby pro nas ten kurs udelal a ja jsem mu dal sve slovo co se tyce poctu lidi i ceny, a tedy pokud sam nerekne, ze je to OK, a ze pokud nekdo odpadl, tak za nej platit nemusime, tak sve slovo dodrzim a v lednu to potom splatim onomu dobrodinci.

    S Wojtylou jsem mluvil, a respektuju to, ze neni ochoten si nejak pujcovat i to, ze se mu ted nahle vyskytly v zivote sracky se kterymi nepocital.
    Holt jsem udelal chybu pri organizaci a tak za ni pripadne zaplatim - zase tak moc toho nemam, ale to, ze moje slovo plati, je jedna z tech veci na kterych si davam zalezet, i kdyz mne to pripadne neco bude stat.

    V tuto chvili to kazdopadne neni potreba resit v nejakem akutnim modu, jedeme dal, pro ostatni se nic nemeni.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: muzem te v nouzi nekdo nejak zalozit. ale neni mozne se od toho distancovat.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    holt pouceni pro priste - vybrat penize predem a rovnou pri prihlaseni.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: To ja vim, problem je v tom, ze v tom pripade to budu muset zaplatit ja ze sveho - a po pravde po odecteni ceny za svou vlastni ucast na tom s penezma budu taky dost spatne... :-(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ANARCHY: Vazne me to mrzi. Sle proste sem ted financne na dne. Pred mesicem jsem odesl od rodiny musel komplet vybavit byt nivej a vanoce a podobne. Do toho socialka. Ty prachy proste nemsm. Myslim ze se zname dost dlouho abys vedel ze nejsem kunda.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: To je po pravde dost hloupe, protoze kurs uz je objednany a jak uz jsem tu parkrat psal, tak prihlaska uz je zavazna a bohuzel i kdyz se nekdo nezucastni, tak po nem poplatek budu muset chtit.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    kluci kurva přišlo mi penále za nedoplatky na sociálnim za 6k a tim pádem nemám prachy na kurz... moc me to mrzí a doufám že nezpusobim náký komplikace... kurvy vyjebaný komoušsky...
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANARCHY:
    Sobota:
    Smažený kuřecí řízek (150g) 109 Kč
    vařený brambor, okurka

    Neděle:
    Grilovaná panenka (150g) 169 Kč
    podáváme s omáčkou z červeného vína, šalotky, tymiánu s restovaným
    bramborem s cibulkou a slaninou

    Díky
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ANARCHY:
    Sobota:
    Domácí poctivá Bramboračka
    Hovězí guláš (150g) 119 Kč podávaný s houskovým knedlíkem

    Neděle:
    Masový vývar s játrovou rýží
    Telecí medailonky s žampionovou omáčkou, domácí hranolky

    Dík!
    TUILE
    TUILE --- ---
    ANARCHY:
    sobota:
    Domácí poctivá Bramboračka 29 Kč
    Hovězí guláš (150g) 119 Kč podávaný s houskovým knedlíkem

    nedele:
    Masový vývar s játrovou rýží 29 Kč
    Grilovaná panenka (150g) 169 Kč podáváme s omáčkou z červeného vína, šalotky, tymiánu s restovaným bramborem s cibulkou a slaninou
    BAAL
    BAAL --- ---
    ANARCHY:
    Sobota:
    Smažený kuřecí řízek (150g) 109 Kč
    vařený brambor, okurka

    Neděle:
    Grilovaná panenka (150g) 169 Kč
    podáváme s omáčkou z červeného vína, šalotky, tymiánu s restovaným
    bramborem s cibulkou a slaninou

    Děkuji moc
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    tady je jidelni listek te mistni restaurace, prosim, podivejte se na to a treba do stredy mi sem napiste zavaznou objednavku kolik ceho kdo budete chtit.

    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Osnovu stale jeste nemam, za to se omlouvam, urgoval jsem to uz nekolikrat, ale Radan bohuzel ma evidentne hodne narvany program a nestiha - kazdopadne jak jsem o tom s nim mluvil, tak zakladem by mela byt T3C bez cehoz se asi neda pohnout dal, s durazem na navazujici prodlouzenou peci a improvizovabne prostredky a postupy.

    Povazuju ho za cloveka velmi rozumneho, znam ho osobne uz skoro 15 let, a verim, ze pokud by v osnove nebylo nejake tema, ktere by velkou cast z nas zajimalo, a ktere bude mozne nacit s ohledem na navaznost na nejake jine znalosti ci skilly (asi nema smysl resit neurochirurgii dokud bychom neovladali ty nejzakladnejsi postupy pri rezani do ziveho), takze bude mozne program na miste upravit.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    Doprava:
    U nas stale plati, ze mame mista. Zbyvaji 3 z 8mi.
    Zatim obsazeno 5: LORD_WANG, VAMPYRCIK, ANARCHY, DIMS, STENNY

    LORD_WANG, VAMPYRCIK, ANARCHY jedou do prahy i v sobotu, v nedeli se zas budeme vracet.

    Jediny problem je, ze mozna budeme muset v nedeli odjet uz mozna v 17:00.
    SWIST
    SWIST --- ---
    TABORACEK: Zabehlice i opatov by šly.. Bydlim kousek od Edenu, takže nějky bus by tim směrem měl jet.. :D
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    ANARCHY: jak to vypadá s tím jídelním listkem? a osnovy?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    SWIST: az na to, ze nadrazi hostivar vubec neni v hostivari:) Upresnim to, najdi si neco rekneme opatov chodov smer odjezd, pripadne jestli 101, tak treba jeste zabehlice?
    SWIST
    SWIST --- ---
    TABORACEK: To by šlo.. Nevím jestli to tak ještě je, ale od bytu mi jezdila 101 na Nádraží Hostivař.. To by ti vyhovovalo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam