• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    ANARCHY: nabízím nějakou spoluúčast v případě, že nám to Radan neodpusti
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    a pls odstraň už ten obrázek ze záhlaví, co se nenačítá a blokuje stránku :o
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANARCHY: Dáváme jenom obědy nebo i sobotní večeři?
    Nebo je sobotní večeře je plánovaná jako zdroj úrazů k probírání v neděli svépomocí? :)

    Sobota - oběd: Grilovaná panenka
    Sobota - večeře (pokud bude): Hovězí guláš
    Neděle - oběd: Kuřecí steak na grillu
    SWIST
    SWIST --- ---
    ANARCHY: Pro mě v sobotu
    Masový vývar sjátrovou rýží + Hovězí guláš
    a v neděli
    Grilovaná panenka

    Díky
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ANARCHY: Dam si v sobotu panenku a v nedeli Gulas. Diky
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WOJTYLA: Pokud by to mohlo ještě ovlivnit tvojí účast, tak nabízím bezplatnou konzultaci situace - možnost oddálit případně snížit až zrušit penále.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Situace se ma tak, ze v tuto chvili se mi jeden z vas ozval a nabidl ze to ted zaplati (protoze ja at hledam jak hledam, tak bych to ted sam dohromady nedal), ja se samozrejme na miste pokusim dohodnout s Radanem jestli trva na zaplaceni za vsechny ohlasene lidi a v plne vysi - nicmene ja jsem ho pozadal aby pro nas ten kurs udelal a ja jsem mu dal sve slovo co se tyce poctu lidi i ceny, a tedy pokud sam nerekne, ze je to OK, a ze pokud nekdo odpadl, tak za nej platit nemusime, tak sve slovo dodrzim a v lednu to potom splatim onomu dobrodinci.

    S Wojtylou jsem mluvil, a respektuju to, ze neni ochoten si nejak pujcovat i to, ze se mu ted nahle vyskytly v zivote sracky se kterymi nepocital.
    Holt jsem udelal chybu pri organizaci a tak za ni pripadne zaplatim - zase tak moc toho nemam, ale to, ze moje slovo plati, je jedna z tech veci na kterych si davam zalezet, i kdyz mne to pripadne neco bude stat.

    V tuto chvili to kazdopadne neni potreba resit v nejakem akutnim modu, jedeme dal, pro ostatni se nic nemeni.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: muzem te v nouzi nekdo nejak zalozit. ale neni mozne se od toho distancovat.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    holt pouceni pro priste - vybrat penize predem a rovnou pri prihlaseni.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: To ja vim, problem je v tom, ze v tom pripade to budu muset zaplatit ja ze sveho - a po pravde po odecteni ceny za svou vlastni ucast na tom s penezma budu taky dost spatne... :-(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ANARCHY: Vazne me to mrzi. Sle proste sem ted financne na dne. Pred mesicem jsem odesl od rodiny musel komplet vybavit byt nivej a vanoce a podobne. Do toho socialka. Ty prachy proste nemsm. Myslim ze se zname dost dlouho abys vedel ze nejsem kunda.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: To je po pravde dost hloupe, protoze kurs uz je objednany a jak uz jsem tu parkrat psal, tak prihlaska uz je zavazna a bohuzel i kdyz se nekdo nezucastni, tak po nem poplatek budu muset chtit.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    kluci kurva přišlo mi penále za nedoplatky na sociálnim za 6k a tim pádem nemám prachy na kurz... moc me to mrzí a doufám že nezpusobim náký komplikace... kurvy vyjebaný komoušsky...
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANARCHY:
    Sobota:
    Smažený kuřecí řízek (150g) 109 Kč
    vařený brambor, okurka

    Neděle:
    Grilovaná panenka (150g) 169 Kč
    podáváme s omáčkou z červeného vína, šalotky, tymiánu s restovaným
    bramborem s cibulkou a slaninou

    Díky
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ANARCHY:
    Sobota:
    Domácí poctivá Bramboračka
    Hovězí guláš (150g) 119 Kč podávaný s houskovým knedlíkem

    Neděle:
    Masový vývar s játrovou rýží
    Telecí medailonky s žampionovou omáčkou, domácí hranolky

    Dík!
    TUILE
    TUILE --- ---
    ANARCHY:
    sobota:
    Domácí poctivá Bramboračka 29 Kč
    Hovězí guláš (150g) 119 Kč podávaný s houskovým knedlíkem

    nedele:
    Masový vývar s játrovou rýží 29 Kč
    Grilovaná panenka (150g) 169 Kč podáváme s omáčkou z červeného vína, šalotky, tymiánu s restovaným bramborem s cibulkou a slaninou
    BAAL
    BAAL --- ---
    ANARCHY:
    Sobota:
    Smažený kuřecí řízek (150g) 109 Kč
    vařený brambor, okurka

    Neděle:
    Grilovaná panenka (150g) 169 Kč
    podáváme s omáčkou z červeného vína, šalotky, tymiánu s restovaným
    bramborem s cibulkou a slaninou

    Děkuji moc
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    tady je jidelni listek te mistni restaurace, prosim, podivejte se na to a treba do stredy mi sem napiste zavaznou objednavku kolik ceho kdo budete chtit.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam