• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WRIGLEY: praskama, problem je, ze ja s tim mam vzdycky i to ze je mi spatne od zaludku, takze pilulky jsou pade na pade
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    TABORACEK: amaterska zubarina je o premozeni te bolesti... jak se to povedlo tobe?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Situace je takova, ze Radanovi pred prazdninami snad vypadli/odesli nejaci lidi, takze meli dost podstav a tak jeli dost na doraz a na organizaci kursu uz nebyla kapacita, ted uz to snad je o trochu lepsi, kazdopadne jsem mu znovu napsal a pozadal ho, at nejake mozne terminy nastreli

    Sorry za zdrzeni, taky toho resim hodne a nestiham se tomu venovat naplno
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    STENNY: vitej do klubu, ja jsem si vcera ozkousel reseni anafylaktivkeho stavu, sam na sobe. Moc prijemne, premyslel jsem jak dlouho jeste vydrzim nez si to strelim:)
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANARCHY: Jaký je stav?

    Na základě nedávného zážitku "DIY řešení rozsáhlého zánětu dásně in the middle of nowhere" bych nyní nějaký postapo zubařský kurz ocenil ještě víc než dřív. Tak nějak... procítěněji.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SWIST: Taky mi to potvrdili a psali, ať šířím info dal, takže místa je určitě ještě dost.
    SWIST
    SWIST --- ---
    OTAKAR: tak mě už někdy minulý týden psali, že se mnou počítají. Jsem na to zvědavý. :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SWIST: Dík za info, poslal jsem přihlášku. mohlo by to být hodně zajímavé.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    Kokršpaněl Poncho resuscitoval svého psovoda. Madridská policie učí děti první pomoc - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...olicie-uci-deti-prvni-pomoc-50182?dop-ab-variant=3&seq-no=3&source=hp
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    STENNY: Aktualni info od Radana: v cervnu nema jediny den volny, protoze maji ve firme podstav, od cervence nastupuji nejake posily, takze pak by snad mel mit casu vic - snazim se ho dostat k tomu, at nastreli aspon nejake terminy, at se da zacit aspon neco domlouvat a planovat
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    VAMPYRCIK: jo a priblizne lokace takto: bydlim v Klánovicích a pracuju ve Vestci (kdyby náhodou), dneska lze 1530 Krč, cca 20h Opatov. zítra jedu autem takže děl domluvy třeba Opatov ráno nebo odpo cca 15h.. pátek večer Opatov.. v sobotu budu odpo v Hybernske..případně může předat Wang na Smíchově/Strahově
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    objednané rukavice k odběru v Praze, krabice 181,50Kc..PM
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANARCHY: Nějaké novinky ohledně termínů?
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    Možná znáte, Lékaři bez hranic nabízejí možnost celkem levné smysluplné charity, aneb přispějte na materiál...
    Materiály - Nemocnice bez hranic
    https://www.nemocnice-bez-hranic.cz/materialy/
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    SPECZ: klasicka uvaha ukrajinskeho delnika
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    TALPENNY: OK, ne že bych nerozuměl textu, jen se tomu můj mozek zdráhal uvěřit ...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TALPENNY: lol
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TALPENNY: pockej, nekdo pouzije skrtidlo a divi se, ze po nejaky dobe mu odumrely nervy a zcernaly prsty? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam