• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    CROSS
    CROSS --- ---
    FEMUR: teď to přestane testovat MP na nyxu a začne to testovat AB v parlamentu ;-]
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    volby zejtra, uz nas nepotrebuje!
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Ježiš neurážej se, neni ti pět.
    (tim ti teda ale rozhodně nerozmlouvam rozhodnutí to zabalit :)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HWLLFFRDD: Dobrý, já to balím.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: "to, co napsal, na mě nepůsobí, že by to psal magor. "

    I rest my case.

    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    hoďte na něj někdo deku
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    VIRIK: Co tenhle:
    Andrej Babiš se o sobě dnes dočetl nepěkné věci. A zareagoval skutečně svérázně... | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran
    http://www.parlamentnilisty.cz/...obe-dnes-docetl-nepekne-veci-A-zareagoval-skutecne-sverazne-290824
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    MAREK_PRCHAL: Mlčeti zlato
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    MAREK_PRCHAL: Marku věř mi, je to strašnej blb. Tím skutečně neargumentuj. Jseš dobrej píárista, ale lidi si líp prověřuj.
    CROSS
    CROSS --- ---
    teď už asi zbývá jen, aby Babiše podpořil Ross Hedviček.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEDAJKIN: Ale já nejsem mluvčí, nicméně nemám ve zvyku mlčet, to jsou takový dvě hlavní pravdy.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    KEMAL: Já teď nemám moc času na Krause, ptal jsem se na názor, tak nějak explicitně, jestli jako FAKT je magor, nebo je jen exot.
    HUGO
    HUGO --- ---
    KEMAL: žjóva, tak tohle si dám někdy ještě jednou :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    MAREK_PRCHAL: Já nic já muzikant :) Ale dobře, že trénuješ, až se Babiš rozjede, předpokládám, že budeš pokračovat ve stejném duchu - ale jak jsme mohl vědět, že .... já jen kampan...pr...a tak, jen sem dělal svou práci.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: Já ho neznám osobně a to, co napsal, na mě nepůsobí, že by to psal magor. Já sám, jak asi víte, tuhle problematiku neřeším, což jsem už říkal. Je to magor?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: protoze ten clovek je nemocnej idiot?:) jako linkovat blogisek nejakyho magora jen proto, ze to jaksi vyvazuje diskurs smerem, ktery ti konvenuje, to snad nemyslis vazne?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Buquoy je slavnej magor, to snad nemůže nikdo myslet vážně :D
    on je maximálně důkaz toho, jak dokáže upadnout feudální rod a jak se chová člověk co nepapá předepsaný prášečky.

    Pro britskou službu nedělal, on jen překládal pro někoho z britský diplomacie. Sračky co vede na benešovu rodinu jsou akorát jeho vlastní projekce. JInak je to nevychovaný prase, benešovy příbuzní žijící v německu s ním měli už pár konfliktů.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    o příčetnosti onoho pána nechť si každý udělá názor sám

    2. Jan Berwid Buquoy - Show Jana Krause 27. 1. 2012 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=e1MPDIUamVA
    CROME
    CROME --- ---
    Relaxace kreatur
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam