• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PIPIN: Aha, to máš asi pravdu... budu si muset ještě doplnit mezery ve vzdělání, než to celý převedu na poníky.
    (Totiž v pátém díle se ukáže, že po požití celé Pětice posvátných drog se z člověka stane poník a... no, nebudu spoilovat :)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: No Pinkie ještě přimalovat plazmový lyže a v hřívě zaseknutej dopis. :-D
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    BRAMBOREENA: Já jsem měl z přednášky z Chotěboře dojem, že Alicorn ve světě My little pony znamená poník s rohem A s křídly zároveň...:)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    ZUZKAOU: Vilma myslí toho mého, ten rožek nemá.
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    No nechtěla jsem být ošklivá, ale dělat z Luka už zombíka... to je nehezké. :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: dyť tam ten roh má, jen ulomenej ;-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VLCACKA: To na zadku je nejdůležitější; to je cutie mark, bez ní není poník poníkem! Ten tvůj je správně vnitřně rozervaný... (a tenhle ZUZKAOU rozervaný rovnou i navenek) :) JO!!! Boží!!! :D
    (A ovšem Lucas by asi měl být alicorn, čili poník s rohem, to je vyšší klasa :)

    Zato Pinkie Pie je chudinka jasná :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Asi takhle, jen by na zadku měl cosi v lodním össeinu.
    http://browse.deviantart.com/art/MY-little-pony-6923124
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Ale můžu vyhlásit výtvarnou soutěž: jak by vypadal Lucas Hildebrandt, kdyby byl poníkem?)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: náhodou, ugrilovat se dá cokoli.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Ne! NE! Poníky tam nedám, ani kdybyste mě zabili! :D
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Počkej, ale to jmenuješ propriety celého fantazáckého světa! Ze sci-fi kulis tam nemáš - lasery, cestování časem, alternativní reality, high-tech hračky, terraformované planety, kyberprostor, ty roboty, klony... :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: tak to by se mělo rychle napravit:D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    LANC: Lépe sdílet rovnou od zdroje, tam jsou všechny plakátky Církve na jednom místě: https://www.facebook.com/akkutlix
    JANADVORACKOVA: Kadlečková, pejsek a kočička vařili dort? No doufám že oběti nedopadnou jako ten ubohý záporácký pes, co dort sežral a málem chcíp :D Ale ve skutečnosti je to bídná pomluva, nejsou tam všechny fantaskní motivy; nemáme například: upíry, zombie, vlkodlaky, anděly, zaklínače, čarodějnické školy, draky, teleporty, roboty, jednorožce, stroj času, vzducholodě, kyberprostor... a dokonce ani poníky! - tak si říkám, že ve skutečnosti tam vlastně žádné sci-fi motivy nejsou.
    LANC
    LANC --- ---
    BORGDOG: Jak čtu v rychlosti, tak jsem přemýšlel co je to za knížku, ta Dana pro Ohaře (mám toho GRRM asi moc zažraného v hlavě) :)
    LANC
    LANC --- ---
    BRAMBOREENA: S dovolením kradu a jdu to sdílet na sociální sítě :D
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    VLCACKA: Já také ne. Kniha je zatím na cestě, ale je na cestě nějak dlouho, což může být způsobeno také jejím obsahem :). Těšila jsem se, že si o víkendu počtu a ono ne.
    Zatím si čtu recenze, z nichž mi pro ostatní autory (pro mě asi ne, já toho moc nenaťukám) vyplynula jedna důležitá skutečnost: Vilma Kadlečková už použila všechny možné F/SF motivy a úhledně to zpracovala v pěti knihách. A teď všechno, co vyjde, se s tím bude porovnávat -:))).
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Jen ten Mayle to tam kazí... ale proti Provenci se nedá bojovat, sám tam, zrádce, v září jedu na dovču :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    VLCACKA: Já momentálně stíhám oboje. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam