• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    WITTGENSTEIN: Růžová krychle je myslím pro lidi hledající na ulož.to něco od VK přesně to pravý!! :)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    RUFO: Mně to stejně přijde zvrácený, vlastně si zničit výtisk kvůli scanování. Tak buď prostě e-book nebo fyzická knížka, tohle je prostě... paskvil.
    RUFO
    RUFO --- ---
    WITTGENSTEIN: Na warforu Kadleckova neni vubec. Asi to bude tim, ze puvodni fanousci jsou uz starsi a pohodlni neco scanovat, a novi se objevi az ted, s Myceliem.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: Náhodou, na Uloz.to, kam směřuje většina hledajících, je jen Růžová krychle. Takže vlastně dobrý.
    RUFO
    RUFO --- ---
    BRAMBOREENA: Jak pisu, nemam to. Navic tuhle kousavou poznamku jsem vcera napsal lehce ovinen.,,, Nejspis si to stejne koupim, mam u Darecka slevu na knizky a zatim je jeste kam je davat.

    Nahodou, na xtrance se podivej, pro ty e-knihy, ktere nemaji DRM tam maji zvlastni pravidla. Na docela dlouho dobu (roky ???) je haji a misto odkazu na stazeni nabizeji jen odkaz primo na obchod ke stazeni. Myslim, ze Myceliu by to tam sluselo.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Slabé - znáš Lexx? :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jo jo, dvě hodiny v noci, sedím tu totálně chcíplá a dopisuju povídku, to pak člověka řeči o xtrance mimořádně potěší :D Ale je třeba se na to dívat z té světlejší stránky a říkat si, že když vám to stojí za upirátění, je to pro autora vlastně poklona. :)
    Jinak povídka se odehrává někdy kolem roku 3500 (vesmír pořád týž) a je o souložení s kosmickou Lodí.
    RUFO
    RUFO --- ---
    BORGDOG:
    BORGDOG: Na xtrance :-D Nejsa aktivnim uzivatelem ho zatim nemam
    VANEK
    VANEK --- ---
    Chicht:
    From Pony To Person: The Disturbing Evolution Of My Little Pony, In Photos
    http://www.huffingtonpost.com/2013/07/19/evolution-of-my-little-pony_n_3617896.html
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BORGDOG: ty by se měly přeložit do finštiny, aby bylo dost přehlásek.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BRAMBOREENA: :D

    Žádné zprávy, protože čekáme, jak dopadne kontrola u doktora. Bubeník je po operaci, ale zatím nic nevíme...

    S össenským metalem časem něco vyrobíme... Chtěl bych si začít skládat pro vlastní projekt a texty schází. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Církev Akkütlixova ještě zatlačí. Elvis je samozřejmě emzák, i když bych tipoval spíš Folmahiwana. Jo, a už mám Lunapark Luna. Akorát se neptejte, kde jsem ho vzal.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jo, ještě jsem sem chtěla napsat... ČTVRTÉ. (http://www.argo.cz/knihy/nejprodavanejsi/). Holt ženou se sem Všechny řitě světa, to je zlé. :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Na metal jako dělané; to si myslím taky.
    Chce to dokreslit sem políčko, ale kdykoliv se pokoušeím nakreslit Össeana s kytarou, vypadá jako Elvis Presley.

    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Zrovna uvažuju, že z Knih Akkütlixových by mohly vzejít zajímavé texty.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROBERT_PILCH: A kdy bude další koncert? Už jste zdraví? Že bych vás přišla podpořit? Mám vás lajknuté na Knize tisíce tváří už asi půl roku, a zprávy žádné!
    (Jinak tedy prapůvodní Nightwish oblibuji velice - a musíš uznat, že nazvat revivalovou skupinu Night FISH by něco do sebe mělo! :)

    Tak co bude s tím össenským metalem? Texty Vzývání Nicoty dodám! :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: To časem doženete. :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BRAMBOREENA: Ta naše se jmenuje Nightfall (Nightwish Revival), originál Nightwish mají trochu větší návštěvnost na koncertech. :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: To je ovšem výzva! A kdepak partituru; složit správnou hudbu a přikládat ji jako CDčko! Řekla bych, že operní metal má k temným církevním zpěvům poměrně blízko.
    Třeba půjde kolem Robert Pilch se svou kapelou NightFish a bude ho to inspirovat... :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: ksakru, škoda, že nemáš absolutní sluch jako Jan Křesadlo, který občas vložil do kněh nějakou tu partituru, aby bylo jasno, co krchovní kapela ve složení harmonika a trubka udělala z Wagnera. Össenský metal by si to zasloužil. (V terronské notaci, probohaživýho.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam