• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WHYNOO: Myslím, že to Vaněk spíš myslel tak, že je první, kdo tu recenzi objevil a odkazoval - ne že by snad Mycelium předběhlo Aldisse ve světodějném významu či v abecedě :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    VANEK: Místy podle mě dost mimo, ale budiž, ujde...
    WHYNOO
    WHYNOO --- ---
    co takle aldiss :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Prvnííí!
    Mycelium: Jantarové oči – Vilma Kadlečková | Zuzana Hloušková | FantasyPlanet.cz | vše o fantasy, sci-fi, horror | recenze, knihy, komiksy, spisovatelé | Tolkien, Sapkowski, Gemmell, Goodkind, Jordan
    http://fantasyplanet.cz/clanek/mycelium-jantarove-oci-vilma-kadleckova
    (Zuzana Hloušková)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    GENTIANA: Za pochopení jsem ráda :).
    Práci nezávidím. Já mám práci ohraničenou osmi a půl hodinami a dál ji řešit nemusím. Pravda, nějaké to naplnění se moc nenajde, ale zase si to vynahradím ve volném čase. Šla jsem si zaplavat a teď se asi vrhnu na Reynoldse, kterého jsem rozečetla při čekání na Mycelium. A zítra zase vstát v půl páté... uf.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    JANADVORACKOVA: my, co to už máme přečtené dvakrát, vcelku chápeme. Dneska jsem snad dostala kus provizorního anglického překladu do čtečky, ale místo šťourání/redigování/něčeho dělám rozpočet na jednu akci, a protože kolega provozák svůj díl totálně odflákl, mám na to celou noc.. no.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Taááák a můj výtisk je už konečně na cestě :).
    Jen pojď k mamince, juhuhů!
    Pardon, byla jsem na slunci nějak dlouho.
    GALE
    GALE --- ---
    Tak jsem právě odeslala do Arga chválicí/dotazovací mail na Mycelium a vydání druhého dílu.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Nebo ajťáka navštívil zürëgahl a on se ještě nevzpamatoval.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: Nevím a netuším... buď je to celosvětové spiknutí, nebo má příslušný ajťák schopný konverzi provést dovolenou :) (Tipovala bych, že b je správně, ale kdo ví...)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: to uz tam nejakou chvilku je ;) ale porad me zajima kdy priblizne :) co tam vazne jako? nevis? :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ö, bacha, na Kosmasu se objevil nový záznam - http://www.kosmas.cz/knihy/185597/mycelium-i-jantarove-oci/ - což je e-book!!! Zatím teda má status 'připravujeme', ale je to nadějnější, než když tam nebylo nic!
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    BRAMBOREENA: Gratuluji! Tak snad brzy třetí, druhé... :) Držím palce!
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    VANEK: Kdyby to pomohlo, tak se vyfotím, i když se jinak nefotím. :-P
    RUFO
    RUFO --- ---
    VANEK: Doufam, kdyz prodejnost dosahla 4. pricky v ramci nakladatelstvi, tak snad druhy dil vydaji - a pomerne brzy.
    VANEK
    VANEK --- ---
    RUFO: To neví autor, ale jen nakladatelství, je třeba tam posílat důrazné dotazy a pokud možná přikládat svou fotografii s prvním dílem ;-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    VANEK: Tak jasně, že většinou seženeš.
    VANEK
    VANEK --- ---
    VANEK: to už je taky pár let; mluvím o "koupit na Amazonu a zbavit DRM".
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    VANEK: Trevora (Příběh Lucy Gaultové), Atwoodovou (Pýthii) ani Howarda (Nekromanta JC) na IRC neměli, takže první dva jsem si vlastnoručně oskenoval, u třetího jsem udělal OCR z PDF od nakladatelství.
    VANEK
    VANEK --- ---
    WITTGENSTEIN: Plus ça change, plus c'est la même chose.
    WITTGENSTEIN: Dneska už to většinou někdo udělal za tebe, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam