• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RIP
    RIP --- ---
    Po pravdě, já děsně váhám, jestli něco napsat a někam to cpát. Poslední roky mi poskytly poměrně přesnou představu o mých schopnostech v čemkoli z naší branže, co nesouvisí přímo s prací na textu, ať už jde o shánění peněz, organizaci nebo propagaci, a ty schopnosti jsou viditelné jen elektronovým mikroskopem, takže mám strach, abych spíš neublížil...
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Tak Lucka Lukačovičová odevzdala recenzi na Jantarové oči. Ještě překecat Sanču a bude šerosvitová tlupa recenzentek hezky kompletní. Recenze vyjde v úterý na webu XB-1 :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Je to hmyz, ale zatím to nebylo pro děj tak podstatné, tak je tam fakt jen letmá zmínka.
    (Teď váhám - je slovo 'zatím' v téhle větě spoiler? :) My nesmíme ani naznačovat...)
    GALE
    GALE --- ---
    GENTIANA: Díky!
    Přiznám, že prvních 30 - 50 stran každé knihy se rozkoukávám a tohle mi uniklo.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GALE: hned v první kapitole je cosi o ocelové soše hmyzího boha.
    GALE
    GALE --- ---
    Jak je to s Akkütlixem? Nepamatuju si, že bych někde v knize našla zmínku o tom, že vypadá jako hmyz. Není dokonce popis jeho podoby rouháním? Jen Lukas jednou žertoval na téma počtu jeho končetin. Tuhle informaci mám jen z recenzí. Nebo jsem špatně četla?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    TO: VANEK A tohle jsem první objevila já! Respektive mám časně vstávající kamarády právníky, kteří to našli a pláci mi na Facebook! :)
    Fotka je ovšem deset let stará, tyhle hodinky jsem dávno ztratila... :D

    Stála u zrodu Dračího doupěte, teď stvořila vesmír. Má dva tisíce stran - iDNES.cz
    http://kultura.idnes.cz/...-kadleckova-mycelium-09w-/literatura.aspx?c=A130724_175225_literatura_vha
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    VANEK: Na to je asi jen jedna odpověď: e-book...
    VANEK
    VANEK --- ---
    ROBERT_PILCH: To jen zvenku; kombinace zrcadla a brožování je velmi nepovedená.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Fuj, to jsem se lekla: http://www.novavlna.sk/18-zaujimavych-veci-ktore-pravdepodobne-nikdy-neuvidite-na-vlastne-oci/ (ale v chrámech Církve vidět jsou).
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROBERT_PILCH: Souhlasím! Taky na ni chvílemi koukám :D
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    Já byl dneska ve Walesu, koukal jsem na to. Hezky ta kniha vypadá. :)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    ALONSY: Nojo, ale mně se to na takhle dlouho ještě neprotáhlo :). U nás by neměli všechno, co jsem chtěla, ale kdybych zajela do Prahy, asi bych to splašila za odpoledne, to je fakt.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    JANADVORACKOVA: Já se zrovna nedávno sama sebe ptala čím to je, že preferuju kamenné obchody, když jsou ty internetové levnější a pohodlnější.
    Tady mám svou odpověď :)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Kombuchu jsem jednou pila v zeleném čaji. Doteď nevím, jestli to chci zkusit zase, nebo jestli to nechci už v životě ani vidět :).
    Ale možná po přečtení knihy, která ještě nedorazila, což už je fakt divný, když mi před dvěma dny psali, že je na cestě... a z Marsu to nejde... V tom bude nějaký zádrhel nadpřirozený :).
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZUZKAOU: No to jo, Muzeum i Můstek jsou slušně obrostlý, i v tunelech...ale jestli je to vhodný zrovna na kefír, to si netroufám odhadnout...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    vzhledem k tomu, že je děsný vedro, tak se mrchy množí a kdyby někdo další z tohohle auditka chtěl kefírovou houbu tak je k mání v praze na trase C, či A...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ALDARION: taky ho mám v bookmarcích, ty fotky jsou boží :)
    (No a ještě je tu auditko o kombuše, ale ta mě nemá ráda, vždycky mi chcípne)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Neměl bych si otevírat deset klubů najednou. Měl jsem vedle sebe otevřený tenhle klub a tenhle klub a chvíli jsem přemýšlel, který je který.
    Tomuhle stromu se totiž přihodilo něco velice podezřelého. A kdoví odkud sem byla přivezena tahle houba... ;)
    WHYNOO
    WHYNOO --- ---
    jo tak. děkuju za objasnění ;-) si prectu a pak se třeba sofistikovaněji zapojim do debaty :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam