• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ELHO_CID: Upřímnou soustrast. Já se s ní pokouším o vztah už skoro 26 let.
    Ale občas se to lepší :D
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    A i dvojku :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BRAMBOREENA: Trojku a devítku pěkně prosím :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    K té no.9, třeba bude mít prezident stejnou životnost jako Lucas :o)
    Rozhodně NECHCI Mycelium bez Pinky!! Já doufám, že se holka ještě otrká.
    Jinak 2. je boží!
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    6!
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: Já bych si připnul trojku
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    CHCI DEVÍTKU!!!! DVA KUSY!!!!
    Připnu si je oba najednou, místo prsou!
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRAMBOREENA: Já sem za Pinky vděčnej, ta postava mi umožnila trochu víc pochopit některé lidi, co jsem potkal a nechápal. S jednou podobnou jsem se kdysi i pokoušel o nějaký vztah.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Pořád tady čtu, jak mají všichni chuť Pinkertinu profackovat, tak mi to nedalo a vtělila jsem to do bojovných hesel na placky. Můj favorit je číslo šest, to si na příští con připnu na klopu (samozřejmě v kombinaci s devítkou, ó jé!!! :D) Ale možná vyměknu a zvolím radši trojku, abych chudinku Pinky trochu podpořila. Naopak po sedmičce nesáhnu určitě, to by byla lež. (Sakra... musím jít zavolat zubaři a objednat tam děti, měla jsem to udělat už v pondělí... aha, už je pozdě, teď už tam stejně nebude, no tak dobrý, ufff...)

    Hlasování a názory vítány! Která placka je nejlepší? Chtěl by někdo nějakou? Nebo máte někdo nějaký další nápad na nápis?

















    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Nedá se nic dělat... nikoho nesmíme varovat, protože Hmyzí bůh si žádá lidskou krev... :(
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Vida, další larhdökavöar... :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jupíííí! :)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    BRAMBOREENA: Vím, díky. Už se mi dostalo i dalších pochvalných komentářů, takže si to koupím.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    MAIMONIDES: Pak vám nezbude než napsat takovou recenzi vlastnoručně... :)

    Jinak já coby autorka knihu posuzovat nemůžu, ale aspoň se snažím nabídnout dostatečné množství vzorků. Tady - http://mycelium.argenite.org/page-ukazka - je jich celkem šestnáct (dohromady ze všech dílů).
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MAIMONIDES: To na mě ani nemysli. :-) Ale s hledáním hodně zdaru.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    GALE: Asimov je moje největší láska, ale Nadace mi přišla taková o dost sušší, sem v polovině Mycelia (teprve, dovolená je časově náročná a není kdy číst, jen po večerech) a těžko se mi to odkládá, prostě nutně potřebuju vědět, co se stane na další stránce. A Pinky bych občas pořádně profackovala, ono by jí to prospělo =)
    GALE
    GALE --- ---
    JULIANNE: Obsahově bych Micelium srovnala s Nadací.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    CORNHOLIO: Právě na to zkrátka ptal, když nejsou, tak nejsou.
    JULIANNE: S těmahle autorama jsem to nesrovnával já, ale Zandl, ale jinak díky, něco takového jsem chtěl vědět.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    MAIMONIDES: jiné recenze, než na které dával odkaz GROBENIUS, nenajdeš. Na stránkách autorky je celkem rozsáhlá ukázka k přečtení. Pokud tě nic z toho nenalákalo, tak to prostě jen nebude knížka pro tebe, Se s tim smiř:)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MAIMONIDES: koukni na komenty na legii a jestli tomu neveris, tak to necti ;) jeste zandla treba zkus
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam