• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Záludné houby bojují s Bouří mečů :)
    (dnešní screenshot z http://neoluxor.cz/beletrie/romany-a-povidky/sci-fi-a-fantasy/)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Co se týče placek s úchylnými nápisy... předběhli nás!!! A mají lepší!!! :)

    Tohle sdílelo na FB nakladatelství Paseka: "Jana Waisserová v Litomyšli na jaře navrhla velice aktuální a vtipnou placku. Pokud i vás tento "text" oslovil, neváhejte a zajděte do Knihkupectví Fišer (Kaprova 10, Praha 1), kde vám placku rádi za 50 korun prodají:))"

    A zde jsou jejich vtipné placky :D:

    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Já bych dala do kulajdy Kamele, ta mi vadí víc než Pinky :)
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    Pinky přímo svádí k tomu, aby na ní čtenář nenechal nit suchou. Všichni do ní transformují vlastní slabosti. Mně nevjímaje, nemyslete si.
    Když se na ni podívám jako na literární postavu, je zajímavá kvůli úplně jiné věci. Ty ostatní se charakterově odhalují, jak konají, tak je poznáváme. Pinky se vyvíjí. Nutí sebe samu, aby dělala co se jí nechce a tak se měnila.
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Zejtra půjčuju Mycelium kolegyni. Když jsem o tom vyprávěla, velmi ji to zaujalo. A mne velmi zaujme její názor na Pinky. :-D
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Dvojka, trojka a sedmička jsou naprosto totálně skvělé!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: [někdo] do kulajdy je skvělé bojové heslo. Já bych byla pro variantu Nejsem Pinkertýna, ale taky se bojím telefonovat. No a taky trojku a devítku, díky.
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    Já vás nechápu, Pinkertinu mám rád, její vnitřní život je radost číst, naštěstí ho nemusím žít (aspoň ne v takové míře, jinak také nejsem v sociálních kontaktech zrovna smělec - nechat si podepsat na FF Mycelium jsem se asi pět minut odhodlával:D ) Mně se líbí placka č. 1. Devítka samozřejmě platí, ale vlastně bych to Lucasovi nepřál...
    GALE
    GALE --- ---
    Jednoznačně 8!

    Ale je tu jedna věc... Bez Pinky by nebyl Lucas takový štramák jako teď. I když nechápu, proč se s ní zahazuje. Doufám, že pochopím. *naivní prosba o spoiler*
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ELHO_CID: Upřímnou soustrast. Já se s ní pokouším o vztah už skoro 26 let.
    Ale občas se to lepší :D
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    A i dvojku :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BRAMBOREENA: Trojku a devítku pěkně prosím :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    K té no.9, třeba bude mít prezident stejnou životnost jako Lucas :o)
    Rozhodně NECHCI Mycelium bez Pinky!! Já doufám, že se holka ještě otrká.
    Jinak 2. je boží!
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    6!
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: Já bych si připnul trojku
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    CHCI DEVÍTKU!!!! DVA KUSY!!!!
    Připnu si je oba najednou, místo prsou!
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRAMBOREENA: Já sem za Pinky vděčnej, ta postava mi umožnila trochu víc pochopit některé lidi, co jsem potkal a nechápal. S jednou podobnou jsem se kdysi i pokoušel o nějaký vztah.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Pořád tady čtu, jak mají všichni chuť Pinkertinu profackovat, tak mi to nedalo a vtělila jsem to do bojovných hesel na placky. Můj favorit je číslo šest, to si na příští con připnu na klopu (samozřejmě v kombinaci s devítkou, ó jé!!! :D) Ale možná vyměknu a zvolím radši trojku, abych chudinku Pinky trochu podpořila. Naopak po sedmičce nesáhnu určitě, to by byla lež. (Sakra... musím jít zavolat zubaři a objednat tam děti, měla jsem to udělat už v pondělí... aha, už je pozdě, teď už tam stejně nebude, no tak dobrý, ufff...)

    Hlasování a názory vítány! Která placka je nejlepší? Chtěl by někdo nějakou? Nebo máte někdo nějaký další nápad na nápis?

















    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Nedá se nic dělat... nikoho nesmíme varovat, protože Hmyzí bůh si žádá lidskou krev... :(
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Vida, další larhdökavöar... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam