• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BANSHEE: Taky mám jeden zářez a navíc kolegyni točí, že musí čekat do Vánoc a ještě až jí to půjčím já. :-D
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    WITTGENSTEIN: Jako PR to samozřejmě chápu. A dokud se to neslo v podobě zmínek o 11. září, tak to bylo i docela elegantní. Tohle už mi přišlo takové násilné. Ale Bramboreeně mainstramové čtenáře samozřejmě přeju, o to nic. Však jsem jich pro ni také pár získal:)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Ech, a než to člověk dopíše...
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BANSHEE: To je Bramboreenina strategie, jak za a) získat zájem mainstreamových médií a za b) pokud možno i mainstreamových čtenářů (hle! román vypovídající o horké současnosti).
    A samo že ty analogie jsou tak dobré, jak už analogie bývají. Össenské náboženství totiž funguje víc než jako sociální konstrukt a Akkütlix si na rozdíl od Alláha nevzal dovolenou.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BANSHEE: Tak jest, ale tak holt PR v dnešních českých médiích funguje (a zrovna ve Stručovském se snoubí to nejnegramotnější z fandomu a žurnalistiky), ale každá reklama dobrá reklama.
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    RICARDERON: K hodnocení 90 % gratuluju. Jen mne začíná iritovat to návodné pobízení "dosaďte si za Össeany muslimy". Nehledě na to, že by si měl autor recenze srovnat v hlavě alespoň rozdíl mezi Mohamedem a Alláhem, když už tak touží po těch asociacích;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Na podzim a v zimě bude frišno, nejdřív Borgdog s parťačkou projedou trasu na sněhu a ledu a pak tvoje super (G) M v zimě, johohoho! Začnu zpětně věřit na Ježíška.
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Alkoholismus je pro slabochy, nicméně sklenka něčeho ostřejšího na zahnání negativních pocitů či jejich reziduí je celkem pochopitelná.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Zrovna to sem chci dát:
    http://www.librix.eu/cz/books/detail/andel-nevykecanych-493/
    (Checht, to se to propaguje, když má protekci:
    http://kolinsky.denik.cz/kultura_region/ko_stastka20090619.html
    Ale úryvek je k mání jen z prvotiny
    http://books.google.cz/...about/Ne_V%C5%A1edn%C3%AD_%C5%BEivot_Rudy_Nov%C3%A1ka.html?id=Sut4wld7PJ8C
    a spíše bych jej nedoporučoval.) Tak ještě ho donuť, aby na Goodreads ohvězdičkoval Mycelium, nějak to poslední dobou fláká ;-) Ale přibyl tam nový komentář:
    http://www.goodreads.com/review/show/692208170
    (A před týdnem i na http://www.databazeknih.cz/knihy/mycelium-jantarove-oci-162124 ; zajímavé, jak se všichni vyjadřují k Pinky :-)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: Dobrý to bylo, a obdivuju, jak ses dokázala zbavit slova "jakoby".
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG:
    WITTGENSTEIN:
    ZUZKAOU:
    A co se tohoto týče - máte pravdu, protože tohle nebyl domluvený rozhovor, ale tenhle Jakub David Šťastka mi sám napsal přes Facebook, že se mu M. líbí, a napřed jsme se jen tak bavili. (Taky hrával Doupě a má na to nostalgické vzpomínky :) Sám prý píše taky knihy (podobného ražení jako Mycelium), vydal si je zatím vlastním nákladem, tak už jsme se domluvili, že přijde na křest Ledu a vyměníme kus za kus :)

    (Led = druhý díl - "Led pod kůží". Winter is coming!!!)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WITTGENSTEIN: Díky za morální podporu... já se tady celý víkend užírám :) Měla jsem to připravené v bodech a vůbec, a stejně jsem byla tak nervózní, že jsem skoro nedokázala promluvit, takže jsem ten začátek říkala natřikrát - a oni to tam nechali úplně všechno, takže tam asi půl minuty melu pořád to samý dokola. I Martin (manžel), který se mnou mluví velmi taktně, na to řekl: "No... ehm... nebyla to zrovna tvoje hvězdná hodina." :D No nic; až bude příště něco takového hrozit (čili pátého září), nepojedu tam autem, ale dopravím se tak, abych nemusela řídit, a kopnu do sebe panáka. Alkoholismus, toť řešení všech problémů; ctihodný pan prezident náš vzor!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZUZKAOU: Přesně, taky mě to překvapilo. :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    ZUZKAOU: Jo, taky mi připadalo, že se neptá jako obvyklý uhoněný žurnalista, který měl čas nanejvýš na letmé prolistování a prolítnutí předchozích recenzí.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    WITTGENSTEIN: zdá se mi to, nebo autor rozhovoru knihu četl a pochopil?
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    BRAMBOREENA: Ne hele, souhlasím s Wittem. Ano, na začátku mi přišlo, že ses téměř třásla trémou, ale pak se to srovnalo a už to bylo v pohodě. :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: F skutečnosťy je to OK. Lehounce nervózní, ale to je asi tak všechno, co by se tomu dalo vytknout. Ještě pár rozhovorů v TV a stane se z tebe v tomhle ohledu profesionál. (Tj. člověk, který naprosto s přehledem říká to samé, jednotlivé bloky textu mu naskakují samy. A dělají to fakt všichni, od Fabera přes Bankse, Pratchetta po Pamuka - a to jmenuju jen ty, které jsem při tom viděl.)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: F skutečnosťy je to OK. Lehounce nervózní, ale to je asi tak všechno, co by se tomu dalo vytknout. Ještě pár rozhovorů v TV a stane se z tebe v tomhle ohledu profesionál. (Tj. člověk, který naprosto s přehledem říká to samé, jednotlivé bloky textu mu naskakují samy. A dělají to fakt všichni, od Fabera přes Bankse, Pratchetta po Pamuka - a to jmenuju jen ty, které jsem při tom viděl.)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    WITTGENSTEIN, HYPERION: ještě kolem jedenácté to fachalo, to jsou záhady tyhle internety
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam