• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GROBENIUS: Taky bych to uznala :) A lichotí mi - četba prý byla bezbolestná :D
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: že mu to trvalo, ale výmluva na 11. září je dobrá
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Spóry v Šamanově doupěti:
    Šamanovo doupě: RECENZE: Jantarové oči
    http://samanovodoupe.blogspot.cz/2013/09/recenze-jantarove-oci.html
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BORGDOG: KONEČNĚ!!!!! :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Se svolením Akkütlixovým si dovolím přihodit do houbového guláše jednu vlastní off-topic prašivku:

    Nakladatelství Brokilon : Jan Hlávka, Jana Vybíralová: Mráz a hry
    http://www.brokilon.cz/cs/articles/206/jan-hlavka-jana-vybiralova-mraz-a-hry

    Jak se blíží datum vydání, máme čím dál víc nahnáno, takže se raději zdržím dalších komentářů - kdo chcete, čtěte. :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: já tam byla asi dvakrát na jeden den, nějak to bylo z Florencie z ruky a italské meziměstské autobusy jsou i pro otrlého jedince trochu chaotická záležitost. Ale pěkné to tam je, to zas jo.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: To je mi líto, že jsem na svou hlavu seslala tolik nenávisti... :( A to jsem v té Sieně byla a seděla jsem tam na tom jejich cihličkovatém trychtýřovitém náměstí...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Jestli je A-x-Sienna podle tej Sieny v Itálii, tak s jedním n, pěkně prosím, smutně koukám. Ale na to snad nějaký korektor už přišel. (Ano, tuto chybu obzvláště nenávidím. Ani nevím, proč.)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    ALONSY: A má to navěky :).
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    GENTIANA: Na ty jsem nepomyslela :).
    ALONSY: Mám to podobně. Ještě, že se tam nemůžu přihlásit, asi by to byl další server, kde by mě neměli rádi. Někdy diskutuji dost hnusně, ironicky, štěkavě a oprskle. Jenomže dotyčná by stejně nejspíš odpovídala stylem "SF nemám ráda, protože proto..." a kolegů v práci věřících na Nibiru a na nic jiného je mi i celkem líto. Jenomže oni jsou šťastní, takže se tím asi ani nemusím trápit. Stejně mám ale někdy chuť zjistit, proč jim třeba SF přijde jako něco, co se jejich životů netýká.
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Slovníček určitě ano a kdybys přihodila i nějakou tu osenskou legendu nebo vysvětlivku, určitě by se nikdo nezlobil. :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BORGDOG: simtě, já tady řeším logistiku školení archivářů a mezitím točím pivo, takže nemravnosti, zviřátka a rodinní příslušníci v jednom, to je slušné skóre.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GENTIANA: Sakra vážně - trochu klingonské fantazie do toho. :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    GENTIANA: Ne, ale mají Tvou bábu naprášila vobyčejná píchavka.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    jenom jedna össenská nadávka? Neřikej, že neexistuje něco jako Pes tvoju mať jebal.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Se tu teď na něj dívám...
    Slovníček ve skutečnosti není zas tak toxický, až mě překvapuje, jak málo těch termitů vlastně je... Měla jsem ho jen pro sebe jako referenční (kvůli konzistentnímu pravopisu), musela bych tam ještě dopsat výklad.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: ... a ono v tom mycelium. Tohle se mi stalo s lógrem, já ho zahrabávám do té místní hlíny nehlíny, protože to žerou žížaly a slimáky to odpuzuje, a blbci v recepci si na to pořídili kyblík s víčkem. No, spory jen lítaly a ty kotoučky z kávovaru pěkně držely pohromadě. Takže myceliální mandala nekrvavou cestou.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: já jsem pro čím dál více össenštiny, mně se to líbí.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Slovníček nee, já bych pak měla nutkání si ho nastudovat. Pokud bude frekvence užívání össenských výrazů podobná jako v prvním dílu, tak není potřeba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam