• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    No, na čísla je už asi pozdě, mělo se začít jedničkou. Ovšem nahoře na hřbetu se může také vynořovat ten brouk, což by alespoň takto napomohlo řazení svazků...
    ROMI
    ROMI --- ---
    ma pravdu chlapec :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Čísla nebudou ani na hřbetě? Abyste u čtyřky pětky nelitovali...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A zde dvě cihličky pěkně vedle sebe...

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    uffff... ehm... máme i jiné zářné vzory: http://www.popelky.cz/...zhovor-s-jenickem-marenkou-a-blbounem-soutez-a-dnesni-noc-s-andersenem.html . Rozhovor s postavou je zjevně oblíbený literární útvar. Ale my budem lepší, lepší, lepší! - jak zpívá Jarek Nohavica :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Budiž ti přáno:

    Jan Hlávka » Blog Archive » Interview
    http://janhlavka.cz/povidky/interview/

    A případně nášup s jinou postavou:

    Jan Hlávka » Blog Archive » Zákon evoluce
    http://janhlavka.cz/povidky/zakon-evoluce/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Link! Sagot je má oblíbená postava (pochopitelně) :D Církev Akkütlixova se ji už několikrát pokoušela vypátrat a najmout, ale nikdy se jim nikdo nevrátil...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    No, my s Janou už udělali Interview se Sagot (konec se poněkud zvrhl), takž jsem zvědavý. :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KAROLINA_F: Mně se líbilo jak to pojal Dan Tučka. Ten nepsal rozhovor s hlavní postavou, ale naopak s těmi, na které v samotné knize nezbylo místo :)

    Rozhodně se na rozhovor s Lucasem těším:)
    (A budu si někde muset sehnat Lunapark Luna, protože jsem na tu jeho matku vážně strašně zvědavá. Teda, až dočtu tu hromadu knih, co tu mám:-))
    KAROLINA_F
    KAROLINA_F --- ---
    Minule někdo v Ikoustovém klubu (teď si bohužel nevybavím, kdo to byl) přišel s otázkou, jestli někdo už dělal rozhovor s hlavním hrdinou své knížky. Druhý díl Mycelia se blíží, tak mám předběžně v plánu místo recenze takový malý rozhovor s Lucasem H. (za něj samozřejmě může mluvit jen Vilma :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHADOWALKER: Ö díky, to mám radost, že se líbilo :)
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    Ehm... tak jsem si konečně přečetla první díl. Zabralo mi to pouhý den (a to jsem se i poctivě vyspala) a musím říct, že jsem nadšená! Děkuji a těším se na další díly.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Jestli někdo sušíte v šupletech nějaké SF příběhy, chci si to přečíst, protože přesně na SF - výrazně větší počet takových příběhů od našinců já čekám už sakra dlouho :).
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: no moment, to že mě postavy prudí, neznamená že mi to vadí ;-)

    Daleko horší by bylo, kdyby nudily.
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Jo, přesně, třeba je na to teď nebo za rok vhodná doba.
    KAROLINA_F
    KAROLINA_F --- ---
    BRAMBOREENA: Ach tak, ale Arvel já nemám v úmyslu nechat ležet v šuplíku.
    Mně se náhodou moc líbí, že ta obálka je taková moderní.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    No vida, a vedle v auditku o dost jiné názory... [ FERRYH @ SCI-FI, Fantasy, Horror - You can never have too many knives... ] :(
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAROLINA_F: No myslím Metamorfa, Daniela a Arvel :)
    KAROLINA_F
    KAROLINA_F --- ---
    BRAMBOREENA: Už tři? Nějak stárnu a zapomínám, asi budu muset pročistit počítač :-)
    Jinak obrázek je úúúžasnej. Jsem nadšená. Tohle předčilo i moji vizualizaci při četbě. Nápad s hmyzákem taky potěšil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam