• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: To by Fiona napřed musela prodělat nějaký houbový upgrade inteligence. Mimochodem, ve které Pevnosti tohle bylo? :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ovšem v Pevnosti tipujou, že L. skončí v posteli s Fionou.
    (Musím říct, že pohled na textový box s nadpisem "Ženy Lucase Hildebrandta", následovaný seznamem všech kandidátek včetně sestry, mi na chvíli odčerpal krev z mozku ve prospěch bránice. No snad znají své publikum vědí, co dělají, když to rozebírají tímto způsobem... :D)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BORGDOG: Nechceme nic naznačovat, ale podle všeho jsou kompatibilní docela dost.
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BORGDOG: Tak že budeš takhle zlej... Pinky je sice chronická idiotka, ale tohle si nezaslouží. :-)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Dementi to asi nebude oslovení :o)
    (na lodě se moc těším)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: No, když jsi to téma nakousla, tak už u jedničky jsem uvažoval, nakolik jsou lidé s Össeany asi biologicky "kompatibilní," a jestli by Lucas nemohl dojít usmíření skrze krvavou oběť Pinky a na konci odjet do zapadajícího slunce s Kamëlë. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BALAENA: Ne falů. Kalů.
    RIP
    RIP --- ---
    BALAENA: Kromě Klausova a Hájkova všech.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BALAENA: Určitě, stejně jako židozednáři, bolševici, ilumináti a Rotschildové.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    RIP: hele, a Evropská unie je taky spiknutí všech falů?
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Neboj, někdo napíše, že lodě jsou falický symbol a že u jejich sdíleného vědomí jde o extrémně feministickou alegorii jasně naznačující spiknutí všech falů :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ale no tak kruci už; huš! :)
    MALKE: Bramborýna nic neočekává a se vším je smířena.

    ***

    (Ve druhém dílu bude trochu víc vystupovat Sdílené vědomí Lodí. Jsme si tady tuhle s Wasserem říkali, kdy koho napadne, že Lodě ve skutečnosti symbolizují Evropskou unii. :D :D :D
    Takže DEMENTI a radši předem: Lodě nesymbolizují vůbec nic.)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MALKE: Protože jsi, ať už úmyslně, nebo ne, pozměnila smysl toho, co jsem napsal, udělám to taky: Jako věrná následovnice stojící v Akkütlixově stínu bys mi byla mnohem sympatičtější. :-)
    MALKE
    MALKE --- ---
    GROBENIUS: A co bys chtěl číst?:)

    Wittgensteinovi jsem odpověděla, mezi námi zůstane spor, řešení si pro sebe musí najít případný čtenář.

    Tobě odpovídat "ale já si opravdu, opravdu nemyslím, že by to byla nadinterpretace" a znova procházet tím textem, mi přijde zbytečné - všechno už bylo v podstatě řečeno, točili bychom to dokolečka, aniž bychom dospěli k nějakému závěru, který jsme tu ještě neměli - či nějakému závěru vůbec.

    Bordogovi jsem odpověděla, považuje mě za stoupence Hmyzího boha, já jeho za stoupence pomýlené víry, že dějiny jdou kamsi kupředu, neshodneme se, není co řešit. Nejsem misionář, abych tu někoho plamenně obracela na jedinou pravou cestu. Šlo mi o vysvětlení, ne o to, abyste se mnou souhlasili.

    Bramboreeně jsem neodpověděla, protože byť mě zvědavost nutí si další díl přečíst, předpokládám, že Ricarderonův post byl žert - tudíž recenzní výtisk neočekávám (a nežádám), a část svého nevelkého rodičovského příspěvku raději utratím za něco, u čeho se mi první díl líbil.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: No, u Zemanovců by mě nepřekvapily staré matrace a psi z okolí. U Össeanů kdokoli.
    Příští týden jedu do Prahy s foťákem, Össeani řádili na rozhraní Vinohrad a Vršovic už někdy v padesátejch, dodám důkaz.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: (Myslela jsem to jako parafrázi předchozího - něco jako "Přejděte na Temnou stranu, dostanete gulášek". Z čeho je konkrétně, to bych radši nezkoumala. Dobře, já to sem dám... i když teda tohle téma vyvanulo už tuplem :D - naštěstí)

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: guláš z čeho?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GROBENIUS: Tak nedráždi bosou nohou züreghala a připoj se ke společnému mlčení.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: Chraň Alláh, že bych ho chtěl znovu otevírat.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Téma se nevyčerpalo, vyčerpala se má chuť na flame. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam