• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BETCHO: Já přepisuju pořád všechno. Klidně tisíckrát. Klidně celé roky. První povídku, ze které celé Mycelium vzešlo, jsem napsala VE TŘINÁCTI. Od té doby jsem ji přepsala pětkrát, tři verze z toho uplatnila (jednou do soutěže, dvakrát do knihy - naposled v roce 2010). Když se mi někdo pokouší text vyrvat ze stroje a zveřejnit, jako by mi trhal zub! Pokud to nezvládnou dost rychle, jsem schopná kousnout je do prstu a rozrýt a přepsat to znovu a znovu a ještě jednou.
    Pitomá povaha, co? :D
    Nicméně Mycelium už takhle převracím celých těch dvanáct let, čili tam už skoro začíná převládat únava; jak je to nad deset, tak už to zmáhá i mě. Začala jsem to psát, než se třetí dcera narodila, a jsem pevně odhodlaná smést to ze stolu fakt bleskově: dřív než odmaturuje!!! :D
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    Dotaz na Bramboreenu. I když máš už všechny díly dopsány, přemýšlíš ještě někdy nad dějem? Mohlo by se stát, že třeba ještě něco opravíš, přepíšeš? Třeba i nějak zásadně? Nebo je to pro tebe definitivně uzavřená kapitola a neopravíš tam ani čárku, i kdyby tě napadlo něco supr?
    MALKE
    MALKE --- ---
    VANEK: :c)) Rovnou tě zklamu, to neklapne. Čtečku používám jenom na "spotřební" literaturu, když s textem chci nebo potřebuju něco dělat, musím ho mít v papíru. Netuším přesně proč, ale zkrátka to nefunguje. (Je to rozbitý!) Už několik knih jsem takhle ke své velké radosti pořizovala dvakrát.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: a co že vlastně konrétně dělal Hmyzák s Loďma?
    ROMI
    ROMI --- ---
    Btw. Lucas ma nejaky glyweryni (ci jak to je) schopnosti? Po matce nic nezdedil? Otec mel taky nejaky ne?
    KAROLINA_F
    KAROLINA_F --- ---
    Já náhodou Fioně fandím.
    GALE
    GALE --- ---
    Jistě že Lucas neskončí s Pinky. Ty hodňoučký a blboučký dostanou prince ve všech pohádkách a romantických komediích. V Miceliu to je jinak... Že jo?
    VANEK
    VANEK --- ---
    IDLE: Počítejme ho mezi strašnou grafiku, protože o textovém obsahu opravdu škoda mluvit ;-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    VANEK: Ovšem ten rámeček s "ženami" tam nenacházím.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BORGDOG: http://www.pevnost.cz/clanek/nejsem-typ-na-drogy-rika-vilma-kadleckova.aspx (jé, hele, vědět, že tam dají celý text a nic ze strašné grafiky, daly se ušetřit peníze i nervy)
    MALKE: Já myslím, že recenzní e-kopie Richarda nebo i Vilmu příliš nezatíží; kdy my v městě užijeme takovou legraci... ;-)
    BRAMBOREENA: ... a jeho rodinu!
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Co s tím má společného inteligence? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: To by Fiona napřed musela prodělat nějaký houbový upgrade inteligence. Mimochodem, ve které Pevnosti tohle bylo? :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ovšem v Pevnosti tipujou, že L. skončí v posteli s Fionou.
    (Musím říct, že pohled na textový box s nadpisem "Ženy Lucase Hildebrandta", následovaný seznamem všech kandidátek včetně sestry, mi na chvíli odčerpal krev z mozku ve prospěch bránice. No snad znají své publikum vědí, co dělají, když to rozebírají tímto způsobem... :D)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BORGDOG: Nechceme nic naznačovat, ale podle všeho jsou kompatibilní docela dost.
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BORGDOG: Tak že budeš takhle zlej... Pinky je sice chronická idiotka, ale tohle si nezaslouží. :-)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Dementi to asi nebude oslovení :o)
    (na lodě se moc těším)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: No, když jsi to téma nakousla, tak už u jedničky jsem uvažoval, nakolik jsou lidé s Össeany asi biologicky "kompatibilní," a jestli by Lucas nemohl dojít usmíření skrze krvavou oběť Pinky a na konci odjet do zapadajícího slunce s Kamëlë. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BALAENA: Ne falů. Kalů.
    RIP
    RIP --- ---
    BALAENA: Kromě Klausova a Hájkova všech.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BALAENA: Určitě, stejně jako židozednáři, bolševici, ilumináti a Rotschildové.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam