• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VANEK
    VANEK --- ---
    Spisovatel je právě tak dobrý, jak dobře se dokáže vcítit do svých postav, tvrdí Vilma Kadlečková | Zuzana Hloušková | FantasyPlanet.cz | vše o fantasy, sci-fi, horror | recenze, knihy, komiksy, spisovatelé | Tolkien, Sapkowski, Gemmell, Goodkind, Jordan
    http://fantasyplanet.cz/...k-dobry-jak-dobre-se-dokaze-vcitit-do-svych-postav-tvrdi-vilma-kadleckova
    Článek si četlo 15 čtenářů | Na tuto neděli jsme si pro vás připravili pořádnou houbovou smaženici. Přejeme dobrou chuť!
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Malík?
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: Já jo, ale to neplatí, neb jsem insider.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tady ještě obálka k pokochání...
    Uhodne někdo autora? :)

    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    WITTGENSTEIN: Nojo, na takové ty zákulisní tajemné čtenáře jsem pozapomněla. Moje chyba :).
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    DILVERMOON: Jj, byl jsem to já. Přece jen jsem tu knihu četl se značným rozestupem dvakrát, dost důkladně a i podruhé jsem byl nadšený.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    DILVERMOON: Už to funguje, moje chyba, končil jsem uploadem a ono to ještě něco málo chce :-)
    Vyzkoušel/ověřil jsem to na
    Science Fiction 5. --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi
    http://www.legie.info/kniha/12911-science-fiction-5
    Dík
    RIP
    RIP --- ---
    ALONSY: V řádné ossenské masce tě nikdo z nich nepozná.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ALONSY: Nevím, co jste si se spolužáky/učiteli provedli, ale jedno řešení bych viděla: opustit areál úplně a přesunout se do hospody. A vyplnit ji spojitě, aby nepřátelské elementy se stejným nápadem neměly šanci. :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BRAMBOREENA: To zní dobře :)
    Naneštěstí pravděpodobnost setkání s některým ze starých spolužáků/učitelů je na světě knihy příliš vysoká, takže opět, i když tentokrát nerada, vynechám :)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: Včera mi volala Ulrika Horáková, že Svět knihy by mohl být tak trochu con (jako by sobota i tak nebyla :-).
    Tak jsem se předběžně dohodli, že po předání Cen Akademie by vítězové kategorií (a klidně i přítomní nominovaní) přešli do trochu menšího prostoru v nějakém salónku, kde by jim novináři a zvědavci z publika mohli položit nějaké otázky...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (slyšela jsem správně - http://sk2014.svetknihy.cz/ - sci-fi a fantasy!)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    DILVERMOON: Díky moc :) Mluvilo se o knižním veletrhu (to by byla půlka května). Ono se to dobře hodí, co jsem slyšela, příští rok má být jako téma veletrhu fantastika (= to by se nemělo nechat jen tak, scifisti by měli něco vymyslet a spáchat tam nějakou ostudu, k čemuž s radostí přispěju taky, pokud možno vpádem v masce s vlajícíma sloníma ušima.... :D)
    DILVERMOON
    DILVERMOON --- ---
    BRAMBOREENA: Každopádně gratuluji. Takže za půl roku třetí díl?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    DILVERMOON: Jenom redigoval :) Pokud vím, z lidí na Legii četl další díly on a Grobenius.
    DILVERMOON
    DILVERMOON --- ---
    JANADVORACKOVA: Přece Witt :-) V první chvíli mě napadlo, že to možná přeložil (asi už jsem nějak přepracovanej).
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Hlásím, že v šalině a autobuse jsem se dostala na stranu cca. 65 a nevím, jestli to mám sjet za noc, nebo jestli si to mám šetřit...
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Vidím a koukám, že i hodnocení je. Který šílenec stíhá tak rychle číst? Já knihu ještě ani nemám, protože tam, kde ji chci objednávat a kde mám připravený takový kratší seznam z posledních letošních objednávek, ještě není.
    DILVERMOON
    DILVERMOON --- ---
    Nevím o tom, že bych měl nějaké vyšší tajné zasvěcení :-) Určitě by ti to mělo fungovat.
    IDLE
    IDLE --- ---
    GROBENIUS: Tak mám vyřídit, že už tam je. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam