• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VANEK
    VANEK --- ---
    BORGDOG: Rychlovlak havaruje.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Esli začněte spojlovat, du pryč! :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    ROMI: No tak šup!
    ROMI
    ROMI --- ---
    GROBENIUS: to me neba cist to znova, mozna pred tretim dilem, to zas uz vetsinu zapomenu, uz ted jsem vedel hovno, co bylo v prvnim skoro
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    ROMI: tady je správný postup: GENTIANA :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: tak docteno, ale nejaky kratky mi to prislo a trosku preslapovani na miste :) a i ty odpovedi na neco mi nejsou uplne jasny ;) budu se muset drzet, abych nezacal skemrat o dalsi davku houbicek a nezavidel betactenarum, ze jsou tak blizko osviceni :)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Ad. blbě naformátované řádky, už mi přistál ve schránce mailík, že opraveno. :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    kolik nevinnych obeti uz jsi ve svych knihach zabila he? :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: jsi zla na sve postavy :) sadistko :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: Vždyť mu tam chudákovi celou dobu někdo nadává... :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    GALE: Co urážíš mou oblíbenou postavu? :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    GALE: jo taky me tahle cast sere, kor kdyz se mi posral telefon, tak tu jeho nasranost cejtim jeste vic ;)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ... ale jinak se na Kosmasu snaží, normálně tam k mému úžasu SAMI dali banner, který se objevuje při prohlížení novinek! Vůbec jsem o tom nevěděla a hlavně - nemusela jsem ho tady v PhotoShopu amatérsky a vlastnoručně uplácat já! ZÁZRAK! ZJEVENÍ!!! :D
    Jinak e-book je 47., což tedy nevím, jestli by mě mělo těšit, protože pokud se pár kousků prodalo, zároveň to znamená, že ty blbě naformátované řádky se šíří...

    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Díky. Přiznám se, že tyhle fičurky lákající čtenáře k pokračování četby mi úplně nevyhovují. Spíš mě štvou.

    Ještě k četbě... Bude Lucas "Giles" Hildebrant pořád takovej kyselej samolibej macho nebo jen jen přecitlivělá z mlhavého počasí? :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: To je mi líto. Už na to upozorňoval ROMI (psal mi do pošty), já napsala do Arga, a z Arga mi odpověděli, že to přepošlou těm, co konvertují sazbu na e-booky, aby se to opravilo, tak doufám, že s tím něco provedou a že to třeba půjde stáhnout znova. (Tohle se dělo v pátek, zítra se zas pozeptám). Rozhodně je to chyba a ne žádný extravagantní autorský záměr (jaký měl třeba Pavel Kohout v Katyni, kde končí scénu vždycky v půlce věty a nová scéna naváže tou druhou půlkou věty...) Mycelium je konzervativní a trapně normální. :)
    GALE
    GALE --- ---
    Kdo čtete elektronické Mycelium?
    Taky máte první větu nové kapitoly zobrazenou jako poslední větu kapitoly předchozí? Docela mě to mátlo, tak jsem dnes srovnala s papírovou verzí a v ní je věta umístě logicky správně, tedy v kapitole, kam příběhově patří.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Ne že tu budete spoilovat, já se k tomu dostanu zase až kdo ví kdy :)
    Nebo mám radši unbooknout na nějaký čas? :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    Tak jsem vybalila novou houbičku na nádobí a říkám si: Hmm, houbička… A to jsem prosím Led pod kůží ještě ani nezačala číst.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Mycelium II. přečteno, líbí, nutno přežvejkat ještě tak dvakrát, třikrát pro kvalitní docenění detailů.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    VANEK: Šupnul jsem odkaz na Legii
    Mycelium / další informace --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi
    http://www.legie.info/serie/1399-mycelium/dalsi-info
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam