• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    OKEYA:
    ALDARION:
    Já slyšela pana Šámala hrát na jednom autorském čtení, a kromě takové 'normální' improvizace na to hrál i moravské lidovsky, a teda ty dostaly úplně nový rozměr :) Ale možná je v tom taky trochu kouzlo osobnosti. Každopádně jsem zvědavá, jak to dopadne a co tomu řeknete, pokud se přijdete podívat.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    OKEYA: Přiznám se, že jsem v oblasti hangu velmi nevzdělán, ale zatím jsem slyšel jen zajímavé kapely, ne zajímavé sólisty. Rád se nechám přesvědčit a budu vděčný na nasměrování i na ty.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BRAMBOREENA: „To je správné,“ řekl Ijáček. „Jen si zpívej. Tydli dum, tydli tam. Kvete máj, pojďme v háj!“
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Hang má velkej potenciál, jak samostatně tak v kapele. U nás ho používají třeba Tara Fuki, v cizině třeba Portico quartet.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    BRAMBOREENA: Jé - kapesní gamelan! Tak tahle kreace je v žebříčku úchylných hudebních nástrojů hodně vysoko! :D (I když trošku souhlasím s ROMIM - myslím, že to má docela potenciál v kapele, ale jako sólo nástroj není až tak zázračný.) Ale na křest sci-fi knížky je to skvělý nápad. Lepší by už snad jen bylo, kdyby existovalo duo pro hang a theremin! ;)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: Myslím, že by ho ani neprodal :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Dá se to slyšet na YouTube, ale naživo je to o něčem jiném.)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: podle nazvu ne, ale uz jsem ho videl kdysi na bali, jak na nej hral, ale vydrenej jsem z toho nebyl :) to radsi tu knizku nez buben :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ale hlavně - kdo neznáte Hang drum, nenechte si to ujít, podrobnosti zde: http://www.babinet.cz/clanek-9710-znate-hang-drum-trochu-jiny-melodicky-buben.html - je to nejúžasnější a nejlahodnější zvuk na světě!!! Mě to totálně dostalo, když jsem to slyšela, a pak jsem pana Šámala uháněla, až se uvolil přijít. Je to paráda!
    IDLE
    IDLE --- ---
    Autorova pomsta. :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BRAMBOREENA: Samotná první kapitola, to je snad ještě horší než nic, ne? :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: Můžu ti protekčně poslat první kapitolu :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    jestli tam budes davat pod pultem treti dil, tak bych dorazil :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Navštivte bar Elysium
    pokřtíme tam Mycelium
    haj, hou, tydlidum. :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PISKVOR: - čili daně a smrt.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BRAMBOREENA: Lidé potřebují jistoty.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BETCHO: Ano. Všichni čtenáři umřou.
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BRAMBOREENA: Doufám, že všickni umřou! Miluji opusy, kde nakonec všichni umřou! Jako v mém milovaném seriálu Odpočívej v pokoji. Nezklam mě, prosím... :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: ale porad by me pak cekali uz jen dve knihy misto tri :) to se pak ceka lip
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam