• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Navštivte bar Elysium
    pokřtíme tam Mycelium
    haj, hou, tydlidum. :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PISKVOR: - čili daně a smrt.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BRAMBOREENA: Lidé potřebují jistoty.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BETCHO: Ano. Všichni čtenáři umřou.
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BRAMBOREENA: Doufám, že všickni umřou! Miluji opusy, kde nakonec všichni umřou! Jako v mém milovaném seriálu Odpočívej v pokoji. Nezklam mě, prosím... :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: ale porad by me pak cekali uz jen dve knihy misto tri :) to se pak ceka lip
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Tak to leda svěřit se do spárů české pošty :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: Kdepak, to by sis vůbec nepomoh! Jednička by byla slepená s dvojkou, takže by sis teď mohl odškrtnout jen jednu knihu místo dvou! :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    souhlasim s vanou :) trilogie, to uz by me cekala jen jedna kniha s vice strankama :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Kdybych ještě byla v Prase, tak si pro nějakou dojdu. Tady ve Vyšných Vlkodlakoch je to na houby.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Měla jsi z toho přece jenom udělat trilogii, teď tam máš třikrát tolik nudných prostředních dílů!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: .... a s tím přešlapováním... No jo no, holt druhej díl; takové překvápko jako při prvním odpanění už to nikdy znovu nebude... :)

    Druhý díl těsně navazuje na první, vlastně s ním tvoří provázaný celek, takže nic zas tak překvapivého nepřinese, jen rozvíjí, na co už bylo zaděláno. Trochu jinam se to odkloní až v trojce, tam se nahrnou noví lidi a nové motivy. Ve čtyřce jsou další nové věci (ta je trochu krok stranou). V pětce už se to pak akorát všechno balí a uzavírá.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Přes víkend vyrobeny placky. Dneska jsem je dala do pytlíčku nejstarší dceři, která chodí do školy na Mírák, aby je v polední pauze donesla Komárovi do Londýnské (Knihkupectví Daemon, Londýnská 81). S Komárem jsem se domlouvala, že když tam pak někdo přijde a řekne, že je z Nyxu, tak si jich tam může pár vzít. Jestli to dobře počítám, je jich sedm různých druhů, některé od Shadowalker, některé ode mě, a v pytlíku je jich asi padesát, předpokládám, že to bude až až :)
    Další pytlíček je v Argu - jak tady Ricarderon nabízel slevu, tak k tomu. Skryté kamery, které mám v Argu, mi prozradily, že Ricarderon kolem pytlíčku zoufale chodí, lomí rukama a lamentuje, že neví, co si s tím počít. :D
    Zkusím se ještě domluvit v dalších sf speciálkách (přinejmenším v Čáslavské).
    Povezu je do Brna na Fénixcon a budou na křtu (jehož termín se ještě pořád neví).
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    VANEK: Fajn, tohle ti prominu. :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    BORGDOG: Rychlovlak havaruje.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Esli začněte spojlovat, du pryč! :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    ROMI: No tak šup!
    ROMI
    ROMI --- ---
    GROBENIUS: to me neba cist to znova, mozna pred tretim dilem, to zas uz vetsinu zapomenu, uz ted jsem vedel hovno, co bylo v prvnim skoro
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    ROMI: tady je správný postup: GENTIANA :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam