• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Ále, takhle to stačí, koukej radši psát další Algor :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BRAMBOREENA: Já se teda ještě po několika měsících nezačetla:)
    Mám ráda nějaké postavy, vzdát to rozhodně nechci (furt věřím, že se to rozjede), ale zatím už hodně dlouho bojuji s tím, abych vůbec dočetla tu druhou (třetí ve správném pořadí:). Těším se, jestli mě to potom chytne tak, jak všichni slibují :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA:
    ALONSY: Moc to ale neprožívejte. Ty popisy jsou jen nastřelené a dosti "chybové" - prostě nemám čas si k tomu skutečně sednout a dodělat to. Proto to taky raději nikde nepropaguji. Jednou si ten čas snad udělám, do té doby to berte raději jen jako reklamu a těžkou "amatérštinu."
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A jinak pěkně mě mimochodem tuhle vyděsil Khaled Hosseini, když jsem na FB zahlédla takhle oříznutý náhled obálky. Leknutí!

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ALONSY: se toho Malazu bojím... :) Otevřu to až ve chvíli, kdy bude všechna práce hotova, protože co jsem tak o tom slyšela, mám obavy, že bych se začetla příliš náruživě a rušivé elementy z okolí (třeba děti) bych v případě, že by po mně něco chtěly, musela ubít pánví :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BRAMBOREENA: Asi jsi nečetla Malazskou knihu padlých, že? :)) Bez postavy.cz bych ani půlku prvního dílu nedala:))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Páni! BorgDog jako správný záludný věrozvěst nasadil spóry össenských hub na server Postavy :) Ani jsem nevěděla, že takový server existuje, to Wasser to objevil... http://www.postavy.cz/svet/mycelium/ Každopádně díky!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    LITERATURA: TOP 10 nejlepších knih 2013 podle Jana Křečka | sarden.cz
    http://sarden.cz/literatura-top-10-nejlepsich-knih-2013-podle-jana-krecka
    LITERATURA: TOP 10 nejlepších knih 2013 podle Jana Žlebka | sarden.cz
    http://sarden.cz/lieratura-top-10-nejlepsich-knih-2013-podle-jana-zlebka

    Na ostatních knihách se neshodnou, jen to mycélko mají přesně nastejno :)

    Pro pořádek ještě Hyperion: http://www.casopisxb1.cz/aktuality/fantastika-na-ceskem-trhu-v-roce-2013/
    Zatímco Boris H., který mě dvakrát nemusí, se tomu na FP taktně vyhnul :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Heh! :-) Tomu je to podobné...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Nápodobně :) Na web Církve jsem to dala anonymně, tady možná mohu autora prozradit - Standa Ertl :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Škoda, že nemůžu říct, že jsem na tohle přišel já. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Krásné vánoční přání jsem obdržela já (potažmo Církev) od jednoho z českých autorů fantastiky: "Připomeňme si svědectví Andělů a králů vedených Hvězdou k jesličkám - tento den se narodil největší z lidských larhdökawöarů."
    :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GENTIANA: Mě spíš baví myšlenka, že by někdo pozval Fionu na skutečnou mši... jistého druhu. :-) Klidně jako pouhého diváka... a po obědě. To by ta Lucasova parafráze Nesmírného kruhu dokonalého bytí doznala i praktické aplikace...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: jo, Fiona jakožto svíčková bába připletená do opravdové magie, ta mě napadla taky.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SHEALA: Auregiánská hereze se brzy stane lehkým čtivem pro mnichy pod peřinu... pravé kacířství se teprve blíží! :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    V noci mě napadly fanfic zrovna tři. Fiona/ ta gleewari, co ji Maenwene odmitla, že je k ničemu. (Nějakou haluzí se připlete do psychotronické bouře, Fiona ji najde na svem pozemku, ošetrí, nakrmí čokoládou a bude fascinována krásou jejich nězných uší).
    ten kněz na Prahu Rekkehu/Aš-šád. Aš-šád kněze vyhledá kvůli informacím o Lodích, a nebude to zcela konsenzuální.
    a nakonec Pinky/Lucas. Pinky odejde meditovat s Aš-šádem, získá sebevědomí, udělá jako překvapení večírek pro Lucase, a obrati jejich role.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Lucas/Kamëlë. A Pinky = tekutý kov ve tmě. :-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    VANEK: Muhehe.
    VANEK
    VANEK --- ---
    MEANKITTY11: Lucas/Aš~šád: can't be unseen!
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Nebo si budeme muset začít psát fanfic. Taková Pinkertýna s podvazky z vlastních střev...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam