• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (radši jsem to smazala, on je to dost spoiler)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Za těchto okolností pochopitelný a omluvitelný.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GENTIANA: S dnešními honoráři bohužel autoři nešpekatí, spíš hubnou. :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BORGDOG: Myslela jsem jako své vlastní odřezky po nějaké té špekotomii.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GENTIANA: Koželužna strýčka Hannibala... jídlo v ceně.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BORGDOG: no však, tuk na mejdlo a to, co se odřeže, aby neplandalo, by v nějterých případech stačilo sice jenom na kolibří vydání krátkých čtyřverší, ale jistě by se našly i větší kůžičky.
    (Tak mě napadá, kdyby si jeden řekl, dali by mu odřezky pro koželuha? A co na to koželuh?)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GENTIANA: Tam už byl Tyler Durden pro mejdlo. :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BORGDOG: tak třeba by stačilo vybírat popelnice za zkrášlovací klinikou....
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Málo knih a hodně transplantačních klinik. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Ne ne, to je nedorozumění, samozřejmě každý použije na svůj výtisk VLASTNÍ kůži. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: To bude hodně larhdökawöarů.. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BALAENA: Je to jasný, tak příště jedině vázané v lidské kůži :)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: nerozpadá, ale začíná to jevit tendenci k oslím uším a podobným záležitostem. to je holt daň za V2...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BALAENA: Kdyby byly přiložené čtyři předchozí, mohl by to být Tetrapak. :)
    To je mi líto, že se rozpadá, zkusím to nahlásit vyšším orgánům. Moje výtisky jsou v pořádku, ale je pravda, že já je zas tak moc nečtu :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Na Pragoffestu uděláme povídání o betačtení, kritice, úpravách rukopisů atd. S nápadem přišla Sanča, tak já to tvůrčím způsobem rozvinu a vytáhnu na světlo boží všechny ty vulgarismy, které mi vepsala do poznámek k Myceliu :D (třeba "Tyvole když tam s tou Kamëlë šuká, nemůžeš psát, že ji vzal za "zadeček", to je jak z harlekýnky, piš "zadek" :D) Kdo sám píšete, stavte se, snad bude veselo... :)

    Zde anotace pořadu:
    Autor versus betačtenář
    Když kniha vyjde, na opravy je pozdě. Lepší by bylo, kdyby někdo odhalil všechny průšvihy včas. A to dokáže betačtenář! Jak si takovou osobu vybrat? Co od ní čekat? Co si nechat líbit? Beseda se třemi autorkami (a zároveň betačtenářkami) o tom, jak si zkritizovat rukopis a přitom se navzájem nezabít.

    (Právě jsem to přihlásila do Amberu, ale na http://amber.festivalfantazie.cz/porady.php?change_action=pgf#1200 to zatím není, snad to v dalších dnech prodifunduje skrz záludný Organizátorův systém.)



    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Fotky ze včerejšího čtení v Liberci: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.667125670006009.1073741971.502855296433048&type=1 , jeden vzorek zde :) Bylo to boží, přišlo plno lidí, a pak nás ještě menší skupinka zapadla do vinárny, která měla jenom tu chybu, že jsem musela pít čaj, neb jsem pak potřebovala řídit do Prahy.

    ROMI
    ROMI --- ---
    ja s ebookama takovy problemy vubec nemam :)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Mně při čtení trochu rupnul hřbet dvojky, a než si to tady dopředáváme, bude z toho salát taky. Ale je to fuk, čtu to, protože je to krásný uvnitř :P
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    WITTGENSTEIN: to jistě, ale tohle je myšlený rovnou jako duopack ;)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BALAENA: Ale vždyť se už jednička musela dotiskovat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam