• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Ělinöre mi to poslala přes FB, je to boží :D Ale kdo je Lön Gëmanë mi došlo teprve teď, no to jsem teda trubka :D :D :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tak něco mírně össeansky motivujícího:

    Jak přežít návštěvu svatyně Akkütlixovy » Vosí hnízdo
    http://www.elinor.mablog.eu/2014/01/13/jak-prezit-navstevu-svatyne-akkutlixovy/

    (A ne, neptejte se, kdo jsou Ëlinöre a Lön Gëmanë - ještě o nich možná uslyšíte. Nebo o jejich mučednické smrti.)
    FALUCIUS
    FALUCIUS --- ---
    Dneska mi blesklo hlavou: Každej mediant začíná jako ko-mediant... a taky tak může zase skončit... :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHEALA: bojím se že Akkütlix naopak podporuje co největší finanční ztráty tohoto kacířského pamfletu.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALONSY: Akkutlix tě vidí. :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: "Nutno říct, že Vilma je hodně zkušená autorka a svojí představivost a vizi celé série má pevně v rukou a tak se snad o klesající kvalitu bát nemusíme."
    Jauvajs.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Já si to snad někde ukradnu, než se k tomu dostanu. Ach jo :)
    Ba ne, nepirátím, nebaví mě číst na tabletu, neměla bych z toho radost a stejně mám pocit, že Mycelium má nějakou zvláštní protipirátskou ochranu, to jen vyjadřuji své zoufalství :-)
    Aspoň pak nebudu tak dlouho čekat na další díl :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Vilma Kadlečková - Mycelium #2: Led pod kůží ~ Schefikuv blog
    http://pcapek.blogspot.cz/2014/01/vilma-kadleckova-mycelium-2-led-pod-kuzi.html
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: vím, akorát ten html kód vždycky zapomenu... :) Byla to blbost to sem dávat, přece nemusím každou kanibalskou scénu hned vyžvanit :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Na chvíli se vynořilo z budoucnosti (konkrétně z dvanáctého ledna): http://www.fantasyplanet.cz/clanek/ne-recenze-mycelium-led-pod-kuzi-vilma-kadleckova a zase hned zanořilo, holt asi skřítci... Ale agenti záludných hub na Facebooku nikdy nespí, takže mi poslali odkaz...
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: BTW, to víš, že stačí napsat <div class="spoiler"> tajné odhalení</div> a voila, nejlepší z možných světů, koláč mít i sníst, stačí označit nebo jen kliknout a ...?
    züregähl sežere Pinčinu duši, Aš~šád játra, mozek nikdo!
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRAMBOREENA: No ještěže jsem to stihl přečíst ještě v práci!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (radši jsem to smazala, on je to dost spoiler)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Za těchto okolností pochopitelný a omluvitelný.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GENTIANA: S dnešními honoráři bohužel autoři nešpekatí, spíš hubnou. :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BORGDOG: Myslela jsem jako své vlastní odřezky po nějaké té špekotomii.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GENTIANA: Koželužna strýčka Hannibala... jídlo v ceně.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BORGDOG: no však, tuk na mejdlo a to, co se odřeže, aby neplandalo, by v nějterých případech stačilo sice jenom na kolibří vydání krátkých čtyřverší, ale jistě by se našly i větší kůžičky.
    (Tak mě napadá, kdyby si jeden řekl, dali by mu odřezky pro koželuha? A co na to koželuh?)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GENTIANA: Tam už byl Tyler Durden pro mejdlo. :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BORGDOG: tak třeba by stačilo vybírat popelnice za zkrášlovací klinikou....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam