• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    BORGDOG: Zřejmě ho ti piráti tak stahovali, až ho z toho Internetu všechno stahali a už tam žádný Mycelium nezbylo!!!
    ROMI
    ROMI --- ---
    BORGDOG: me to prijde vycucany z prstu proste, mycelium jsem nikde nezahlidl a urcite se prodalo vic jak 50 ks
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    RUFO: Ani já ne. A jen pro zajímavost jsem prošel víc zdrojů, než tyhle dva - vlastně jsem prošel všechno, co mě napadlo, věnoval jsem tomu půl jedné noci. Schválně, vzhledem k popularitě Mycelia, zajímalo mě, jak nebo zda se pirátí. Nenašel jsem vůbec nic. Nikde. Tvrzení v tom článku mě překvapuje a netuším, na čem je založeno.
    RUFO
    RUFO --- ---
    WITTGENSTEIN: Souhlasim, v zadnem z mych zdroju e-knizek (warforum a xtrance) jsem Mycelium nevidel. V posledni dobe prispevatele celkem cti hajeni, zvlaste, pokud vyjde i e-book od nakladatele.
    (Jinak knihy Muycelia mam papirove, pro rypaly)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Je pravda, že bych se mohla zkusit zeptat - říkalo se, že po Novém roce bude cosi jako vyúčtování, takže bych třeba mohla dostat nějaký první náznak honoráře... (jejda, snad nebudu muset ještě doplácet... :D)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MOIRAIN: Aha, jsem taková pomalá.
    No, u mě se všichni domáhali druhého dílu.
    VANEK
    VANEK --- ---
    WITTGENSTEIN: No od Geni přece (cezena K. Kubíčkovou). Takže kdo mu napíše o upřesnění? Nebo to napřed zkusíme přes své krtky v Milíčově? A Vilmo, ty přece jen budeš muset vyhrabat prodejní čísla :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    JYRKA: Tak v tom případě nevím, odkud se ta informace o pirátění Mycelia vzala. Dvakrát jsem ho zkusil najít na Uloz.to i celém širém netu a NIC. Takže piráti podle mě ctí dohodu o hájení.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GENTIANA: myslím mycelium jako dar! Knihovnu bych velkou ráda měla, ale kam ji na 42 m2 včetně příslušenství dát, když tu chci mít ještě šicí dílnu a šperkařský atelier, to fakt nevím, asi to dalších dimenzí
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MOIRAIN: to si jako myslíš, že mám hromadu knih, abych dělala na někoho dojem?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GENTIANA: v mém okolí to nikdo neocení ;)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    (místo nemám, kdybych toho neměla dva, tři metry v kanclu, tak se tu nehnu. Potřebovala bych nové regály, ale můj model přestala ikea vyrábět a seriál Ulice, kde ho maj v dekoracích, asi hned tak neskončí, že bych si zašla na skládku za atelieurem...)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MOIRAIN: Já jich většinu rozdala k vánocům. No a čtečka zesnula při nedávno někde vzpomínaném pádu z šaliny na držku.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GENTIANA: nj. máš asi víc místa na fyzické kopie knih, než já, nebo nemáš ve zvyku číst cestou do práce a z práce, pro kteroužto kratochvíli je čtečka prostě ideální
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MOIRAIN: Já nešetřím finské lesy, já koupila asi šest papírovejch. Z toho některé v malých nezávislých knihkupectvích, protože i knihkupci potřebujou žrát.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    WITTGENSTEIN: Nebdí Jirkovy roboti. Pokud vím, tak si to Argo neobjednalo. Když budu surový: nemůžeme hlídat všechny knihy, protože to bohužel znamená i ruční práci - nákladově kniha vyjde na stovky měsíčně.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: Věz, že nad Myceliem bdí Jyrkovi roboti. Takže možná tam už bylo, ale ne moc dlouho. Což je přesně recept na zdravé prodeje: zajímavá kniha, slušná cena, e-verze dostupná na pár kliků a naopak nedostupná na Uloz.to :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Mě na tom nejvíc překvapuje, že si Geňa všiml, že to ve svém nakladatelství vydal :) Z toho mám přímo radost.
    Jen tak cvičně jsem mrkla na Ulož.to a Mycelium tam není - ale zato tam mají něco, co se jmenuje "Kuře s houbovou pastou pod kůží". Přijde mi, že je to docela k věci a že by to stálo za průzkum :D
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    MOIRAIN: IMHO jich je víc; s padesáti prodanými výtisky by se Bramboreena nedostala ani do žebříčku.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    WITTGENSTEIN: cítím se býti výjimečnou, jsem jedna z padesáti ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam