• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ARGANNAH: Já jsem jaksi zvyklá na finštinu, takže mi šest přehlásek v jednom slově nepůsobí ujímání... ale ano, össeánštinu by to chtělo dotáhnout do konce, ať se dá jakžtakž používat. Aspoň nějaká jednodušší lidová vševesmírná verze.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    RICARDERON: hehe!! a to je dokonce stara kultovni israelska Psy-Trance kapela!
    teda muj zanr... :))
    ale treti jejich album je nejlepsi:
    Infected MushrooM - Never Ever Land (HQ) GoA
    http://www.youtube.com/...ALBTKoXRg38BDzelXC1yCZVuJhwXCRkC_w&v=cNpLXuO1j1c&feature=player_detailpage
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Hele, soundrack...
    Infected Mushroom - Army Of Mushrooms Full Album
    https://www.youtube.com/watch?v=uloBD9xxwZ0&hd=1
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ARGANNAH: Ein, zwei, Polizei, Össeani obědvaj! :D Je to sekta snaživá, žerou děti zaživa.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    BRAMBOREENA: Teda doufám, že na blahoslavené Össe se všechny ty přehlásky čtou s dostatečně dunivou germánskou Rammstein-výslovností a verze"zýregál" je jenom pro nás, nevěřící nevzdělance ze Země.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Leda ještě slonëk - páč sepsat to byl mamutí úkol a pro čtenáře prokousat se též; mohlo by se možná zdát, že po druhém dílu z pěti ještě stojí za to přehodnotit dosavadní výslovnost, aléééé... ehm, neuvažovalas to vydat s knížkou, ať trpí i širší veřejnost? :-)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    WITTGENSTEIN: Úplně to vidím před sebou, jak případná vypravěčka na veřejnosti artikuluje a učí se... "Co je to za jazyk?" "Össeanština." "To je něco jako klingonština?" "Ne. MNOHEM horší." :-P
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: Moje žena při korektuře pravila, že spisovatelka, která má v knize jména jako "Aöhrlëmëgerl", nepočítá s veřejným čtením. A vida, jak se mýlila :)
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: A jó, oltář... :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (jejdamane, fakt jsem ten soubor pojmenovala SLOVÍK? No asi jo.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak jsem si myslela, že to s audioknihou Mycelia nějak celé chcíplo a usnulo, ale projekt zřejmě žije, protože mi teď psali, že by potřebovali "konzultovat výslovnost" :) Zjevně tedy došlo k drtivé srážce s první přehláskou. Já kontrovala tím, že výslovnost samozřejmě znám a mám zmáklou a je na to celý slovníček. Ten jsem urychleně dotvořila a zaslala, a když už ho mám, tak ho dám k dispozici i sem.
    Nahlas čtené Mycelium, to bude teda masakr. :D

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FERRYH: to musí někdo z Akademie, já to akorát stáhla na FB a hodila sem, nejsem žádná oprávněná osoba :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BRAMBOREENA: Asi na tom něco bude. Vlastně to můžu vcelku potvrdit. :)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    mrsknete to trosku zmensene na legii do novinek ... tam to bude vic videt... a mozna prijde vic lidi pro podpis ... :))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    IDLE: Takoví to vzdávají rovnou a radši ani nepíšou, poslední je Novotný :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    RIP: Nojo, a autoři z druhé půlky abecedy dostávají značně na frak.
    IDLE
    IDLE --- ---
    BRAMBOREENA: To je jen když porovnáváš největší text na obálce, jinak je jedno název dílu a druhé série, takže by se to srovnávat ani nemělo. :)
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Nojo, ale to je srovnané abecedně podle autorů, takže jste se vedle sebe ocitli jen proto, že v nominacích není žádný autor od Ch, I ani J :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Teprv teď mi to došlo, když to vidím srovnané abecedně - další podobnost Mycelia a Mrazu a her: jsou od stejnýho písmene!!! :( No to BorgDoga nepotěší :D - i když jemu to možná došlo už dřív)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam