• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ZUZKAOU: Tos nemusela vybělovat. To nechápu, ani když jsem to čet.:-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ROMI: si to představuju jak u Zafoda Bíblbroxe. tedy že si to nechal udělat a přidal si k tomu posthypnotický/protonační příkaz, že si toho nemá všímat. Nebo teda pokud si to nenechal udělat Lucas sám, aby neprozradil plán s Loděma, tak tam ten příkaz přidal ten, kdo to dělal.
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: ok pockam s tim az nakonec sagy na vyneseni soudu ohledne psychologie postavy :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    <span class="spoiler">obsah spoilu</span>
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: To máš určitě pravdu. On se do tohoto problému pořádně obuje ve čtyřce a nějaké zásadní kroky kvůli tomu podnikne. Já měla tu scénu (kdy to řeší) původně napsanou už někam do dvojky, ale kolem Lucase se zároveň dělo tolik jiných věcí, že se to postupně odsouvalo a odsouvalo. Prostě se mi nepovedlo narvat to někam dřív, protože by to zase roztříštilo ty linie, co tam teď jsou. Totiž časově (v čase příběhu, ne čtenáře) tohle všechno trvá jenom pár týdnů - jednička začíná někdy v únoru Lucasova času, v trojce se dostáváme zhruba do dubna, čtyřka je v květnu - čili on ten problém sice odsunul, ale vlastně jen o pár týdnů...
    IDLE
    IDLE --- ---
    Áá, už to začíná. V půlce ještě nejsem.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ROMI: Jo, to jsem si říkal zcela stejně. Omluvil jsem mu to iracionálním blokem vůči otci.
    SARGO
    SARGO --- ---
    ROMI: Jů, jak to děláš, to bílé políčko? To chci taky umět :-))
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: jsem ted v pulce trojky, ale par postrehu ohledne Lucase a jeho pameti
    prijde mi, ze na pameti si nechal vzdy zalezet, ze si ji velmi ceni a vi, ze ma pamet jak slon, tak me trosku prekvapuje, ze ho nedesi a nechce zjistit, ze si neco nepamatuje z minulosti a ze mu to nedela starosti, nevim jestli ten zakrok, kdy mu vymazali vzpominky ovlivnil i to, aby patral po tech svych vzpominkach, ale prijde mi to chovani divne u tehle postavy
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Aha, teď vidím celou hrůzu naší situace... kdepak, Argo není zamořené össenskými houbami; je to doupě záludné civilizace SGeňů!
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Přesně! Přesně to si myslel i doktor Faust :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Prý "össeistovým posláním je především studovat össeanské myšlení a náboženství, ne je praktikovat" :D No to je svým způsobem uklidňující!
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    GENTIANA: Cha! A já to chápu! Je fajn začít den s pocitem vlastní výjimečnosti. Pravda, svůj díl na tom bude mít i pravidelná stolice, ale tohle taky dost pomohlo.:-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: v druhém odstavci už to žádá vlastní wiki, protože my nehodní nechápeme, o co de.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Hlavně to neříkej sGeňovi...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    A udržujeme heretický oheň pod kotlem hříšníků: :-)

    Aurigiánskou herezi na Zemi nechceme aneb Hlavně že si tím jsme tak jistí… « Vosí hnízdo
    http://www.elinor.mablog.eu/...ianskou-herezi-na-zemi-nechceme-aneb-hlavne-ze-si-tim-jsme-tak-jisti/
    SARGO
    SARGO --- ---
    BORGDOG: Ne delší, než by měla být. Ale v rámci ostatních byla silná. A teď vedle nich stojí Mycelium... s chudáci Stavitelé vypadají najednou tak drobně... :-))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SARGO: Mně to rozsahově přišlo akorát.

    BRAMBOREENA: Tohle (motiv vah definitivně vychýlených "maličkostí") jsem pochopil bez problémů a líbilo se mi. Tápal jsem v jiných věcech, ale to by asi bylo spíš na soukromou debatu... každopádně, dle mého by Stavitelé celkam dobře obstály i dnes, tak jak jsou. A "Ohnivý Baškra" imho rozhodně pokračování jejich, ne Mycelia.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Věříš, že jsou časy, kdy mi Stavitelé věží připadali jako tlustá kniha? :-D
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    BORGDOG: Odkaz tu byl už před pár dny :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam