• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: myslis to datum ? Kosmas ho musi zmenit na 4.7.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: jejda, to se omlouvám... no to jsme dvě... Tak něco na spravení chuti po osmdesátkovém popíku: http://www.youtube.com/watch?v=p4zluA60hjs - to mám teď už dva dny nalezlý do hlavy a nemůžu se toho zbavit :) Všude slyším chřestění chřestýšů :) Kdyby Össeani žili v Louisianě, tak by zpívali přesně tohle.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Cajdák nevytanul a nedík za připomenutí, protože ho nesnáším, co si ho pamatuju.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Mycelium III v další bitvě obálek :-)

    XB-1 » Bitva knižních obálek – květen 2014
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/bitva-kniznich-obalek-kveten-2014/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Mně to taky přijde údernější, "moje nová kariéra" jsem tam původně měla... a pak jsem si vzpomněla na Petru Janů a cajdák "Moje malá premiéra", což mi to tak znechutilo, že jsem to fofrem přepsala :D Ale jestli tahle asociace nikomu jinému nevytanula, tak to předělám :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Až já budu mít cestu do Prahy, dám vědět, můžu donést vlastní sušenky :D

    (A kdyže bude čtvrtý díl?)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    GENTIANA: Šprtko jedna!
    ALONSY: Super, tak doladíme případné blízké setkání. :-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    VLCACKA: V Praze jsem, případně dám vědět až dočtu tu Valhalu :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Já bych s dovolením "Lahrdökawöar - moje nová kariéra", přijde mi to údernější.

    A taky by mě zajímalo, co o mně prozrazuje, že umím napsat lahrdökawöar na první pokus bez chyby.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    VLCACKA: Musím si zopakovat Stopařova průvodce.
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    RIP: Začíná mne živě zajímat, jak by si Ford Perfect poradil s tím, že stopnul össenskou loď.
    VANEK
    VANEK --- ---
    ALONSY: Já bych možná radši "zhebnout" (hmm, nemívalo to nějaký distinktivnější font?).
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    ALONSY: Kdybys byla z Praze, tak pučim.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    A taky bych si fakt měla pořídit dvojku a trojku, jenže ještě stále není za co. A stejně mám Valhalu... to akorát vyjde... Dočtu akorát až vyjde pětka :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BRAMBOREENA: Chci: Chceš zemřít? Zeptej se mě jak. Všichni jsou blázni...
    A.. no.. vlastně... asi všechny :)
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA:
    "Pij Čaje, posílíš mír!"

    "Don´t panic, I´m Osseanic!" (Ale k tomu by byl třeba obrázek usměvavého Osseana s lidským robátkem v náručí.)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: Mmch, hledala jsem na netu celý text vzývání nicoty, a není tam. Asi to budu muset z knihy opsat. Ale co by člověk neudělal pro větší slávu Akkutlixe.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tož tady je výdobytek. Šedý kruh je na ohyb, vidět bude jen to uvnitř, ale celé je to zmenšené, skutečná velikost je 4,4 cm. Připomínky vítány, ještě jsem to nevytiskla. Další hesla taky vítána. A kdyby placky náhodou někdo chtěl, nějak už to vymyslím... vždyť ona vlastně pořád ještě existuje pošta a obálky a tak.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Teď z jiné kádě s houbou - píšou mi ohledně audioknihy:

    "Kosmas to má tak střelené od boku, v úterý bychom měli mít domícháno a konečně hotovo.
    Ukázky budou nové, z kompletu, pošlu je v úterý. Bude fajn, když budete šířit co to půjde :-)
    Do pátku budou možná CD hotova, ale ještě to bohužel není jisté..."

    Čili s ukázkou počkám, pokud bude v úterý nová a lepší, tak už rovnou někam do úschovny či na web nahraju tu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam