• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: u mě zatím v mrkvi a v sýru. Je na to nějaký psychologický vysvětlení. Tedy, ti psychologové zjistili, že nikoliv my máme kolem sebe mnohoí mycelia, ale že naše pozornost je najednou naprogramována si mycelií více všímat.

    (Podle mého skromného názoru je to jen prachsprostý pokus o zakrytí pravdy)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Baví mě ten nosní kroužek.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA: Naštěstí existují alternativy. Zde Mistr Ricarderon coby moderátor össenského čtení na Šrámkově Sobotce.

    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ještě aby netrčela, když je to reálná simulace.:-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (už jsem jim psala, že na prvním CD divně trčí nějaká bílá nožička, asi od M)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Kdepak, mailem. :D To jde taky.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Z OneHotBook poslali vizualizaci, jak bude vypadat dvojCDéčko, když ho postavíte na hranu na skleněný stůl. :D

    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Co, telefonem?! ;-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Díky, právě jsem se domluvila v Mínotauru.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: S těma Albatros Media myslím nepečou; zkusil bych http://knihy.heureka.cz/na-pomezi-eternaalu-vilma-kadleckova_2/porovnat-ceny/#!c=skladem&o=2 (i když ten Kosmas tam taky ještě neprobublal, a někde na rovinu píšou, že mají jediný kus, a kdo se pro něj má na ty Háje trmácet... O poštovném nebo vypečených firmách, kde je za osobní odběr pajska, ani nemluvě.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Tvoji fotku, jak se TVÁŘÍŠ? Dobře, souhlasím, to si doma za rámeček rozhodně nedám!!! :D

    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Já se budu tvářit ale... Na to předem upozorňuju. A to si za rámeček doma pak nedáš.:-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Ale NEŘEKLA! :D

    Já moc dobře vím, že to "prostě tak je", neboj. Doufám, že to budete vědět i vy, pokud se náhodou zpozdí třeba, co já vím... no třeba pětka.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Tehdy jsi se tvářila!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Řekla jsem snad víc než "popel"?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Jsem skutečně rád, že tištěný první díl nebyl zpožděn jako jediný. Tady vidíš, že to prostě tak je.:-)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    JANADVORACKOVA: Já zas nemám ece Asfalt.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    VLCACKA: Ty ještě nemám, ale budou :).
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    JANADVORACKOVA: Já poslouchám Hvězdný honáky a skoro u toho pláču dojetím, bo jsem to četla jako náctiletá. :-)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Asfalt teďka poslouchám před spaním a hrozně se u toho bavím :).
    Sice je to mírně čvachtavé, oslizlé a vošklivé, ale na dobrou noc jasná volba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam