• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: moc bych se přimlouvala za 8., max 9., pak už nemůžeme
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    BRAMBOREENA: Prošvihla jsem všechny tři dosavadní křty, pokaždé z nějakého zásadního nezrušitelného důvodu (někde jsem přednášela, někam jsem jela apod.). Chci se ovšem dožít aspoň jednoho a uspořádání křtu čtyřky mi tu šanci zvyšuje, ačkoli očekávám, že se mi určitě zas trefí do nějaké konference nebo larpu. Takže za mě zájem je, potřebuju tě vidět osobně, koupit si placku, nechat si podepsat všechny dosavadní Mycelia a konečně ti moct říct, že se velmi mýlíš, když v každém druhém rozhovoru označuješ össenské oběti za "aztécký styl". :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Schovej mi jedno tmavě modré "Sejdeme se...", pěkně prosím! :-))

    Pěkná zrada, kniha mi byla odcizena vlastním manželem s průhlednou výmluvou, že já už to četla pětkrát a on vůbec. Tsss... co teď s načatým večerem? :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: Uaaaá. To je vesmírné spiknutí. :)
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Je i Pátá dohoda (neptejte je, jak to vím).
    Pátá dohoda - Miguel Ruiz | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/151647/pata-dohoda/

    Takže i kdys spořádala všechnu pránu vesmíru, stejně tě to od vydání páteho dílu nezachrání.
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    BRAMBOREENA: Ty jsou skvělý! :))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě jedna postelová scéna od nás (tentokrát a la drak Šmak). Mám plackovačku a nebojím se ji použít. Zbrojím na páteční Audiocon.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: aha, pardon... mohlo mě napadnout, že vy mystici nedáte na moudrost starých Toltéků dopustit...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Udělej to a uškrtím tě těmahle vlastníma rukama.:-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A mezitím u nás doma na posteli...
    Asi se na ten pátý díl vykašlu a celé to překřtím na Čtyři dohody.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: Ano. To se člověku může stát snadno. Malešice je čtvrť plná nestvůr. Neozbrojené osoby by tam vůbec neměly chodit. :)
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    BRAMBOREENA: Zájem. Projevuji ;) Přišla bych klidně jako pátá či patnáctá :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Náhodou, jednou nebo dvakrát jsem nakupovala v Bille na Malešickém náměstí.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: Vidět Malešice a zemřít?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BALAENA: Skoro každý den mají jiné, to se ještě neví, co budou mít za tři neděle.
    GENTIANA: Vida, a tohle je příležitost tam dokonce i VYSTOUPIT! :)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: musím říct, že na jednu stranu trochu zklamali, nemají mé nejoblíbenější pivo. ale vybrat se dá...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Já přes Malešice jezdím pravidelně autobusem, takže žiju v ilusi, že to tam znám :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Pivovar je úplně nový, neví o něm skoro nikdo :)

    Vidím deset lajků, tak to beru za jakýsi projev zájmu, třeba bychom se aspoň tři čtyři sešli - tak já tam jdu napsat :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Kde je v Malešicích pivovar, nvim, kdybych byla v Prase, přišla byhc ráda a slevu beru, mycelium jsem rozdala půlce rodiny při prvním dílu a od té doby se dožadujou, mrchy.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tak tedy jedna obligátní obchoďáková mobilová, aby se dodržela tradice; je krásně tlustá (kniha, ne fotka), a hrdý držitel sice vypadá, jako by už strávil dva dny v kuse čtením, žel krhavé zraky jsou pouhá rýmička. A krásně voní! (Stále je řeč o knize. ;-))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam