• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    SARGO: včera to bylo úplné "Rosteme s knihou", Vilma už křty zvládá s naprostou profesionalitou
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    Vskutku, moc jsem si to užila. Teď už jen budu radostně čekat na léto a myceliální vyvrcholení :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Pěkné to bylo. :-)
    (Ovšem podmínky na focení katastrofální, snad to lepší foťáky chytaly lépe. :-))

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    A já to na křest nezvládnu, ach jo.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Safra, to jsem se teda měla přihlásit dřív? :-D

    GROBENIUS: ANO! :-))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ELHO_CID: Když ke mě ty knihy nějak chodí samy :-)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    k dnešnímu křtu Mycelia, ale naprosto od věci: M. má 16 nálepek z Billy, mají o ně dětní zájem? Jsou už nalepené. Mám je dnes přinést?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ZOIDBERG: Milý zoidbergu nemůžu tě zneužívat až tak moc... Stačí ty Kotlety cos daroval Hanině...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Šárka Nováková z OneHotBook mi píše: "Je pěkné, jak v sobě křest v Malešickém pivovaru zahrnuje všechny dosud vydané knihy: Led pod kůží (po cestě na místo, zejména pro zimomřivé vzhledem k venkovnímu počasí), Jantarové oči (a sklenice), Pád do temnot a Vidění (podle počtu půllitrů). Třeba někdo dokonce zažije i předzvěst dílu pátého - uslyší a zří Hlasy a hvězdy." :) No tak to jsem teda zvědavá.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BRAMBOREENA: Dobrocinna aukce! Nebo zlocinna, zejo.
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    BRAMBOREENA: No já pokud dorazím a ještě bude, tak bych možná vzal jeden ten Šerosvit...uvidíme.

    A středu 10. bohužel nemůžu, škoda..
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ELHO_CID: Škoda že jsi to neřekl, má dojem, že jedny doma mám navíc.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě info o středečním křtu Na konci apokalypsy.

    Ivan Adamovič psal autorům:

    "Rád bych vám moc poděkoval za vaši vzornou spolupráci na celém projektu, která od vás vyžadovala souhlas s nevysokým honorářem a snahu navíc s psaním doslovu k povídce. Je to bohužel projekt, který pro Albatros není žádným zlatým vejcem, a předpokládám, že bez osobního nasazení Ondřeje Mullera z vedení firmy by kniha alespoň v tomto vydavatelství nikdy nevyšla.
    Projekt Kronika české sci-fi se tímto svazkem završil a já mám ohromnou radost, že právě s vámi.
    Rád bych uskutečnil křest knížky, zřejmě ve středu 10. 12. od 17 hodin. Za místo jsem vybral Knihovnu Josefa Nesvadby, tedy první veřejnou SF knihovnu, kterou jsem založil v rámci charitativní Kavárny Mezi řádky, Štefánikova 40, Praha 5."

    Následně jsem se ptala, je-li tedy křest jen pro zvané či veřejný, a dostala jsem odpověď, že veřejný, ale nesponzorovaný. Čili vítáni jsou všichni, přijít můžou, ale nebude tam žádné občerstvení, šampaňské, rachejtle, sbor písní a tanců apod. Zato tam ale byli pozváni všichni zúčastnění autoři, takže někteří z nich tam jistě k zastižení budou a v komorním prostředí bude možné si s nimi pokecat. Kavárna kromě toho funguje jako SF knihovna, čili i nějaký úlovek na čtení je možný.

    XB-1 » S Adamovičem až na konec apokalypsy (ukázka)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/na-konci-apokalypsy-ukazka/


    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Týjo, už mám plnou poštu žádostí o Imperium, všechno od samých milých lidí, kterým bych to nejradši darovala... a přitom mám jenom dva kusy :( My snad budeme muset losovat či co...
    S Hvězdami problém není, to je ještě na trhu, u těch stačí dojet do Arga a zakoupit balík, ale Šerosvit i Eternaal už jsou taky rozebrané.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRAMBOREENA: Já možná nepřijdu úplně včas, ale nutně potřebuju ty Hvězdy SF. Bylo by možné jeden kousek nechat podpultový?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: já bych si s dovolením vzala Imperium Bohemorum, tajnou knihu šerosvitu, krvavou čest a hvězdy. Akorát nepřijedu, takže dej číslo účtu, sčot a příležitostně to hoď do piksle a pošli. Já ti za odměnu pošlu revui Okraj a střed věnovanou houbám.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Dobrý nápad, asi tě jmenuju svým ekonomickým náměstkem! :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Proč by nebyl prodejný, máš tam nějakou dedikaci? Ne-li, využij příležitost, draž ho a pak si pořiď jiný, aspoň ho nepotáhneš domů :-)
    O křtu zatím není na webu nic :-(
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PIPIN: Na to jsem zapomněla - jasně, audioknihu vezmu taky, ta bude za 250,-
    Tak třeba ti to vyjde a dorazíš! Jinak holt v lednu Pragoffest... :)
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    BRAMBOREENA: A co audiokniha?
    (Já snad dorazím, ale stále to nevím jistě..)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam