• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: já požadovala, abych byla na jedné čtyřiadvacetině a ve tmě - ale nechtěli :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    ZOIDBERG: Myslím, že sis spletl časopis :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Ale Vilmo! V tom Reflexu jsi jen na půl stránce! Příště požaduj, aby jsi byla alespoň na dvojstraně :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    VANEK: Vylézá ten člověk někdy ven? :-))
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Ta mediální synchronicita je už tak neuvěřitelná, že někdo musí přepisovat protonaci: v dubnovém (?) čísle magazínu Interview byl rozhovor s Kahudou, co dělala v bazénu Lundiaková; taky se na jedné fotce noří zpod hladiny, ale vypadá už jinak jen jako mrož, případně s akvabelou (FERRYH: holt je furt mladá, a ze zdravého severovýchodu): https://www.facebook.com/...IEW/photos/a.353103161559896.1073741828.353035934899952/364592680410944/

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FERRYH: To bylo po dohodě, Kahuda si svou krakenovitost/cthulhovitost převelice užíva; samozřejmě se ho zeptali, jestli s tou fotkou souhlasí (mě se taky ptali).

    Jinak už jsem si taky výtisk opatřila a je tam velký rozhovor s Šimonem Pánkem; dobrý číslo :)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    hele, tohle asi muze udelat fotograf jen chlapovi (a to jeste s notnou davkou humoru v genech)... udelat to babe, tak uz by 1000x NEZIL a smrt by byla prevelice kruta... :)))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: zoidberg! :-DDD
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRAMBOREENA: Cthulhu
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: Já to dostala od paní redaktorky v PDF... no Krakena ti neupřu, ten je příliš boží :D

    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: To chce sken!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Článek o sportujících spisovatelích (níže zde zmiňovaný) dneska vyšel (časopis Reflex, příloha Excellent). Nejdémoničtější je asi Václav Kahuda, nořící se z vln, Kraken hadr. Všichni ostatní působí úžasně sportovně, zdatně a akčně... nejvíc asi Katerina Tučková, která dělá roznožku na koni. Petra Soukupová běhá, Marek Šindelka lyžuje, Bára Gregorová leze po skále, Jaroslav Rudiš je v sauně a Jan Němec s Martinem Reierem hrajou tenis. A do toho já s s tím totálně vysmátým výrazem a penízkovým šátkem, no to je teda kino :D
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    VANEK: a přitom, jak ukázal už Muž z Acapulca, autor si může se svým hrdinou dělat, co chce, klidně ho může zabít sám, opakovaně a pokaždé jinak.
    VANEK
    VANEK --- ---
    SARGO: Hlavně doufám, že se pod pseudonymem přihlásí Vilma a bude rychle vyloučena/zabita za nerespektování charakterů a reálií.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Páni, a PJ se vyjadřuje překvapivě příčetně. Úplně mi zacukala myš, že už jsem si dlouho nezahrála... safra. :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak z Mycelia už je RPGéčko! :) Hra se bude odehrávat na habitatu K-p-Praga :)

    http://www.aragorn.cz/herna/mycelium
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Kdyby tohle byl blog, napsala bych si sem: "Milý blogísku, dnes mi paní doktorka poradila, abych si v lékárně koupila něco na imunitu.
    Neměla jsem představu, blogísku, co si koupit.
    A ona mi poradila hlívu ústřičnou."

    Kolikrát už setkání s houbami, působení plísní a vůni lesa vůbec nevnímám - prostě to tak nějak patří k životu :).
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ALDARION: A co teprve ty další knihy, které si zákazníci taky kupovali! "Magical Mushrooms, Mischievous Molds" nebo "Carpet Monsters and Killer Spores" :D
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Nikdo okolo asi nepochopí, co je na třídění elektronických knih tak vtipného, že jsem si poprskal monitor. A uznávám, že už mi asi trošku hrabe a vítám jakékoli rozptýlení. Ale když na vás vyskočí Nicholas P. Money: The Triumph of the FUNGHI (A Rotten History), je to docela útočné. ;) (Je to publikace o vlivu houbových chorob rostlin na vývoj krajiny a lidskou historii, zní docela zajímavě.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Klíč Akkütlixův! Přesně takhle vypadá... nebo tedy vypadal by, kdyby měl ještě o tři růžky víc: [ SUN_VU_KUNG @ Visual Stream ID Sun_Vu_Kung ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam