• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Noooová recenze!
    Blog Rachel Roo: MYCELIUM - JANTAROVÉ OČI
    http://rachel-roo.blogspot.cz/2015/07/mycelium-jantarove-oci.html#more
    A nejvíc se mi líbil odstavec: "Čekala jsem, zda-li bude každá knížka mít vlastní příběh (pokud vím, je plánováno pět dílů), ale nakonec se ukázalo, že příběh a postavy budou pravděpodobně v celé pentalogii stejné (už čtu dvojku tak soudím podle toho), ale že v každé knize bude nějaká část, co se přenese do pokračování."
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: hned mi pak obalku posli:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: a popoháníš Joannu, nebo jí mám napsat já?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Mycelium, akčnější verze :)

    Ale, mimochodem - psala jsem si s mistrem Cornholiem a tento víkend se chystá DOKONČIT OBÁLKU NA SNOVAČKU! Jupí, aspoň něco se chýlí ke šťastlivému konci! :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Včera v autobuse jakýsi mladík vášnivě vykládající do telefonu: "já ti pošlu odkaz, ta houba vystřelí na mouchu spóry a pak ji sežere zevnitř a ta moucha spadne" atd.

    SARGO: Taková technika je sci-fi sama o sobě.
    SARGO
    SARGO --- ---
    GROBENIUS: Nějak se mi do toho nepodařilo dostat nějaký sci-fi prvek, aby to opodstatnilo zvolené periodikum :-D
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    SARGO: a jak to vypadá s reportáží o výstupu na Trbovlje, někteří se také už nemohou dočkat :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Jak to vlastně vypadá s audio nahráváním druhého dílu Mycelia? Někteří se tu už nemůžou dočkat :-))
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: no jo, ja vim. Jenze ti pacosi si to prectou, pujdou to hledat a budou se divit, ze je to az na zari, viz.:
    http://www.kosmas.cz/knihy/202647/o-snovacce-a-premyslovi/ bez ceny, obalky, o ukazce ani nemluvim:(
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Mělo vyjít právě teď, i do toho minirozhovoru jsem to tak řekla... jenže jaksi není obálka a doslov od Joanny. Zase si ale říkám, že to bude taková přidaná hodnota, že se vyplatí počkat. :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: ach jo:(

    Je tam napsano ze O snovačce vyjde brzy, ono houby:(
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA:
    VANEK: diky, uz jsem to vcera zakoupila
    VANEK
    VANEK --- ---
    FIFI: LMGTFY:
    Archiv vydání 25/2015 | Reflex.cz
    http://www.reflex.cz/archiv-vydani/detail/11/2015/25/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Číslo 25, vyšlo 18. června, teď je aktuálně v prodeji. Tohle je v příloze Excellent, má tam velikou fotku na titulní stránce :) Šimon je fajn, s mým manželem chodili společně na gympl. Historka, která se k němu váže: před jednadvaceti lety, když jsme měli svatbu, Šimon právě přijel z Čečny, zdravý a živý, a pak u nás na zahradě během svatebního grilovaní trhal třešně, načež spadl ze štaflí a zlomil si ruku :D Tak neslavně dopadnou hrdinové, no. :D
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: prosim, jake to cislo? Nutne potrebuji cist rozhovor se Simonem:) Ma tam i fotku?:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: já požadovala, abych byla na jedné čtyřiadvacetině a ve tmě - ale nechtěli :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    ZOIDBERG: Myslím, že sis spletl časopis :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Ale Vilmo! V tom Reflexu jsi jen na půl stránce! Příště požaduj, aby jsi byla alespoň na dvojstraně :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    VANEK: Vylézá ten člověk někdy ven? :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam