• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VANEK
    VANEK --- ---
    ROMI: 2016 ;-)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Dneska jsem si zrovna vzpomněl na stejnou otázku… ;)
    ROMI
    ROMI --- ---
    nejakej termin vydani uz je? :)
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    SARGO: Tak nevyhynulé ptactvo je pěkné; ale - jestli mě nešálí chabá a dále slábnoucí paměť - v jedničce nebo dvojce byl někde zmíněn i politruk, ne?
    LIA09
    LIA09 --- ---
    BRAMBOREENA: Připíjíme indickým (!) sauvignonem.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: a vzhledem k těm bramborám to chce deštník z dvoumilimetrového ocelového plechu
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BALAENA: Dneska je Svaté Bramborýny a brambory a víno rýnou tečou z nebe. Bez deštníku ni krok!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    A propos, paní domácí, všechno nejlepší k svátku!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Vilma Kadlečková: Mycelium - Jantarové oči | Markéta Růžičková
    http://marketaruzickova.cz/mycelium-jantarove-oci-ceske-audioknizni-sci-fi/
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    RIP: Ovšem, aby bylo jasno, sám jsem schopen mnohem horších zhůvěřilostí věk nevěk :-)
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    RIP: Kelišová, těžko říct, neopravoval jsem, neb u těch nadpisů si nejsem jist, co jest a co není schválně :-)
    RIP
    RIP --- ---
    HYPERION: "Cesta do hlubin Kotletovi duše"??? Hujere, ve tvým věku, taková kaňka :-)
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    "Originalita předloženého vesmíru na čtenáře prská s každou další stránkou jako rozpálená pánvička plná neopatrného oleje na plotně."

    XB-1 » Sivokova literární rektoskopie (05)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/literarni-rektoskopie-05/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GARAGUN: Mně to manžel taky toleruje, za ty roky zjistil, že láska je čistě platonická a neškodná ;)

    Informace o trojce současně s dvojkou vzešla nejspíš ode mě, protože tak mi to říkali v OneHotBook (že když už jednou dostanou celou tu bandu herců do studia, tak je tam taky rovnou zamknou a nepustí, dokud to nenahrajou komplet, protože jinak se jim zas rozutečou), ale to bylo loni v létě (mělo se nahrávat přes prázdniny). Já vůbec nevěděla, jak na tom jsou, na podzim se žádné zprávy neobjevily. To, že dvojka opravdu vyjde na Vánoce, jsem zjistila až z oznámení na jejich FB. Je možné, že v nějakém syrovém stavu to nahrané mají i dál, ale postprodukce může být ještě dost pracná. Jak budu něco vědět, napíšu to sem. :)
    GARAGUN
    GARAGUN --- ---
    Hm, no nechci moc podporovat manželku, která je čím dál víc zamilovaná do Lucase Hildebrandta, ale přece jenom se zeptám :) Jak je to s třetím dílem Mycelia v audiopodobě, kdy tedy bude, ví se to aspoň přibližně? Nevím proč jsem si myslel, že trojka se načítala souběžně s dvojkou, ale možná se pletu...
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Je fajn vědět, že labutě nevyhynuly! :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    "Hlasy byly všude. Draly se do očí a do uší. Lucas si připadal jako rozmáčený krajíc chleba, o který se servaly labutě."

    Bože, já teda dneska perlím. To dělá ten sníh.
    :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Doposloucháno. Už jsem úplně zapomněla, jak nekonečně (čtenářsky) frustrujícím způsobem ten druhý díl končí. Ovšem poslech je to excelentní. :-))
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Srovnávat se s Akkütlixem. Heretičko.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Taky jsem to dneska četla... a říkala jsem si - "bože, jak já mu chudákovi rozumím..." :D Vystihl to úplně přesně: ten pocit, že už je to vlastně skoro úplně hotové, doslova na spadnutí, ale přitom pořád ne a ne, protože to člověk pořád maniakálně přepisuje jako magor, protože to prostě nepustí ven, dokud s tím není sám stoprocentně spokojený. Ovšem GRRM má opravdový problém; copak já, bezvýznamný Hmyz; u mě jde o houby. ;)

    (Ale na kalendář koukám taky a spěchám, jak můžu.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam