• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: stačí jeden tweet za den, ale je potřeba dodat #media. To má větší #pagerank, takže ti patřičně narostou #followers.

    Mezi média pří i selfíčka ve sprše :)

    jo a jaký máš id, budu tě sledovat.
    IDLE
    IDLE --- ---
    BRAMBOREENA: Přidávám si, ale slibuju, že při deseti tweetech denně zase sledovat přestanu. :) Navrhuju jeden denně jako kompromis.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Včera jsme s Martinem byli v malešickém #mikropivo (varu) s jedním kamarádem, který dělá pro #WarhorseStudios marketing; a ten mi celý večer vysvětloval, jak je pro rádobyspisovatele životně důležité používat Twitter. Tož jsem po třech letech hibernace oživila svůj twitterový účet, nechala si poslat nové heslo a k prvnímu tweetu přidala DRUHÝ! Čili už mám celé dva tvíty, dva, dva!!! Tak teď začnu úplně nový život. Začnu chrlit do virtuálního prostoru temné moudrosti a selfíčka ve sprše. Ideální by prý bylo přidávat aspoň deset tweetů za den, ale zatím mám skromnější cíl: aspoň deset tweetů za rok. #VilmaKadleckova rulez! ;)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    ARGANNAH: Není někde video? :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ARGANNAH: ó ano, to je mé oblíbené :)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    BRAMBOREENA: Ano, velmi živě si vybavuju např. jeho přirovnání náboženství k chození do fitka. :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Budeme na PGF asi většinu dne, přednášku tam má i Martin (manžel) - o Kingdom Come, údajně prý od jedné. (Vřele doporučuju i těm, kteří počítačové hry nepařej, jeho přednášky jsou úžasně vtipné ;) )
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: sobota odpoledne, naše tradiční návštěva PGF :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    IDLE: BRAMBOREENA: (Ona měla totiž tu pečlivou sedmdesátkovou výslovnost bez "j". :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ... ale vlastně jsem sem přišla napsat, že jsem se dohodla s Johnakem (Janem Kotoučem), který dělá literární linii na Pragoffestu, že se tam nasáčkuju na besedu s autory. (Zvažovala jsem i vlastní pořad, ale fakt nemám čas, žádný blbosti nebudou, dokud tu knihu nedosmolím.) Nicméně beseda je v sobotu 30. 1. od 16:00, tak kdo zvažujete jít na Pragoffest, stavte se! ;) (Budeme prý čtyři - jedním z účastníků je Johnak, další dva nevím, nechám se překvapit.)

    Amber - program linie
    http://amber.festivalfantazie.cz/program_linie.php?linie=127
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Taky mi to chvilku trvalo :D A taky dobrý!
    IDLE
    IDLE --- ---
    SARGO: Chvilku trvalo, ale dobrý. :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: :) kdepak, zadne fitko. Prave naopak.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Uspávala jsem se dnes nějakým povídáním od Emanuela Frynty. Skoro již spící poslouchala jsem, jak ho hlasatelka v krátkosti představuje; žel když padlo, že je "esejista", probralo mě to naprosto spolehlivě s tepem takřka infarktovým. Možná to psané tak nevynikne, ale slyšené, když už člověk moc nevnímá, to vyniklo velmi.
    ... nezdravá literatura! :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Co tě pobouřilo? :) Aha, už vím měla jsem správně napsat - "kdy většina lidí jenom žere, ovšem samozřejmě kromě Fifi, která je celičký den ve fitku..." :D
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: kdy všichni normální lidi jenom žerou :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    JARMIK: A což teprve CORNHOLIO...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JARMIK: No to bych brala, to je fakt :D
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    BRAMBOREENA: Stejně jsou to skandálně přízemní poměry u nás, že jako Mistr nemáš k ruce dva mladé šikovné trainees, kterým bys řekla "udělej mi pondělka nahrubo verzi bez Taliho, podívám se, jak by to vypadalo", a že se s tím musíš dřít vlastnoručně! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam