• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    RIP: Druilleta znám, ale tenhle obrázek je teda až nepříjemně podobný...:)
    GENTIANA: jojo, základem pro obálky Mycelia je šáchor z Vilmina zahradního jezírka (story užšímu okruhu fanoušků jistě dobře známá) :)
    RIP
    RIP --- ---
    Aha, už vím, co mi to tou hustotou detailu připomíná: mého oblíbeného Philippa Druillete:
    https://thirdmantheory.files.wordpress.com/2014/05/philippe_druillet_051.jpg
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CORNHOLIO: Já myslela, že je to olej a on fotokrám...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: Ten je tak děsivej, že dneska hrůzou neusnu! :D
    Super úžasné to je.
    Taky chci grafické listy, plakáty a trička!
    RIP
    RIP --- ---
    CORNHOLIO: A přesně kvůli tomu (té velikosti) my požadujeme:
    - plakát
    - třičko
    - číslovanou edici grafických listů

    Jasný? :-)))
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Tak jelikož počítač už snad (!) jakž takž funguje, je čas na trochu té Aurigiánské hereze, aneb Akkütlix unmasked.
    Ono to není tak, že hmyzáka mám hotového a jen ho postupně na obálkách odkrývám, on se ve skutečnosti vyvíjí a odkrývá sám - každá jeho další verze má další a další nové vrstvy s detaily, které často překrývají ty staré a modifikují je... Což samozřejmě na té velikosti na obálce bude každému šumák, že...

    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BALAENA: "Fwd: Petice proti pouzivani Petice" ;-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak dnešní natáčení v Riegráku bylo fajn. Jak se ukázalo, bude to celý dokument o různých současných podobách kněžny Libuše. S Milošem Urbanem samozřejmě už taky natáčeli (a já se udržela a svůj hejt na Pole a palisádu nevykládala na kameru :D), budou tam bronies (kteří napsali nějakou fanfic, ve které vystupuje kněžna Libuše coby poník), budou tam holky z Budče (Aloisie Trpkošová, Rya Barborková) a dále Alena Ježková. Paní režisérka (Táňa Marková) ještě shání kontakt na někoho, kdo hraje Vampire: the Masquerade, kde prý taky je Libuše, tenktokrát coby upírka (přepošlu to Sombře, v Elysiu se určitě někdo najde, kdo to zná). Nakonec jsem mluvila snad hodinu, jistě to sestříhají na zlomek toho času, ale i tak jsem v životě neměla příležitost žvanit o žádné své knize tak dlouho... a to je jedna z nejkratších :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak tohle si přeje moje dcera. A to si jako myslí, že když je to s houbičkama, tak mě obměkčí nebo co. :D https://www.amazon.com/dp/B014W9Y2S0/ref=olp_product_details?_encoding=UTF8&me
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Kolegyně mi teď přeposlala mail z tiskového servisu, v předmětu bylo Fwd: PETICE

    Jsem na to tak jen letmo mrkla a říkám si: Cože, ona čte Mycelium? Tak od ní bych to teda fakt nečekala...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ELHO_CID: Já budu mít modrou. Ale jenom paruku :D Tak to budeme krásně nabourávat stereotypy.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRAMBOREENA: Růžovou jsem neplánoval, ale mám teď červenou a do té doby třeba vybledne.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Brno jsem přehlídla.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: "v katakombách zima" - to je nejlepší možné doporučení, ne? Každý fantazák miluje katakomby!
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Brno je v zásadě zatáčka před Vídní, pravá Morava je Kroměříž, Olomouc, Šumperk ;-)
    GENTIANA: Nestačil by ten Bílcon? Prý je to tam super, akorát v katakombách zima a ubytování horší než na Bruntálsku.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: Už vidím, jak jsou ubozí betačtenáři přepadáváni v temných uličkách a nuceni vydat soubor s houbou :D - ti to ve svých verzích ještě mají. :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (jestli se tam dohrabu hned v deset ráno, to nemůžu zaručit - v takovou nelidskou hodinu - ale určitě bych tam chtěla zůstat naopak večer na vyhlášení CKČ, protože jsem letos dělala porotce a psala doslov do antologie Mlok, čili jsem zvědavá, kdo to nakonec vyhraje; a pak určitě chci vidět Prach a broky.)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: podívám se jestli mezi mými kamarády není nějaký IT security ... (Promiň :) )
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě na doplnění - program toho Coniáše/Parconu: https://www.mlp.cz/cz/projekty/akce/conias/1444-conias-parcon-2016/?knihovna=
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: Taková nebezpečná přirovnání jako "brouka do hlavy" bych na tvém místě raději nepoužívala :D Co když má KAVEN pravdu s tou kumulací potíží?
    Možná bys měl tu obálku radši malovat s alobalem na hlavě, to prý podle ezoteriků pomáhá... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam