• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: tak to je vcelku jasné, proč si nechal vymazat vzpomínky. Byť zjevně ne moc úspěšně ;-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: o_O
    :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU:
    SHEALA:
    Já to nechtěla šířit před Eroticonem, abych nekazila pořadatelům překvapení, ale zase netřeba s tím dělat kdovíjaké ciráty, ona ta scéna není až tak úžasná ;) Prostě normální houba, no... nic víc...



    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: zapomnění je lepší v tom, že v sobě obsahuje nedokonavý děj, kdežto ticho prostě je a víc už ticho nebude .-) a s trochou zlomyslnosti bych to tam nechala i kvůli neschopným bloggerům a konečně je zapomnění takové poetičtější a těch vrstev může být vlastně nekonečně mnoho...
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU: Sázet se musely elektronicky na 100 %.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Ty brožurky z Eroticonu nějaké zbyly. Napište organizátorům, kontakty jsou na www.eroticon.us
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GENTIANA: SHEALA: prozatím jaksi řeším otázku zdroje, ne kurýra.. Tajně doufám, že je v elektronické verzi.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZUZKAOU: tady je nějakej sborníček, kde je TO s houbou?

    Jinak internety a český pošty a balík do ruky nebo do nohy...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Poštovní holub npkc?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    No a jak se k tomu sborníčku dostaneme my z D-alfy, teda z pohraničí?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: Ok, já Radkovi ještě napíšu. Díky!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ELHO_CID: Myslím, že publikum dlouho váhalo, jestli je to vážně nebo ze srandy. Je fakt, že jsme si sami tu koncepci předem neujasnili - jestli to pojmout jako normální besedu (což jsem tak nějak začala), nebo jako komediální výstup (což by ale zase chtělo líp naplánovat). Ale na takový krátký zahřívací úvod imho dobrý, mohlo to dopadnout i hůř. ;)
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: "volání vyslané do vesmíru nezůstalo bez následků." Těsné, neoddělovat čárkamima :-)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRAMBOREENA: Inu snažil jsem se. Ale publikum mi připadalo poněkud zakřiknuté.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: JÁ rozhodně TO nečetla!!! Akkütlix chraň! :)
    (Tím ovšem netvrdím, že to nečetli jiní, konkrétně jistý Elho_cid... nebo že to nevyšlo tiskem v conové brožurce. :D)

    VANEK: Vcelku normálně, prostě con... Mluvila jsem tam chvíli o Myceliu obecně, ale vzala jsem to stručně (bylo na to jen čtvrt hodiny). Největší salvu smíchu sklidila (zde již kdysi ventilovaná) informace, že v Českém Brodě mají na gymnáziu Mycelium v seznamu volitelné povinné četby pro tercii. Publikum se shodlo, že to pro děti ovšem může být inspirativní, protože si aspoň pořádně uvědomí, jak HODNÉ a MILÉ mají rodiče. Další velký smích vyvolal obrat "rozšiřovala jeho otvor a obzory" (který předtím rozesmál i zde přítomnou ID LIA).
    Prodaly se dva výtisky Mycelia (oba lidem, kteří už to četli v e-verzi a při pohledu na to, že reálně existuju, to zatoužili mít fyzicky a s podpisem). Já tam pak ještě zůstala na přednášky kamarádek (Lucie Sombra Lukačovičová o záporácích, Františka Vrbenská s Cirrat (z Triumvirátu) o tom, jak nepsat erotické scény, a Hanina Veselá o zrzkách a zrzounech ve fantastice). Jinak Hanina čeká miminko. Sombra čeká miminko. Prostě Eroticon; samý těhotný ženský! Jo, a ještě - seznámila jsem se s Kristinou Haidingerovou a mám její novou knížku s podpisem, i když na křest už jsem tam nebyla. Když se totiž začalo stmívat, usoudila jsem, že na zbytek programu už jsem příliš stará a usedlá, oželela jsem lascivní divadlo i módní přehlídku latexových oblečků a odebrala se domů šít potahy na gauč. :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: tam se četlo TO s houbou?
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Kdyby tam bylo "6. ...???", taky by to mělo jistý půvab.
    No a jaký úspěch měl anální sex na Eroticonu?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ARGANNAH: :D Obávám se, že po dvou dávkách Kadlečkový už by tví studenti umřeli :)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: snad bych jen napsal: Lucas netouží být nadčlověkem.
    Ale čtenář to asi takhle lépe pochopí...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    BRAMBOREENA: Jak to tak pozoruji, asi tě budeme muset pozvat na besedu i k nadcházejícímu superhrdinskému semestru, jelikož, bez ohledu na to, co Lucas Hildebrant chce nebo nechce, to k tomu jasně směřuje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam