• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Ano, tisky budou!
    Plus, pro eventuální další zájemce - v případě zájmu můžu dotisknout i zbývající obálky Mycelia, formát je tuším A3 (nebo malinko větší), kvalitní světlostálý tisk na archivním papíře, kdyžtak mě kontaktujte do zpráv.
    Konec pásma mrzké reklamy.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CORNHOLIO: no ic, až budeš zas dělat tisky, tak jeden pro mě.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: "Po bitvě je..." Ále. Co naplat. Máš pravdu a povedu to v patrnosti pro případ, že by to přece jen nějakým zázrakem někdy vyšlo buď znovu, nebo v nějakém jiném jazyce. :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    CORNHOLIO: Není důležité jméno, ale dílo! ;-)

    BRAMBOREENA: No nevím, jak často vidíš díly v řadě vedle sebe? (Kdyby se s posouváním bývalo začalo hned u dvojky, mohla naopak vzniknout hezká diagonála, podle které by taky šlo díly řadit.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: No hlavně bohužel do toho obrázku vnáší to jméno takovou blbou horizontální linii. Jenže ono to asi nejde jinak - to by bylo větší zlo, kdyby ty díly v řadě všechny měly nápis na určitém místě a jeden najednou níž. Ale co - důležité je to slovo "mycelium", a to vidět je :)

    Mimochodem.. bude zas umělecký tisk? Až budeš nějaké věci nechávat tisknout, tak se o jednoho hmyzáka hlásím!
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BRAMBOREENA: ech, taky jsem myslel, že to Radek odpíchne víc, takhle to jméno docela zaniká...:/ Snad to v reálu bude zřetelnější.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (a námitky proti "vrstvě ticha" jsem slyšela, ale prostě teď narychlo nejsem schopná vymyslet něco oslnivě lepšího. Je tam písmeno "r", to je aspoň bod k dobru :D)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (a, samozřejmě... člověku to úplně škubá rukou s myší, aby všechny ty nadpisy uchopil a posunul o dva cenťáky níž; jenže holt je to na stejném místě jako u předchozích dílů.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Téma houby se imho vyčerpalo, tak zas radši něco normálního. Náhled obálky...

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRAMBOREENA: Ono jich stejně zbylo jen pár, takže z toho žádné velké tržby nebudou. Co prý Eroticon finančně zachránilo byla vyprodaná tombola.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jsem vám všem ušetřila euro!!! :D

    VANEK
    VANEK --- ---
    YENNEFER: Nedokonavý děj je zapomínání; zapomnít je dokonavé.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: tak to je vcelku jasné, proč si nechal vymazat vzpomínky. Byť zjevně ne moc úspěšně ;-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: o_O
    :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU:
    SHEALA:
    Já to nechtěla šířit před Eroticonem, abych nekazila pořadatelům překvapení, ale zase netřeba s tím dělat kdovíjaké ciráty, ona ta scéna není až tak úžasná ;) Prostě normální houba, no... nic víc...



    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: zapomnění je lepší v tom, že v sobě obsahuje nedokonavý děj, kdežto ticho prostě je a víc už ticho nebude .-) a s trochou zlomyslnosti bych to tam nechala i kvůli neschopným bloggerům a konečně je zapomnění takové poetičtější a těch vrstev může být vlastně nekonečně mnoho...
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU: Sázet se musely elektronicky na 100 %.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Ty brožurky z Eroticonu nějaké zbyly. Napište organizátorům, kontakty jsou na www.eroticon.us
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GENTIANA: SHEALA: prozatím jaksi řeším otázku zdroje, ne kurýra.. Tajně doufám, že je v elektronické verzi.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZUZKAOU: tady je nějakej sborníček, kde je TO s houbou?

    Jinak internety a český pošty a balík do ruky nebo do nohy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam