• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    MEANKITTY11: nemají, čistě jen obrázky
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    CORNHOLIO: Už si nevzpomínám, mají ty tisky i titul?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAVEN: ráda bych se vrátila k myšlence omalovánek....
    IDLE
    IDLE --- ---
    KAVEN: Tohle téma má výhodu, že i když se dítě při vystřihování netrefí a udělá do panáčka víc děr, než je běžné, tak to pořád ještě vypadá jako záměr.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    VANEK: To by ale byla vychytávka! Össenská vysřihovánka. Byl by tam larhdökavöar. Na tělo by se mu mohly dávat krvácející jizvy, nebo jizvy prorostlé houbou, nebo popáleniny. Kolem pasu by měl několik typů bederních roušek. A stát by mohl na aiö, nebo v kádi s houbou. Taková pěkná hračka pro malá össenčata ... škoda že neumím kreslit :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    MEANKITTY11: Rovnou i vystřihovánky v prádle s měnintelnými šaty.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Když už jsme u toho - budu v nejbližší době vyrábět tisky poslední obálky. Pokud budete mít zájem, cena je 1000,- za kus, formát si teď přesně neuvědomuju, ale myslím, že s bílými okraji to je o něco větší než A3 (Vilma mi to kdyžtak prosím potvrdí nebo vyvrátí:)) Tisknu to v Praze v Obrázkárně, kam se ale dostanu až těsně před vánoci, kolem 21.-22. prosince. Takže pro eventuální zájemce z Prahy by bylo možné osobní předání někdy tou dobou, v Brně kdykoliv po vánocích.
    Dejte mi pls vědět, vím, že chtěla Vilma, Argannah a Gentiana. Plus samozřejmě můžu dotisknout i starší obálky, ve stejném formátu za stejnou cenu. Plus eventuelně, pokud byste někdo měl zájem o jiné obrázky, můžem se domluvit:)
    Konec pásma mrzké reklamy.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Plakát s bílýma hlavama a ke každý postavě samolepky s výběrem ksichtů. Talentovanější si můžou dokreslit sami. Nenechám se jen tak odradit!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BALAENA: tím pádem je nechat spadnout do mycélia a zarůst.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Dobře uznávám že je to oproti MCU nadýchané a spletité, a nevyužívá to podobných pičovin jako 3 bitky v každém filmu případně objeví li se v dílu nějaká nebezpečná komnata, kajuta, zdroj temné energie, v nejbližší době tam bude zastrčenej člen týmu a podle rozpočtu se jeho zachraňováním stráví N dílů. (S velkým rozpočtem to byl portál na jinou planetu, s malým zbušil nějaký mutant jiného mutanta behěm jednoho dílu do kuličky a zachranil miláčka fanoušků)

    Takže by se to teda do franchise nevešlo.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ZUZKAOU: "já jsem si jejich záda představoval jinak" :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORNHOLIO: tak můžou stát zády.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Víte, proč je mimo jiné kreslím tak mrňavý? Aby jim nebylo vidět do obličeje a já se tak vyhnul zlobě fanoušků "ale já jsem si ho/ji představoval jinak!" Už tak dost že tam leze velice konkrétní hmyzák.
    Kdepak plakát!
    :P
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Haló, pane CORNHOLIO!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MEANKITTY11:víš že já taky?

    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    SHEALA: Teďka strašně potřebuju velkej plakát myceliálních superhrdinů i záporáků v nápaditých kostýmech!
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    SHEALA: A pak se podle toho natočí telenovela se 600 díly ...

    Brrrr, ne, skončit se musí včas.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LASHANA: hele a proč z toho neudělat první českou franchise, jako je třeba Marvel Universe? :) *schovává se*
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    FERRYH: též mám tu obavu, sice už není na skladě houba viditelně související s pěticí, ale i tak tam bylo jiných hub použitelných do názvu dalších dílů dost. A když je to nejdůležitější skryté, tak se bojím, že se z toho vyklube desetidílná pentalogie...
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ROMI:
    BRAMBOREENA:
    ........vzdyt to furt vsem rikam, ze bude jeste dalsi dil ................ ;o)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: úplný konec jo, ale před ním pořád ještě malinký kousek chybí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam